• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte, nadherne torty, pridam este svoje posledne 3 tohtotyzdnove. :slight_smile:
29. jún 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
Pekný deň dievčatá - konečne sedím a popíjam kávičku ..... :slight_smile:
čítam, že už prádninujete od tortičiek - o týždeň mám ešte 1 svadobnú, a potom až 25.7., ale ináč úspešne odolávam - zatloukam a zatloukam a zatloukam :grinning: :grinning: :grinning:
Torta so stromom podľa pozvánky :wink:
A s dovolením - použila som volániky a lá @pristela - nebolo v mojich silách vymýšľa nejakú bordúru :D
29. jún 2014 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
@mysiatkoo ty si robila nedavno s vetrovkami nejake vlnky pod delfiny, ako sa ti s tym robilo? si to roztopila a dalo sa to potom nejako modelovat? daj nejake tipy :wink: chystam sa na jednu malu pre dcerku :wink: chvaaaaala bohu ze je vdacna za vsetko a hiiiiika pri kazdej torte. No a malemu staci ze je cokoladova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ta lod JE SUPER! aj ostatne. velmi pekne. na orchideu mas nejaku vykrajovacku, ci len tak... ja uz poskulujem ze ju vyskusam :wink:
29. jún 2014 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ďakujem :slight_smile:)) - mám celú sadu JEM Cutters čiernu s kvetmi
29. jún 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam aj ja jednu tohto týždňovú, za radu a inšpiraciu dakujem pekne @maya30
@maya30 prekrasne su vsetky
29. jún 2014 o 17:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@anibas nadherne... ta so stromom je uzasnaaa :slight_smile:
29. jún 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sany2 farbila som hnedou, ale ozaj malinko a vznikne taka slabunko hneda .

@maya30 zasnem zasnem :astonished:
29. jún 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag zalezi co potrebujes... teraz som len dala cukriky na papier a potom vidlickou kym boli horuce troxu vytiahla... ak xces nieco konkretne, uz som to robila aj tak, ze som si vytvarovala drotik a polozila na papier na pecenie a tam som do toho tvaru vylievala roztopene cukriky..ked to zaxladne, da sa to pekne odlupnut - ale xce to urcitu hrubku, aby sa to nelamalo, lebo je to dost krehke... good luck! :wink:
29. jún 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag stromcek som robila prvykrat - zviazala som si drotiky do konarikov, to som zapichla do kmena a oblila natenko hmotou, potom som na ne len ponaliepala tie zelene kolieska, akoze listy a popichala kosticou. A este som to namalovala kakaom :wink:
29. jún 2014 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
toto je taky relax tu ocumovat tie vase nadhery :dizzy_face: ja som mala iba jednu, ale sedivyx vlasov ako za 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2014 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@luciahromadkova vyzera to super :dizzy_face:

@anibas ta lodka ma zaujala uz na fb, uzasna je :wink:
29. jún 2014 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo prekraaaaasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dakujem! :slight_smile:
29. jún 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes som sa rozhodla, ze uz "do rodiny" nepeciem :sweat_smile: :grinning: vytocena som jak :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile:
buduci svokor ma dnes narodeniny a tak som mu spravila mini torticku z mojich poslednych sil bo poslednu dobu som viac v praci ako vorkoholik :rolling_eyes: a reakcia priatelovej maminy bola aka nez tu tortu videla??? "dufam, ze nebude velka" :rolling_eyes: no uplne to vyznelo ze, boze zase budeme mat tortu!!! :rolling_eyes: a to im pritom tak casto nepeciem, tak neviem co prehana (maximum 5x do roka) :angry: :grinning: upeciem iba ak padne tema, ze ci spravim :rolling_eyes: uplne trapne divadlo robi :rolling_eyes: nabuduce neupeciem ani ked bude vazne chciet!!! vedela, ze sa chystam robit tortu bo buduci svokor po takej tuzil :sweat_smile: a ona sama upiekla dva kolace :rolling_eyes: celeeee zle :rolling_eyes: nabuduce jej vyhodim na oci, ze co vsetko stoji za takou tortou a kolko obetovaneho volneho casu za tym je :rolling_eyes: no prislo mi to vazne luto taka reakcia :unamused: ako keby si to nevazila...
tak pridavam foto :sweat_smile: tortu som velmi rychlo potiahla, ani ganache som pod nu nestihla dat :grinning:

aspon, ze buduci svokor bol z nej uneseny a spravil si aspon 50fotiek z roznych uhlov do archivu :grinning:
29. jún 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@anibas krásne tortičky, mne sa veľmi páči s tým stromom, jednoduchá a namakaná :dizzy_face:
29. jún 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 buduca uzasna svokra. no mas sa na co tesit :grinning: ale torta super :grinning: :wink:
29. jún 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě příští víkend a pak 2 týdny klid, se těším. Florbalový odfláknutý, bava se mi vylila, na florbalku už energie nezbyla. Naštěstí byl do rodiny.
29. jún 2014 o 20:46  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@mrka2 tiez si vravim :grinning: :grinning: :grinning: o svokrach sa asi len tak nehovori v negativnom :sweat_smile: dakujem :dizzy_face:
29. jún 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 kdo ti pomáhá? jak můžeš udělat 12 dortů a mít je všechny tak nádherné?! Já měla 4 a jsem tak ko, že jsem posl.už odbyla.
29. jún 2014 o 21:04  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 Tortička perfektná !!!!!!!!! A vieš prečo taká reakcia ??? Pretože si dala budúcemu svokrovi na 100 % originálnejší darček ako jeho nastávajúca !!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. jún 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@michaela3011 perfis torta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas dakujeeeem :dizzy_face: mile povzbudive slova :dizzy_face: ono to zacalo niekedy koncom minuleho roka kedy sa takto prvy krat vyjadrila :grinning: no uz nic neupeciem :angry: :grinning: tato bola posledna,... som zvedava ako sa potom zatvari ked najblizsie bude niekto oslavovat narodeniny a ja odmietnem upiect tortu :angry: :sweat_smile: :grinning: radsej si pojdem vyvalit sunky na zahradu :sunglasses: len ma vazne mrzi, ze velmi vyspevuje moje torty a potom sa k nim vyjadruje ako k nechcenym :sweat_smile: ma to asi zbytocne trapi ale je predsa za tym moj volny cas :angry: :grinning: :grinning: :grinning: snad chapes :wink: :sweat_smile: :grinning:
29. jún 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko dakujeeeeem :dizzy_face: :grinning: ta figurka tam bola velmi dolezita :sweat_smile: hned aj buduci svokor vysvetloval hostom pointu tejto torty :grinning: figurka je z filmu, ktory ma prist na scenu :slight_smile:
29. jún 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. jún 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
KOčky, žienky, pýtam sa ešte aj tu, či by ste nemali niektorá postup na takéto malé autíčka, veľká vďaka
29. jún 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@jper praveze som ich robila uplne sama, niekedy mi muz pomoze varit plnky kym ja zdobim ale ako na potvoru bol cely tyzden prec, a priznam sa ze som vycerpana, cely tyzden som spavala tak po 3 hodiny, som priam stastna ze uz je po tom :pensive:
29. jún 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím Vás o pomoc. Dostala som objednávku na poschodovú tortu ( moju prvú). Zákazníci chceli jahodovu a šľahačkovú plnku. Nemáte prosím nejaký dobrý recept? A ktorú plnku mám dať na ktoré poschodie? Dúfam že mi pomôžete, neviem na koho sa obrátiť :slight_smile: Ďakujem :wink:
29. jún 2014 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 ta torta je skvela, niekomu proste nevyhovies, aj keby si nepiekla ani tak by nebolo dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ta je kraaasna :dizzy_face: s tymi pasikmi bola asi zabava, ze ?
29. jún 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok