Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

gumkacka1
15. júl 2014

babulky, mate tu niektora sablony na boticky?

79zuzana
15. júl 2014

@gumkacka1 toto myslis?

aduskatt
15. júl 2014

@jorsulova ahojky, vynimocne nepomozem, zastihla si ma na dovolenke na vychodnom slovensku a domov ssa vraciam az v sobotu

pipka
15. júl 2014

@jorsulova napis mi do IP adresu, ja tu mam jedno to 250 g male balenie nenacate, tak ti ho mozem poslat 😉 ale najneskor vecer mi napis, lebo my tiez zajtra rano ochadzame, tak nech stihnem ist rano na postu 😉

mirka100911
15. júl 2014

Baby, dnes som sa pytala v tortickovych potrebach na tuto moju nestastnu tortu, ci mi neporadia co mam dat na vrch a pani volala nejakemu cukrarovi, ze plnka co sa dava do samrol. V podstate bielka s krystalovym cukrom, trochou vody a kyseliny citronovej. Nie je to klasicka glazura, robi sa inak ako napr na medovniky. Mala by sa lepsie krajat a na vrchu trochu obschnut, cize by som sa ani pri prevoze tolko nemusela bat, ze sa o nu suchnem... A da sa natierat priamo na tortu naplnenu...
Co si o tom myslite? Robim ju uz tuto sobotu...

mirinecka
15. júl 2014

kočky koľko by ste zobrali za tohto nema, má cca cez 10 cm, viem že neni 100% -tný tak neviem koľko povedať aby to nebolo moc 😖

mirinecka
15. júl 2014

@mirka100911 podľa mňa by to šlo, ja som mala na mojej vlastnej svadbe penové srdce a celá na komplet boky aj vrch boli ešte zdobené nevysušenou bielkovou penou a nič sa jej nestalo, bola krásna len nebola poschodová

tinka3636
16. júl 2014

Prosím vás, ako urobiť klbka vlny z marcipánu??

mysiatkoo
16. júl 2014

@tinka3636 neviem ake velke ich chces... ale napr. http://sugarsweetcakesandtreats.com/2012/01/mom... alebo obalit burizonku alebo polystyrenovu gulicku... ak nemas extruder, pasiky si mozes vytlacit cez striekacku od nurofenu napr.

akzuzs
16. júl 2014

@mirka100911 Držím Ti moc a moc palce a určite to zvládneš.

lokalistin
16. júl 2014

@mirinecka podla mna je perfektny, ale co by som zan zobrala neviem, ja taka truba asi zadara

tinka3636
16. júl 2014

@mysiatkoo dakujem pekne ste zlata 🙂

pppeeetttaaa
16. júl 2014

caute babule.. no ked som videla vase diela tak som mala normalne depku ze tie svoje sem hadam ani nedam.. ale co.. ved sa to len stale ucim, raz hadam tiez vykuzlim nieco take nadherne ako niektore z vas :D isto netreba ani menovat :D a veru posledny pracovny vikend som mala co robit.. tak ale dobojovane a huraaa praaazniny... :D sice to sem davam trochu oneskorene ale nic som nestihala.. pondelok rano este fotit, balit a na cestu :D

mimusa94
16. júl 2014
jakelina
16. júl 2014

@pppeeetttaaa krásné je máš

ikula2
16. júl 2014

@mirka100911 ja myslim ze to by slo, vyskusaj si to dopredu na nejakej malinkej 🙂

ludkas31
16. júl 2014

ahojte, idem k Vam zasa po radu, skusala som papierom nadstavit formu, ale akosi sa mi to moc nepodarilo...korpus som mala zdeformovany, pokrceny po obvode....sa mi to cele pokrcilo...mate na to nejaky postup?co robim zle? vopred dakujem za kazdu radu

pristela
16. júl 2014

@ludkas31 pas papiera musis mat rovny , nepokrceny , ja ho "priliepam" na maslo, malinkou tenunkou vrstvou prstom pomazem formu a pak sa papier prilepi a uz "neuteka"

ludkas31
16. júl 2014

@pristela vdaka, vidis to ma nenapadlo....

mimusa94
16. júl 2014

baby potrbovala by som nejake lahsie fotopostipy na notebook a psika :( dakujeeem

orygynal
16. júl 2014

@maca77
@jakelina ešte jednu rýchlu radu poprosím - čím ste tie keksy natreli pod poťahovku? môžem dať aj nutelu? alebo radšej maslo vyšľahané s cukrom? 😕

maca77
16. júl 2014

@orygynal nutela v pohode môže byť 😉

akzuzs
16. júl 2014

Áááááááááááááááááááááááááá ja sa z tej umývačky zbláááznim. 😖 😖 😖 😖 😖 😖 Som čo si zasa vymyslela. A zasa môžem umývať ručne stručne.
@jakeline, @mysiatkoo @pristela @mirka100911 @maya30 @vlada111 @pipka a ostatné dievčatá potrebujem pomôcť, dnes som dostala objednávku na koniec augusta. Orechová torta. Korpus by som dala nemám problém ale plnka. Prosím ak máte recept na orechový krém do torty s mascarpone (chcú výraznú chuť orechov) prosíííííím dajte

jakelina
16. júl 2014

@akzuzs já takový ještě nedělala, tak neporadím. Ořechy pražím do krému, ale dělala jsem máslové nebo šlehačkové, mascarpone ještě ne.

iva83
16. júl 2014

Pozrite si online kurz Zdobenie tort a inšpirujte sa 🙂

http://www.kurzyproradost.cz/index.php?ma=kurz&...

pipka
16. júl 2014

@akzuzs ja som robila orechovo-kavovy, z dvojky temy 😉 a bol super 😉 len neviem ci tam dominantnejsia nebola ta chut kavy...ale asi by sa dal spravit aj cisto orechovy 😉

mirka100911
16. júl 2014

@akzuzs Ja vsetky plnky improvizujem (vacsinu robim s mascarpone) . 😀 Uz som miesala s hocicim okrem orechov. Presny recept ti neporadim, ale orechy urcite oprazit, nech su vyraznejsie... Mozno by som tam zamiesala aj salko karamel (uvarene) a do toho orechy...

akzuzs
16. júl 2014

@mirka100911 @pipka @pipka @jakelina Premýšľam nad tým že si ako Mirka hovorí troška prepražím tie orechy, potom si uvarím šľahačku s trochou čokolády bielej aby som potom už nemusela dávať cukor, keď to bude vychladené vyšľahám a pomaly zapracujem orechy a mascarpóne. Alebo by som mala prevaríť tú šľahačku s orechmi? No budem musieť preexperimentovať. Oco bude mať teraz v piatok chlapskú jazdu, prídu mu na chatu kamaráti tak nech sa podujmu na pokus 😀
Je mi do plaču z tej myčky tak som sa tešila že to bola len hadička a nemusíme platiť opravu 😢 😢 😢

mysiatkoo
16. júl 2014

@akzuzs ja som raz skusala nejaky orechovy ale s lieskovymi orieskami... oprazila, posekala ... ale co som tam dala potom si ani za svet nespomeniem.... ja furt nieco vymyslim a nezapisem a potom skusam zase nieco ine... ale tie lieskove oriesky boli aj po oprazeni relativne malo vyrazne, mozno vlasske budu lepsie
neviem ci sa ti nebude bit ta chut bielej coko a orechov - ja by som tam skor dala nieco jemne vanilkove, ale vyskusane nemam, mozno to prave bude super... hod potom info 😉