• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@pipka oooo, moje očné guličkyyyy, my byvame v Blaveeee , muhaahaaa
11. júl 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela v Blave nieeee, v Bratislave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina uplne nadherne suu tie papagaje...v takych podmienkach ako ty, by som snad ani normalny korpus neupiekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink: si jednotka ;)
11. júl 2014 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ahoj, prosím prosím...chcela by som sa ťa opýtať aký máš recept na mliečny marcipán (ak to nie je tvore výrobné tajomstvo) a či ti na torte nestvrdne veľmi.....párkrát som ho skúšala (na poťahovanie i na figúrky) všetko bolo ok, len torta sa strašne krájala, marcipán bol tuhý a to som pritom dávala na tenko vyvaľkaný :frowning2: veľmi pekne ďakujem za každú radu
11. júl 2014 o 22:20  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (19. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka pche , ty si z Bratislavy ja z predmestia Blavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2014 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adda789 kolik mléka, tak dvojnásobek cukru, dvě lžíce glukozy a aroma mandle. Pár kapiček vody. :wink:
11. júl 2014 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ťrubeľka :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @pipka @nika266 baby, uzasne torty.. :smiley:
@mrka2 tak ta nema chybu.. :smiley:
11. júl 2014 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Moje dalšie tortičky :slight_smile:
12. júl 2014 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2014 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@dagmarmustafa Ten hranatý pták je fakt supr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2014 o 08:28  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo tak tenhle dort skutečně vypravuje. I když tetu neznáš je to přímo román - úžas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2014 o 08:33  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ked chcem na torte taky ten filmovy pas s fotkami, to si upravite v pocitaci a tak date vytlacit alebo sa ten lem robi az potom z hmoty ?
12. júl 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčata niekto raz tu dal link na svadobne torty,ked by ste ich mali tak pekne prosim zverejnite,Ďakujem
12. júl 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este nahodou ak mate ulozene nejake one direction poschodove torty s tou britskou vlajkou tak by mi to pomohlo, pls :slight_smile:
12. júl 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence pridávam moje tortičky, dve sú svadobné v bielostriebornej farbe , tá veľká fotená len tak narýchlo , takže foto nič moc a jedna na 70.ku . A idem popozerať tie vaše nádherné výtvory.
12. júl 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@elamaslakova to aku striebornu si použila na krajku,je pekna
12. júl 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ,kočky ,nemám na vás vôbec čas, je teplo a s deťmi sme stále vonku...užívame si leto,dúfam ,že vás stihnem večer aspoň polajkovať...tento týždeň pridávam poskronme jednu...ale zapotili sme sa obe ,také vlhko som už dávno pri robení tortičky nezažila :sweat_smile:
12. júl 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
a tu je môj tohtotýždňový výtvor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: o pól jedenástej v noci som ešte len hľadala uhlomer, aby som si urobila šablónku na 5-uholníky, mala som nervy :angry: :angry: :angry: :angry: lebo dnes si prídu pre tortušu a pri pomyslení, že uhlomer nenájdem a budem musieť s babami absolvovať cestu do mesta, aby som kúpila nový a potom dozdobovať tortu ... mi nebolo nejako veselo. Ale našla som ho, tak potom to už išlo v pohode. Želám vám krásny a hlavne pokojný víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@jakelina klobouk dolů,já bych se asi sesypala.Jak nemám svůj klid a pohodu,nedaří se nic.Ale Ty jsi to zvládla skvěle!!!!!!!!!!!
12. júl 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krásný dortíček a ty Tvoje postavičky mají takové perfektní papulenky :wink:
12. júl 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brunila ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... že papulenky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 :astonished: mna napadlo len: "TY KOKOS!"uzasne!!!vy vzdy urobite take nadhery! :astonished:
12. júl 2014 o 11:14  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps super torticka Andrejka :slight_smile: ako si spravila taku peknu zelenu ?
12. júl 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brunila ani nemluv, schválně ti pošlu fotku jak to vypadá u mě v koupelně a na chodbě v prvním patře, přes kterou musím projít do každého pokoje kam se potřebuji dostat. A to tam už neleží řezačka na dlažbu napříč a kýble s tmelem. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vyfotila jsem to večer, když už to bylo trochu srovnané :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina klobuk dole :slight_smile: , ze si este aj torticky dala v takomto stave.. :smiley: ale tak sikulka sa nezapre.. :smiley:
12. júl 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krasna a ta zelena je uzasna.. aj mna este dnes caka nieco podobne a teda na tu loptu sa vôbec netesim, odkladam ju co sa len da.. :smiley:
12. júl 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky popridavam moje.. este jedna ma caka na zajtra.. ale to az vecer..
12. júl 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@sticker je to gelova ,ruzova,ROSE
12. júl 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina hmmmmmmmm,tak to je mazec.....já bych se o to nejspíš přerazila... :slight_smile: vždyť říkám že jsi kouzelnice udělat takové dortíky při tom všem a ještě mléčný marcipán....na tom jsem si zničila pravé zápěstí,mám na šlachách bouli,no ještě že to už nebolí.Zlaté kupované hmoty :wink:
12. júl 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok