• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
Caute baby.Konečne prázdniny....Teším sa veľmi. V škole bol posledný týžden hektický a k tomu sa mi nazbierali nejake torty...No moje nervy ...ale už je všetko za mnou.Idem si Vás popozerať-ako vzdy a aspon trochu relaxovať :slight_smile:
30. jún 2014 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@dagmarmustafa nádherné tvoje tortičky všetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ako si prosím ťa robila ten dezén na boku Samkovej tortičky? To je malované? Vyzerá to perfektne :dizzy_face:
30. jún 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja prvá otvorená kniha... mala som málo času na jej vylepšenie, tak aspoň takto...
30. jún 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@halienka Dakujem Leni.Na tej Samkovej su otlacene kamene (podlozka otlacacia) a kazdy kamienok vytienovany ciernou.
30. jún 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana909 ja som robila takehoto majka.
30. jún 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@dagmarmustafa vsetky su krasne, ale ten einstein je genialny, som z neho namakko :grinning:
30. jún 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes pridávam jednu, ráno o 6,30 ani ťuk a o 10.OOhod. odovzdaná. Dúfam že im bude chutiť :slight_smile:
30. jún 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@evicaka Prosím ťa čím si farbila? Máš airbrusch? Perfektná farba. Toto by sa aj mojej staršej páčilo :slight_smile:
30. jún 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ze mega tortu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takato malicka bola, ale som si vymyslela na nu taketo nazberkane
.....ze vymyslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vlastne skopirovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@dagmarmustafa nadherne vsetky! ja som zase hotova z toho transformera :sunglasses:
30. jún 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zz134 riedit s vodkou! nie s vodou :slight_smile: momer tazko povedat, ci chces velku alebo malu plochu. na malu plochu si dat trosku prasku a par kvapiek vodky. na velku plochu viac prasku a viac vodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taka zafarbena vodicka ti vznikne. do 20min by to malo byt suche (ale mne to vcera vooooobec nechlo teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) a mozes pouzit aj gelovky, nie len prachove
30. jún 2014 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker airbrush nemám, farbila som práškovou riedenou v alkohole a potom som to prášila kadečím hlava -nehlava, modrá, žltá , zlatá, strieborná....skrátka čo bolo poruke :grinning: a ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2014 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka No teda, nato že to šlo hlava-nehlava je perfektná :grinning: :sunglasses:
30. jún 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak a tu je moja druha torticka :slight_smile:
30. jún 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
30. jún 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 torta je skvela a tiez mi to pride tak,ze vsetci su nadseni z tvojich torticiek a ona si potom pripada ako piate kolo u vozu, preto nechce, aby si nosila,ale sak skus jej splechnut do tvare nabuduce, ze boze zase kolac ako sa zatvari :angry:
30. jún 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag Dakujem ti za radu....a este pls aj gelovku riedit vodkou?
30. jún 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 ano, aj tu, inak by ti neuschla
30. jún 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo Dakujem Miska.Aj ja som nanho chodila stale pozerat...:slight_smile: Uz je prec:(((
30. jún 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag diki.Aj Ty mas krasne torticky.Mam zmapovane;)
30. jún 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 Dortíček je úúúúúúúúúúúúúúúúúúžasný!!!Moc se mi líbí a tiše Ti to Tvoje umění závidím :wink: :wink: :wink:
30. jún 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Já jsem včera v noci honem upekla linecké kolečka, slepila v sobotu uvařenou jahodovou marmeládou a nahoře ozdobila tak jednoduše, jak jsem to v noci stihla. Tak nám oficiálně začaly prázdniny, všechny děti doma, tak za dva měsíce si povíme, kolik šedivých vlasů mám navíc na hlavě :unamused: :grinning: :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejmladší byl dnes naposledy ve školce :wink: Fotila jsem jenom pár ráno honem před odchodem do školky, tak to taky tak vypadá
30. jún 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
prosim vie mi niekdo poradit ako urobit z marcipanu tenisovu raketu?hlavne tie mriezky
30. jún 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děvčata prosím jakou barvičku mám přidat do marcipánu abych dosáhla podobného odstínu jako na tomto obrázku?Marcipán je spíše žlutý než krémový.Prosím prosím.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@brunila ivory a trochu žluté
30. jún 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskalac přes extrudér udělat tenké válečky a pak lepit síť
30. jún 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskalac napec na velky plech, vyrez raketu, napln, obal potiahni :slight_smile: a vyplet by som robila zo smartfexu - vysulkat tenucke pasiky (ak mas tak extruderom). alebo mozno bielokovou polevou? ale neviem ako by drzala ta vrchna rada.... mozno keby si tie spodne "zapustila" do spar a vrchnu radu dala vlastne na marcipan
30. jún 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brunila no vsak marcipan je takyto nejaky, tak ho nefarbi a uz len biele stencils a hotovo :slight_smile: skus dat donho kvapku hnedej
30. jún 2014 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag no ja idem robit puncovu obdlžnik a na to chcem dat tenisovu raketu
30. jún 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag díky vyzkouším :slight_smile:
@jakelina - Majko díky ,musím mrknout jestli mám...no snad to nějak dopadne :wink:
30. jún 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok