• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@zuul jeeej anooo, no vidiiis, tak si ma mala kopnut :sweat_smile: :wink:

o mesiac tam idem zas s malou, lebo tej zas idu materske znamienko vyberat, tak aj ju caka "pichanie" :sweat_smile: ale verim, ze to zvladneme :wink: tieto prazdniny budeme mat nemocnicne :sweat_smile: :frowning2:
tak sa drzte, nech su mandle cim skor v pohode :wink:
27. jún 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin tak referujem :grinning: :grinning: :grinning: Terezka prišla domov zo školy a hovorí mi, že mamina ja viem, aké bude to prekvapenie za vysvečko už som to aj pani učiteľke v škole povedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa jej pýtam, že ako vieš aké bude prekvapko, keď je to prekvapko a ja som ti nič nepovedala :confused: a tá moja potvora mi hovorí, no bude to tá torta, čo si včera robila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veď ty si ju nedala na takú podložku ako dávaš, keď niekomu robíš tortu a dala si ju na náš tanier. To som si domyslela sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sa mi znovu potvrdilo, že pred Terezkou sa nedá utajiť vôbec nič. Inak torta mala úspech u nášho Filipka dal si snáď aj 5 kúskov, normálne z neho nechápem, lebo on torty vôbec nejedáva

@lucula73 čokoládu som nestrúhala, ale tak "škrabala" obyčajným kolieskom na picu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@lamps ze koliesko na picu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: esteze pises bez interpunkcie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka ty si prípad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je môj nový výmysel. Inak učiteľka sa v tebe nezaprie, vieš to?
27. jún 2014 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps vieeeeeeeeeeeeeeem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ale ja som to myslela v dobrom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo máš veľmi pozorné oko
27. jún 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tak to vies..."učitelka, ale naprosto nepoučitelnááááá" :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sikag ty si trdlo, ale sikovneeeeeeeeee :grinning: a co ti na tom este akoze xyba,ze dalsix 20 potrebujes ?? :grinning: :grinning:
27. jún 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja keď kontrolujem Terezke úlohu chybu nevidím a učiteľka nejakú nájde
27. jún 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka hadam "s interpunkciou" ci ja som mimo ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bavim sa :grinning: :grinning:
27. jún 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Dobra pripomienka... Poveziem to ja, tak to asi budem drzat na rukach celu cestu..... :angry: :confounded: Inac som to chcela normalne maslom s cukrom obmazat a nechat pooooriadne vytuhnut, ale to asi nebude biele... ani moc chutne, ze? :unamused:
27. jún 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky s tím kolečkem na pizzu. Byli jsme v pizzerii na Slovensku a tam si nesla v ruce kousek pizzi malá holčička a zakopla a přes celou restauraci. Mama ja som padla na p... a třetí písmenko řekla č. Asi ještě neuměla mluvit. My jsme ani dojíst nemohli, jak jsme se smáli.
27. jún 2014 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mirka100911 no a vymluvit si to nenechají?? Já bych se toho bála, obzvlášť když bude třeba teplo. Někde jsem viděla recept na krém z másla a bílků šlehaných nad parou s cukrem. Ale vůbec nevím kde, prý je pevný a trvanlivý. Pohledej, jestli nenajdeš recept.
27. jún 2014 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ne ne...bez je to lepsie :grinning: :grinning: :grinning: lebo keby napisala pizza, tak tu nemame o com pisat pol strany :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
27. jún 2014 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
90% cokolada... sup, skusim s nou ganache... ale co z toho bude :confused: :sweat_smile: nejak sa mi to nepaci :sweat_smile: :grinning: esteze torta len pre nas :sweat_smile: mate niektora skusenost???
27. jún 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jaaaj ty si to z opacnej strany myslela - o tom jednom slovicku, ja som to brala z pohladu celkoveho textu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. jún 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte pridávam svoje tohotýždňové :wink:
27. jún 2014 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@jakelina @elamaslakova dakujem pekne :slight_smile:
27. jún 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps vidis aku mas bystru krasku a aby si si nevsimla, ze ta prekukla, tak ta natahovala :wink:
27. jún 2014 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka uuuuuuuuuuuuuzasnaaaaaaaaaaaa
27. jún 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evala777 Nádherné tortičky aj mafinky
27. jún 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence nádherné tortičky ste zase napiekli , ja som nemala teraz nič tak len obdivujem tie vaše dielka .
27. jún 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Vidis, a keby som to robila len bielka nad parou s cukrom.... Ze by som normalne taku snehovu polevu urobila na to... Ci pokazilo by sa to? Zasa nechcem celu svadbu "nasalmonelizovat"... :sweat_smile:
27. jún 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poraďte recept na ozaj dobrý cokoladovy krem;)))
27. jún 2014 o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pppeeetttaaa to auto je úžasné :slight_smile:
27. jún 2014 o 22:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak dobojovane a hura prazdniny konecne. Promocna je na rychlo objednana v stredu o pol noci mi prisla sms tak som tu lietala hlava nehlava
27. jún 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@mishulle neviem o ktorom písme hovoríš,na ktorej torte?
27. jún 2014 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jeeej šikovnica jedna
27. jún 2014 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin @vlada111 dakujem babulky :dizzy_face: moooc ma to tesi :wink:

som akurat dokoncila poslednu mimoňskú a huraaaaa prazdniny :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
fotim az zajtra za svetla :wink: dnes uz padam od unavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: koniec skolkseho roka mi dal zabrat :sweat_smile: :rolling_eyes:
mam pocit, ze este jeden den navyse a uz by som sa zlozila :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. jún 2014 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok