• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

4. decembra 2016 
@pipka Janka, presne tak, čo si žena nekúpi, nemá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@vlada111 obávam sa, že kým ja našetrím, budeme tu viaceré na dôchodku :grinning:
5. júl 2014 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo úžasná tortička, dokonalý každý detail :slight_smile:
5. júl 2014 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lokalistin to je super, že pomôcky na torty majú na teba aj takéto blahodárne účinky
5. júl 2014 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps no volakedy,ked som mala nervy,som si kupovala oblecko,teraz prkotinky na torty :wink:
5. júl 2014 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lokalistin ja keď mám nervy, búcham dverami :grinning:
5. júl 2014 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lamps ja ked mam nervy, dam si cokoladu alebo exnem salko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pomooooc :angry: :sweat_smile: :grinning:
5. júl 2014 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@pipka ďakujem :slight_smile:
5. júl 2014 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ach jaj a ja som hladná, mm je v nočnej, kto mi spraví papať?
@lamps no to si ma mala vidiet, jak som trieskala dverami v robote,ked som vyletela rychlostou blesku zo sefovej kancelarie,tyzden sa nikto neodvazil ku mne priblizit,az vcera ma sef oslovil a vysvetlili sme si to,ale doma som sa pri kompe odreagovala a trosku aj oblecka som kupila-nasa krpana furt kuka nase sandale,ze mame s diamantami,tak som jej kupila trblietave balerinky,ale bola fuska zohnat,kedze ma nohu len 23
@lamps mam tu leco, marhulovy kolacik a melon...dobehni :grinning: :sunglasses:
5. júl 2014 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka oo no neviem,kto z nas je na tom horsie,Andrejka to ma zadara,ja to mam asi najdrahsie :angry: ,skusim nabuduce salko,co to urobi :wink: , ci pomoze
5. júl 2014 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka neprovokuj, já věčně na dietě a když jsem se šla podívat na koupelnu, všude cihly a plno prachu, tak jsem sežrala půl tabulky čokolády. Holky než my to doděláme já mám pět kilo navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Nervy musím obalovat. Mám strach, že malý jak půjde v noci na záchod, tak mi tam někde spadne a nebo se vyčurá na zem. On chodí a napůl spí, kolikrát se ho v noci leknu, když jde v polospánku a on ani nereaguje, když na něj mluvím. Pořádně se neprobere
5. júl 2014 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@pipka ten melón by som si dala. Ja mám doma škoricový krigeľ, ale ja koláčiky moc nemusím
5. júl 2014 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lokalistin no vyskusaj :sweat_smile: :grinning: na mna fungujeeee :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2014 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lokalistin mám to síce zadara, ale musím sa to odučiť, lebo už to robí aj Terezka a ide jej to super
5. júl 2014 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jakelina daj mu nocnik do izby :sweat_smile: :wink:
5. júl 2014 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina no chudak maly,ja ked som dosla po roku domov z nemecka,tiez som sla v polospanku v noci na zachod,len cesticku som mala v hlave trosku inu a naburala som do steny a bolo po spanku :wink:
vidim to tak,ze sa nevyspis,budes nakukat co maly :wink:
5. júl 2014 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sa tie deti ryyychlo ucia...najma ked to nechceme, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2014 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka on by do něj nečural. On jedině ve stoje, však nějak to dopadne. V nejhorším případě budu mít načurané v cihlách na záchodě :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2014 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lokalistin no právě, budu pořád poslouchat, co se kde šustne. :cry:
5. júl 2014 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak teraz som dosla na to, ze ked mam nervy, pustim si Gotta a hned mam naladicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
ja neviem preco, ale na mna ten clovek posobi hrozne upokojujuco :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
to uz bude asi mojim vekom :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
5. júl 2014 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka presne, ale keby si ju videla ... zduje sa, nahodí rýchly krok a o chvíľu rana ako z dela. Po minúte príde s úsmevom na tvári, ako keby sa ani nič nestalo
5. júl 2014 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lamps no ja som prvy krat trieskala v robote a tiez to robilo paradny krach,ale dneska sa zato sama na seba hnevam :angry:
5. júl 2014 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka možno ani nie tak vekom, ako tým, že Gott sa dá kedykoľvek vypnúť a deti nie :grinning:
5. júl 2014 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka tak Gotta skusat nebudem :fearful:
5. júl 2014 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak bambule prajem este pekny vecer
5. júl 2014 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Síce sa nechytám, ale pochválim sa. Moja prvá marcipánová, pre synčeka. Chcela som navrch urobiť medvedíka, ale nejako klesal a nedržal tvar.... Ale chutila, plnená mascarpone a malinami:slight_smile:
5. júl 2014 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (25)
@lamps @pipka @jakelina normálne sa musím smiať :grinning: :grinning: :grinning: taká vytočená som si akurát otvorila bombonieru (naštvala ma najlepšia kamoška) a sadla ku PC... a čítam Vašu debatku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tiež si musím dávať pozor na kilečká, lebo sa pomaly doťahujem na 55kg. Ale to je tým že mám doma manžela, a keď prídem z práce, čakajú ma samé dobrotky a ako bonus ešte aj upratané.... včera dokonca všetky koberce vytepované! Pardon ale musela som sa pochváliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@maya30 ja ti tiež odporúčam oddych, veď zdravie máme len jedno!!! tak to nepodceňujme...
5. júl 2014 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@evicaka provokatérko, prý 55 kilo. To já mám o hodně víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2014 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka, ja mám 49 aj s topánkami
5. júl 2014 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok