Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
12. júl 2014

Holky pridavam aj ja vikendofffky

lamps
12. júl 2014

@maya30 Majka, ďakujem 😵 zelenú som namiešala zo Learf green verde hoja a žltej lemon yellow amarillo yellow obe od Wilton-u
@jenie123 lopty sa neboj, ide to šup, šup a ďakujem za pochvalu 😵

akzuzs
12. júl 2014

Pridávam aj moje dve a pokazila sa mi umývačka 😠 Všetko sa posledné dni rúca a kazí 😖

sisika
12. júl 2014

@jakelina wau-takto podobne to bude o 14dni vyzerat u nas-mam sa na co tesit.... Ale klobuk dolu-ja som odriekla vsetky torty az do ukoncenia prác-obdivujeeem ta!

lamps
12. júl 2014

@jakelina Majka, nebývaš ty náhodou u nás? 😀 😀 😀 😀

sticker
12. júl 2014

@pristela Bože nádhera!!!!!!
@akzuzs Zuzi, mne odišiel sporák 😒 Resp. iba rúra..... ☹

pipka
12. júl 2014

@pristela uuuzasne si toho draka dala 😎

pipka
12. júl 2014

@lamps rozkosnaaaaaaaaaaaaaa 😵

pipka
12. júl 2014

@jakelina no pekne! ja mat toto doma, tak by mi aj nas novy prezident mohol volat, by som nepiekla 😅 😀 😝
sak to je o zivot...ked si predstavim, ze mna caka este malovanie nasho bytu, uz teraz je mi zle 😅 😝
mas moj obdiv 😎 😎 😎 by si to mala aspon nechat 2x tak zaplatit, ze v takych podmienkach pracujes 😕 😀 😀

sikag
12. júl 2014

@pristela woohoohoooooou, palec hore!!!!
@jakelina paradne torticky! ide ti to super

nika266
12. júl 2014

Dievčatá musim sa vam pochvalit pracou mojej sestry,pred týždnom priska z pasom naplnenej piškoty a povedala,musiš mi ukazat ako potahujes torticky,ze chce urobit svojmu krsnatu na redovu minitorticky,potiahla ich 6 ks,vzala si odomna material ze vyskusa a tu je vysledok,šikovná,takze dnes na svadbe budu odomna 2 torty a jej mini torty,tak kto chce tak dokaze 🙂 urobila ich 80 ks

jakelina
12. júl 2014

Holky moc děkuji za milé slova a podporu. Abych pravdu řekla, tak jsem se nakonec i ráda zavřela v kuchyni ať ten bordel kolem nevidím. Pořád jsem lítala s vysavačem a hadrem a stejně zbytečná práce. Dortíky byly objednané na poslední chvíli a tyhle nešly z osobních důvodů odmítnout. Některé jsem dělala zadarmo.

jakelina
12. júl 2014

@nika266 šikulka

jakelina
12. júl 2014

@pristela zlatko krásné je máš a to množství, wau 😲 😲

mirka100911
12. júl 2014

Tohtotyzdnove, este jedna ma caka. Uf, bola to fuska prvy krat take mnozstvo..... Ta Eifelovka je velky pruser? 😅

mimusa94
12. júl 2014

baby ako to ze robite take nadherne torty rovne krasne tvary bez ziadnych hrbolcekov a podobne..poradte..su naozaj vsrtky nadherne 🙂)

vlada111
12. júl 2014

@akapulko asi už je neskoro, ale ja tak robím pravidelne jeden rez. Tmavé cesto, lekvár, banány a plnka s pudingu a pravej vanilky a mascarpone. Polievam čoko. Je to geniáááálne

jakelina
12. júl 2014

@mimusa94 potírám ganache

vlada111
12. júl 2014

@jakelina tú ganage máš geniálnu

grasie
12. júl 2014

Dievčatá ahojte, ja som sa tento krát riadne zapotila 😀
Je to moje prvé auto a vôbec prvá 3D, tak to prosím berte s rezervou 🙂

grasie
12. júl 2014

@pristela práve obdivujem tvojho tereňáka, je dokonalý, čistý, nepopatlaný 🙂

si teraz vravím, že si tú foto mohla dať aj skôr, by som sa pekne krásne inšpirovala prevedením a nemusela som toľko vyrezávať a modelovať to moje autíčko 😝

vlada111
12. júl 2014

@maya30 ak mi pošleš foto, poprosím manžela, aby ti to dal na filmový pás. O to ti ide? Už to tu robil jednej kočke 😀

vlada111
12. júl 2014

@jenie123 tá mečová je super, to by ma asi porazilo urobiť ich toľko

vlada111
12. júl 2014

@pristela úžasné diela, vidím, že airbrush je veľký kámoš 😉

vlada111
12. júl 2014

@akzuzs akú máš umývačku? Aj ja si chcem kúpiť a bojím sa, aby som netrafila zle ☹

vlada111
12. júl 2014

@jakelina uf, to bude ešte makačina, ale už sa tešíme na foto ako si nám dala aj foto novej kuchyne 😉

79zuzana
12. júl 2014

Kocenky, tolko uzasnych tort tu znovu pribudlo, normalne ze som chvilku vahala, ci dam moje dnes, alebo az niekedy v utorok, ze nech aj moje vyzeraju trosku pekne, ked nikto nepridava fotky, len pismenka ;) Ale tak co, nemozem vydrzat, tu su 😀 😀 😀 Velmi pekne dakujem, za inspiracie,ktore ste mi poslali ;)

mirka100911
12. júl 2014

@akzuzs Aj ja mam pokazenu umyvacku, uz tyzden. Suciastka 130 eur..... :/

adda789
12. júl 2014

@jakelina Ďakujem a torta sa krája v pohode? nie je veľmi tvrdá?

pipka
12. júl 2014

@mirka100911 sak za 200 uz kupis novu myčku 😕 😖 😝

ja som akurat teraz vo faze, ze vyberam mycku, bo kooonecne si idem kupit 😉 a teda tie ceny novych sa mi zdaju pomerne prijatelne, ze 200-300€ a uz kopa funkcii, nizka spotreba, minimalna hlucnost 😉 a aj znacka dobra 😉