• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@ejuska79 pozri tu a podla toho vyberaj ale da sa poslat obrazok aky chces a vytlacia ti :slight_smile:) http://www.natortu.sk/animovane-rozpravky/
este budes potrebovat trosku gelu na pripevnenie...
27. júl 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak :astonished: nááádhernééé toretky
27. júl 2014 o 13:45  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :wink: až som zatajila dych pri tej krivej ale pri pohľade na tu poschodku som bola už až modrá! :grinning: je úžasnáá-teda všetky sú eňoňuňo :grinning:
27. júl 2014 o 13:52  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela vau :slight_smile: krása :slight_smile:
27. júl 2014 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tvoje postavičky sú prekrásne :slight_smile: klobúk dole :slight_smile:)))
27. júl 2014 o 14:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Víkendovky :slight_smile:
27. júl 2014 o 14:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@mysiatkoo jeeeej eviii, tak to ty si robila torticku pre mojho maleho susedka :sunglasses: kraaasna :wink: som ju mala robit ja, ale to sme este boli na dovci, tak som rada, ze adelka zohnala akurat tebaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. júl 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dnešná... môj prvý kôň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. júl 2014 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
a tu je moje dnešné dielo
27. júl 2014 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
a este jedno kinderko a mozem vas citat:slight_smile:
27. júl 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@pipka :fearful: to som netusila, az den pred odovzdavkou som vedela, ze ide niekam do Dubravky...svet je malyyyyyy premaly... :wink: tak mi teraz odlahlo, ze si bola mimo a ze ti to nevadiiii
27. júl 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2
@jakelina dakujem kocky, uz som objednala.. aj s tym gelom...to potom len potriem s tym, ci to mm zarobit este?
27. júl 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 fúha, no sranda, normálne mám teraz stres, ke´d budem prevážať. a možno si len dala veľa krému :confused:
27. júl 2014 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo neee v pohodee moja :sunglasses: ja som s Adel konzultovala, ze koho jej odporucit, tak som jej povedala nech mi mrkne na FB :wink: a dala som jej tipa na teba a lusilku, pripadne este niekoho ...a tak kukala aj tu na MK aj na FB :wink:
praveze ja som radaaa, ze si to robila ty, lebo viem, ze bola urcite spokojna :wink: videla som u nej album z oslavy, ze pisala, ze fantasticka torta, tak som patrala ze kto ju nakoniec robil a teraz nahodou som klikla a vidim, ze ty :sunglasses: tak aj mne je dobre, spokojne budem spat :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. júl 2014 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka tak to mi nabuduce napis, ze si posuvala info, lebo si het, nex nemusim mat blby pocit z toho az sa dozviem,ze to je tvoj zakaznik :grinning: :grinning: jj, pisala,ze boli spokojni, tak aj ja som sa tesila :wink:
27. júl 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo já bych taky chtěla být Tvůj spokojený zákazník. Mám narozeniny za měsíc, už mi vymýšlej dortu :grinning: :grinning: :grinning: Já nechci přibrat, tak mně stačí poslat fotku dortu a i jak vypadá v řezu a pochutnat si můžete sami :grinning: :grinning:
27. júl 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: drevo do lesa ??? :D verim tomu, ze ked si nieco vykuzlis, pri tvojix stravnikox ti toho stejne moc na priberanie neostane :wink:
27. júl 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 Rozmery boli 28cm,22, 17 ,10 cm, výška jednotlivých poschodí 11cm a mala skoro 12 kg
27. júl 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo no jasne, len som mala teraz take hekticke tyzdne, ze ani neviem cia som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
ale ak by som odporucala vyslovene teba, tak ja vzdy poviem, nech povedia ze odomna :wink: alebo aj tebe by som povedala, ze tu a tu osobu ti posielam :wink:
len ona stale nevedela, ci nebudu tu oslavu posuvat aby som mohla piect...no my do toho dovca, tak nakoniec si to obvolala a obpisala sama :wink:
27. júl 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak to aj jaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pripadne este vônu keby ste mi mohli poslat :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
27. júl 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ejuska79 s gélom potri oblátku, prilep ju na tortu a ešte pretri aj vrch oblátky vyznejú farby a bude chrániť oplátku od vlhkosti, niekedy naťahá oplátka vlhkosť z chladničky a môže sa zvlniť ...daj si www.oblatkovo.sk a v lište máš video-návod, klikni si a máš to tam pekne ukázané ... nech sa darí ...
27. júl 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svadobné...
27. júl 2014 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@evicaka dakujem za tip, skusim to aj ja tak spravit :wink:
27. júl 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo @lamps @pristela @sikag baby kraaasne torticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. júl 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@marianabila Ďakujem :slight_smile:
27. júl 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verbova dakujem pekne :slight_smile:
27. júl 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam aj ja svoje za posledné 2 týždne, poťahované sú na objednávku pre dobrú kamošku, inak by som ich nerobila, hlavne v tomto teple, tá darčeková krabica mi zobrala 5 rokov života, bolo strašne teplo a lepilo sa mi to jedna radosť, no ale nejako som to zvládla, aj keď spokojná som nebola....a krtkova torta pre dcérku k narodeninám...a áno, som si vedomá toho, že mám maxi krtinec a mini krtka, ale krtko tam pribudol tak, že keď som malej hovorila, že k jej meninám bude krtkova torta tak vyhlásila, že chce aj krtka, však bez neho to nepôjde, tak som sa pokúsila ho spraviť, ale teda na @jakelina nemám, a na krtka sa podobá len vtedy, keď prižmúrim jedno oko, alebo aj obidve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne, že dcérka mala radosť :wink:
27. júl 2014 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@timuss je krásný, můžeš být spokojená :wink:
27. júl 2014 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som mala tento tyzden len jednu, aj to ako zaskok za jednu cukrarku od nas...taka neznama tema pre mna, ten vrchny kruh je z burizonky a spodok tvarohovy s mandarinkami, ale nie je ganasovany, tak to trochu (dost) vidno :wink:
27. júl 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@jakelina ďakujem za pochvalu, ale mám oči :stuck_out_tongue_closed_eyes: na druhej strane však stále sa len učím, tak ešte to nie je celkom ono :wink:
27. júl 2014 o 22:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok