• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@pristela aaale uz by sa ti malo :sweat_smile: :sweat_smile: hanka bude mat za chvilku meniny :grinning: :sweat_smile: :grinning:
3. júl 2014 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
@pristela dievčence, ale keď sa niekomu nesce to je horšie ako keď sa nedá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2014 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jedna dnes rano odovzdana, fotena mobilom a to rýchlo, lebo manžel už prešlapoval o 6:00 že davaj ponahľam sa (čakala som kedy mu druzgne... :frowning2: ), nielen že včera zahlasil, že torta.... do rana ju ma :wink: l, ešte som aj rano o 5:40 vstavala, nech dam kvety na tortu, lebo nech aspon trocha vytvrdnu...- spať som išla 2:30.........
a keďže bolo rano mokro, ani do travy sa nedal podnos položiť... :unamused:

a dnes som od zufalstva upratala konecne poriadne kuchynu so synom za chrbtom a ani spat sa mu nechcelo- mne sa chcelo tak spat..., tak som aspon upratala zahradu a pivnicu s hrackami....
3. júl 2014 o 22:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@pipka daj ju prekrstit na Evu :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka už maľuješ? :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2014 o 22:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova jeden byt uz mam hotovyyyyy :sunglasses: :wink: este v auguste ma náš caka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2014 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. júl 2014 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: si dobre naštartovaná, ja neviem čo začať skôr či dokumentáciu alebo dať doma čosi do poriadku, ešte aj tie blbé okná potrebujú umyť...
3. júl 2014 o 22:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zenyyyy, robili ste uz niektora "krem" mascarpone vyslahane s cukrom??? :sweat_smile: sa mi nesce nic ine robit a snad ma za to nezabijuuuu :confused: :grinning: ale celkom rychly krem :sweat_smile: ebeeeenci... :grinning: torta naplnena :sunglasses:
3. júl 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 ja nie, ale ta moja ružova je tiež akosi rýchlo, čo dala chladnička- slahačka (tu mam vždy doma), mascarpone 2 ks a biely jogurt a teda trocha ole a cukru a bolo :grinning: :grinning: :grinning: a teda moj drobec nechce jogurty a ani nejake mliecne dezerty a včera stál pri mne a maminka zostalo ti???? a teda z misky lizal jedna radosť čo zostalo.... takže u nas najlepšie ide čo dala chladnička...
3. júl 2014 o 22:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova z nasej chladnicky by som len nejake sunky a salamu vytiahla :sweat_smile: my sme mäsozravci :grinning: som po praci rychlo skocila do kauflandu kupit velke mascarpone, ze to vyslaham s cukrom a bude :grinning: rozmyslala som, ze to spravim aj so slahackou a pripadne dohustim s ole... ale takto to bolo pekne huste a hlavne ryyyychle :sweat_smile: len ma hneva, ze nejaku malicku torticku som spravila :frowning2: podla mna tak max pre 5ludi :sweat_smile: ma to byt pre 6-7 :sweat_smile: tak tej kaaaamoske nahovorim, ze aj 12 porcii nakraja ked bude sikovna :sweat_smile: snad sa dobre vyspim a budem presvedciva :grinning:
3. júl 2014 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova tak o oknach mi nieco rozpravaj :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som vcera umyla tri...mama ich neumyvala asi 4 roky :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: drhla som sietky, zaluzie, ruky dorezane, nechty rozstiepene :rolling_eyes: :rolling_eyes: potom s tymi dorezanymi rukami som vo vode so savom sa macala a dlazky rucne drhla...no jedna parada, co ti poviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :rolling_eyes:
3. júl 2014 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka prepac, ze sa miesam... ale ako keby som to ja pred rokom pisala :grinning: sme odovzdavali byt v ktorom byval priatel a trebalo ho riadne upratat :rolling_eyes: v obyvacke a v spalni boli francuzske okna... byt 140metrov stvorcovych :rolling_eyes: som si myslela, ze drhnem okna v celej NBS :angry: :grinning: na otazku, ze kedy naposledy umyval okna mi povedal, ze nikdy :sweat_smile: na tie okna ani ocot nepomahal aky tam bol vodny kamen :grinning: a vonku cez 30stupnov :rolling_eyes: teraz som vdacna za 6 malickych okien v celom byte :sweat_smile: :grinning:
3. júl 2014 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@michaela3011 ja som dnes robila že mascarpone, do toho len zamiešala karamelové salko a nasypala trochu postrúhaných orechov čo mi ostalo od minule :grinning: no a jaká mňamka :grinning: rýchle a dobré :grinning: keď sa človek náhli aj nové krémy vymyslí :grinning:
3. júl 2014 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
babenky nádherné tortuše pribudli :slight_smile:
@lamps nádherne Ti vyšla tá hnedá, je dokonalá :dizzy_face: , tentokrát som kopírovala s dovolením Tvoje postavičky :sweat_smile: (samozrejme, že ani z ďaleka nesiaha tá moja Tvojim ani po členky), ale už dávno som mala pred očami Tvoju tortu, čo si robila Terezke a stále som si hovorila, že si nájdem príležitosť :grinning: .Takže tá s dievčatkom bola pre moju neter ako poďakovanie do škôlky pre pani učiteľky, pretože nakoľlko je postihnutá odmietali ju vo všetkých škôlkach po okolí už 3 roky :confounded: . Až tento rok sa nad ňou "zľutovali" a chodila aspoň na dve hodinky. Netradičná promočná pre kamarátku, čo študovala geografiu a chcela len glóbus na torte :slight_smile:
3. júl 2014 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@halienka :grinning: :grinning: :grinning: a presne takto podla mna vznikol nie jeden krem :grinning: ja takto hlavne experimentujem pri vareni pre nas :grinning:
4. júl 2014 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejkula jeeej , tá s včielkou je uuuzasnaaaaaaa, tie lupene su božske
4. júl 2014 o 01:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 veru to s tym infarktom je hrozne :(. tiez som to zaregistrovala na FB a utvrdilo ma to v tom ze moje rozhodnutie skoncit s tortovanim bolo spravne. Uz som to nezvladala popri praci, rodine a vsetkom ostatnom mala som pocit ze idem na zotrvacnik..... A pisali tam aj dalsie tusim zo 2 tortarky ze su po slabom infarkte tiez treba sa setrit ozaj ma clovek len jedno zdravie
4. júl 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ejkula krásné, můžu se zeptat, čím jsi vykrajovala ty lístečky u toho posledního dortu?? Děkuji
4. júl 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky prosim nejake inspi na promocnu tortu zo sovou mudrosti? to ani neviem aka je.
nemate nahodou? d.
4. júl 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul sova je symbol mudrosti, takze podla mna mozes urobit akukolvek sovu :wink:
4. júl 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dve skromne :sunglasses: sesthran na rodinne stretko na chatu,srdce moje 2.objednavka-kakao korpus,krem s vaj.likerom a bananmi,vaha 4,15kg
4. júl 2014 o 10:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
zienky citajte krasne a vystizne napisane:slight_smile:) http://www.tortyodmamy.sme.sk/mily-priatel-mily-znamy/
4. júl 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@marianabila peknučké
4. júl 2014 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tohotýždňovky,budúci týždeň 2ks a konečná. Už potrebujem oddych a nabrať inšpiráciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
4. júl 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
vďaka dievčence :slight_smile:
@pristela ďakujem, ale zas som našla námet na nete :grinning: moja fantázia to nejak sama nezvláda :grinning: :grinning: :grinning:
@jakelina vďaka, urobila som si šablónu z papiera a len som vyrezávala a sušila :slight_smile:
4. júl 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 zdvihni ceny a budes mat menej prace a rovnaky zisk. akurat som vcera na teba myslela ze sa raz pri takom mnozstve zoderies
@pristela neskutocna zenska! guns n roses paradna!
4. júl 2014 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby vobec mi nejde like-ovat a uz ani odpovedat. vam tu funguje vsetko ok?
4. júl 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mám objednávku na dortik s kytarou viděla jsem silikonku na kytaru chtěla jsem se zeptat jestli jí někdo máte a jak se sní pracuje a kdyby bylo i foto hotové kytary byla by jsem moc ráda děkuji moc
4. júl 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok