• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

3. decembra 2016 
@sikag waaaaw ako si urobila tan akože ľad? vyzará to super. Obidve tortičke perfektné. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. júl 2014 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@michaela3011 krásna tortička
5. júl 2014 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. júl 2014 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sikag perfektné :slight_smile:
5. júl 2014 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Tak ja tento víkend len dve. kniha 5,5kg @maya30 inšpirovala som sa tvojou knihou .Dúfam nevadí nieje síce tak dokonalá,ale tak páčila sa a už zajednali aj hned druhú tortu o meciac. :dizzy_face: :slight_smile: :wink: a lego je pre syna k zajtrajším meninám.je ozdobená iba zvrchu po bokoch je iba skúška ganache a pár kociek. pre nás to stačí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: inak predstavte si skúsila som teraz pri synovej tortičke rúru čo mi minulí týždeň nepiekla a teraz korpus upečený .ja nechápem. :confounded: :confused: :fearful:
5. júl 2014 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (45)
@jakelina presne tak to máme aj my. Stále na dome niečo opravujeme, teraz napríklad strechu... takže to bola naša dovolenka :grinning: a keď prejdeme okolo domu, tak všade vidíme čo ešte treba urobiť...stále dookola, tiež by som chcela prerobiť kúpeňu, ale ani to nechcem hovoriť pred manželom, lebo chudák len pracuje a peniaze tlačime do domu, namiesto toho aby sme si užívali...jaaaaj :cry:
5. júl 2014 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@evicaka tak tak. Já dělala vloni kuchyň, letos koupelny a střecha nás čeká za rok nebo dva
5. júl 2014 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Tortu som nepiekla, iba ma suseda uprosila potiahnúť a ozdobiť ( čo neurobíte pre dobrú susedku?) :slight_smile: Ešte že mám stále niečo v rezerve, takže to bola taká rychlovka :slight_smile:
5. júl 2014 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (36)
@michaela3011 tá je kráááááásna :dizzy_face:
5. júl 2014 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimcak dakujem :slight_smile: roztopila som cukriky vetrovky, ohla do tvaru a poprasila perletou. ina farba mi tam nechytila :unamused:
5. júl 2014 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sikag ked s cenami ja velmi vyskakovat nemozem, ked zeny naokolo beru 9 eur tak ja nemozem pytat 14...

Joj tak som sa tesila ako si uzijem leto bez tortovania, no zatial najskor jedno dieta chore, potom aj druhe a ja dnes v nemocke na infuzii co sa neviem spamatat z toho naporu torticiek za poslednu dobu...uz tyzden mam zvysenu teplotu a nevolnost, aj ma tam chceli nechat tak som musela revers podpisat, vsak co tie deti bezo mna....no leto ako vysite, len verim ze to rozchodim :frowning2:
5. júl 2014 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak moje 4 dortíky a mám konečně 3týdny prázdnin. Ráno jsem někol.omdlela, jak jsem už byla ko. Tak to je když se hold nespí :confounded: Ale ze spongeboba mám dobrý pocit, hrozných detailů, ale chtěla jsem udělat konečně dort jiný než dosud. Sama jsem si mohla vybrat z oblíbených postaviček a celý dort jak jen já chci. Tak mě i bavil.
První červená karkulka
Ke křtinám
Spongebob
Krteček
5. júl 2014 o 16:35  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (60)
@jper krasne torticky vsetky, karkulka najsuper :dizzy_face: ale uz si oddychni :wink:
5. júl 2014 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jper nádherné je máš

@maya30 ty jo, tak fakt zvolni, však to není v lidských silách, co ty zvládáš a tělo prostě stávkuje, protože se to nedá dlouho vydržet. Já měla pitomé tři dorty a mám dost, dnes dělám višňovou marmeládu a sirup z malin a rybízu a u toho sporáku se mi dělalo až spatně. A to mě večer čeká vytřít všude prach, co je tu z bourání koupelny, normálně mám depku, celý barák zaprášený. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podlahy, skříně, kuchyň a do toho mi tu lítá malý a ještě ten prach víří, moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2014 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
moje tohotýždňové... Zaujímavé to bolo,,, prvá krivá, Mala som pred ňou riadny rešpekt, no nejako som to dala aj keĎ nie je100% ná :slight_smile: tá čoko je tiež moja prvotina :slight_smile: len taká rýchlovka- pre mamu, takže len pre nás :slight_smile:
5. júl 2014 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (30)
@maya30 len sa neboj tej vyssej ceny, mam najkrajsie torticky v okoli. vsetci ti to potvrdia! ked spravis 6ks za 9 alebo 4 za 13 tak mozes mat rovnaky zisk. a vobec neurcuj si ceny za kg, ved ked nedas ovocie prace mas rovnako :slight_smile: mas moju plnu podporu a dufam ze sa coskoro zotavis!
5. júl 2014 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@maya30 Majka !!! Ty si môžeš dovoliť cenu aj 14 € - máš vysoko profesionálnu prácu - a zdravie len jedno :wink: :wink: A musím sa priznať, že som bola zvedavá do kedy vydržíš takto drieť ako kôň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prajem skoré zotavenie a fakt už len hobby pečenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. júl 2014 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
Čaute ženy.Moje 4 posledne.Este bud. tyžen 2 a koncim.Začnem (ale uz asi nie v takom množstve-pre pokoj v rodine a moje zdravie) koncom augusta. Mimochodom mam kamošku tortičkárku a je totalne odrovnaná.Brutálne zdravotné problemy ma. No nechcem raz dopadnúť ako ona. Normálne zvažujem ako ďalej......:( Ináč prvá je pre môjho chrústa,ktorý ma den pred oslavou "oboznámil" ,ze on nechce klasicku tortu Angry birds(druha v poradi) , ale Ice bomb hranatého vtáka. Tak som odznova piekla štvorcový korpus :slight_smile:)))No ale čo neurobim pre oslavenca :slight_smile: Pekný víkend a zvolnené tempo všetkym.
5. júl 2014 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (63)
A pridám svoju svadobnú - neznášam 3 -poschodové - :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: samá výstuž a nervy v ťahu :grinning: :grinning:
5. júl 2014 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (62)
@dagmarmustafa Nádherné - tak môj Filip by bol hotový z takej hranatej !!!
5. júl 2014 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@maya30 @jakelina děkuju pochvala od vás fakt potěší. Jo jo - manžel mě nechal vyspat a už jsem zvládla i úklid, takže už jsem ok. A jdeme grilovat a užívat :grinning: :wink:
5. júl 2014 o 18:30  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@anibas krásná svatební :wink:
5. júl 2014 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@maya30 neblaaaazni majka, kasli na vsetko, daj dokopy seba, za zdravie ti ziadna torta nestoji :confounded: :wink:
to nemyslis vaaazne, ze TY beries za torty len tak malo? :confused: :confused: :confused: co si šiši? :angry: :frowning2:
nepodcenuj svoju pracu...nech by v tvojom okoli brali baby aj 5€ za kilo, tvoja praca ma hodnotu aj 15€ a to este som mozno napisala malo!!! ved tu hadam aj taka zaciatocnicka uz berie viac :confounded: :confused: :rolling_eyes:

okamzite sa daj dokopy a zacni si uctovat normalne ceny :sunglasses: presne...ked budes mat len tri ale za 14€ zarobis rovnako a nenarobis sa ako kon :rolling_eyes: spamataj sa baba...dobre ti radim :wink: :grinning: :grinning: ber to ako prikaz pani ucitelky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2014 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (9)
@anibas kraaasna, stala za tu namahu :sunglasses: :dizzy_face:
5. júl 2014 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas nadherna je ta svadobna... ako z nejakeho casopisu vystrihnuta ;)
@dagmarmustafa suprove torticky, skvele vypracovane ;)
5. júl 2014 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps úžasné ich máš. Ja do hnedej dávam kakaový prášok, aspoň mi to lepkavé odlepkavie :wink:
5. júl 2014 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vlada111 vidíš? a to ma nenapadlo, ďakujem
5. júl 2014 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisak77 tá šmoulinkovská je fantastická
5. júl 2014 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sikag krásne tortičky
5. júl 2014 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anibas Sabi, ale krásna je
5. júl 2014 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok