• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

4. decembra 2016 
@pipka jani nebola si dnes rano s detmi u dr nahodou?
27. jún 2014 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Už mám hotovo,lebo dnes veľa akcií zajtra zasa,tak som sa ponáhľala všetko ešte dnes dokončiť.Chalanom sme sľúbili za samé jednotky oslavu v reštike,to ideme o chviľku,potom máme disco na dedine koncoročné školské,zajtra veľká párty u kamarátky,tak máme čo robiť aby sme to pozvládali.Dievčatá moje zlaté,nemáte vyhliadnutú poriadnu zlatú farbu?Poskúšala som všetko možné striekala som zlatú ,potom práškovala,potom zmiešanú s alkoholom prachovú ,ale stále to nie je ono.Na fotke 3 poschodka mala byť zlaté doplnky ,ešte z blízka ako tak zlaté ,na fotke absolutne.,skôr hnedé ako zlaté a na bielom podklade som tiež skúšala ,ale to ešte väčšia hrôza.Na amerických tortách majú krásne zlatú farbu ,ale ja o takej u nás neviem.
27. jún 2014 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (45)
@zuul anoo, v Petrzke, precooo? videla si ma? :confused: :sweat_smile: :grinning: do mna treba drgnut, bo ja ked mam deti, tak ohucana, slepa, hlucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
boli sme na krvi s malym, na kontrolnych odberoch :wink:
27. jún 2014 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ajka82 uz mam napecene, naplnene, idem potahovat moja :wink: ale dakujeem :wink:
praveze u nas v bille som hladala, ale maju len mlieko a 12% smotanu a maslo ...nic ine Lakt free som nenasla :confounded:
27. jún 2014 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akapulko jezkovska = dokonalaaaaaaaaaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. jún 2014 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sikag paraaaadna :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2014 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka to je tusim rajo co si vymenovala, ze? potom znacka MinusL...ja som zatial v kazdej bille natrafila na tu slahacku
27. jún 2014 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ajka82 Minus L som kupila aj ja..ale v bio shope v karlovke :wink:
27. jún 2014 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akapulko prekrásna tortička
27. jún 2014 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisak77 Nádherné tortičky
27. jún 2014 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@akapulko
@sikag wow
@akzuzs
baby krasne tortule
27. jún 2014 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sticker ano, práškovou barvou v alkoholu. Vytiskla jsem, vystřihla a obrys pak přenesla a vymalovala štětcem.
27. jún 2014 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akapulko ten je úžasný :wink:
27. jún 2014 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dnešní dort s Fréziemi, a růží, kdyby se to nedalo poznat :D
27. jún 2014 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (26)
ahojte babule, ja mam normalne tento vikend volnooooo :D nechapem ako, ale tesim sa... aj ked zajtra ma caka 20kg uhariek zavarit, ale prijemna zmena hehe.. mala som len 2 torticky, aj to jednu cez tyzden, a druhu som dnes urobila..ja normalne po dlhej dobe budem vecer lehnit pred telkou :D tesiiim
27. jún 2014 o 18:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (49)
ja zatial narychlo pridam prvu a makam pokracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
a tymto vrele dakujem svojej manzelke za fotopostup :wink: kde jaaa by som bez teba bola, laska moja :grinning: :grinning: :sunglasses:
27. jún 2014 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (59)
baby da sa varit parizska aj s rastlinnej slahacky zmeni to moc chut?
27. jún 2014 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka zlatý ho máš
27. jún 2014 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem Majka :wink: tak na Pristelku sa nechytam :sweat_smile: ale hadam oslavenca potesí :wink: maminka, ked to bola vziat bola nadsena, tak snaaad spravi radost :wink:
27. jún 2014 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@akapulko jejo, zlatunkaa :slight_smile: deti mali isto radost.

aj ja som dnes odovzdala do skolky tortu, deti boli uzasne, zaspievali mi pesnicku, no krasa :slight_smile:
27. jún 2014 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (48)
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakovala :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: vsetkym deti mali radost zozala uspech takze som spokojna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2014 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
Kočky normálne nestíham ani "žiť", od piatku do dnes 7 kusov a všetko nad 5 kg, popritom ešte aj oslava - krst CD ĽHSB , kde hrá aj môj manžel, na fotke ten vpravo .Torta som robila ako dar na recepciu. A koniec školského roka s odretými ušami, len-len , že som stihla všetko vypísať a poodovzdávať.... hurááááááááá konečne prázdniny :slight_smile:
27. jún 2014 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (48)
@mrka2 ten je roztomílý, krása
27. jún 2014 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisak77 prosím, co je tohle za písmo?
27. jún 2014 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosim vas, aky krem by ste pouzili na tuto tortu na vrch? A hlavne aby sa na Julovej svadbe neroztiekol... :slight_smile: Mali by byt dve poschodia. A este ake priemery na ne, aby vysla pre cca 100 ludi... :grinning:
27. jún 2014 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka vy ste vysli a my sme tam s naty cakali v cakarni. kukam na teba, maly ukazoval vsetkym, ze mu pichali. kukam na teba ako odchadzas a potom si vravim, ze to si bola ty!
tak sa drzte, nech ste fit. nas toto leto cakaju nosne mandle u oboch. :confounded:
27. jún 2014 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ještě můj poslední takový jednoduchý.
27. jún 2014 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (55)
@zuul já jsem byla minulý týden s malým trhat mandle. :cry: Zvládnul to v pohodě
27. jún 2014 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka Nádherná tortička
@pppeeetttaaa krásne tortičky , autíčko super
@mrka2 Milučká tortička
@daja55 Všetky tortičky prekrásne
27. jún 2014 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mirka100911 to bych dělat nechtěla, to se někde nechtěně dotkneš při převozu a máš to hrozně vidět. :unamused:
27. jún 2014 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok