• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@zuzka7512 Zuzička,nádhernééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. júl 2014 o 23:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babulky, stretli ste sa uz s papierovymi trezirovacimi sackami??? mate nejaky tip kde sa daju kupit?
a tiez potravinove folie na cokotransfer ale ciste, bez samotneho cokotransferu (food grade acetate sheet) toto: http://www.svetpeceni.cz/detail-vyrobku/stroje/stroje-na-jedly-tisk/spotrebni-material/cokotransferova-folie-a4-30-ks/mo10504.html , ale ja to nepotrebujem do tlaciarne, a toto je strasne drahe... viete cim to nahradit? je mozne pouzit silikonovu podlzku?? zda sa mi to podobne ako obaly na vysvedcenie :grinning: ale tie asi nebudu vhodne, vsak? dik moc
28. júl 2014 o 02:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby z BA,nemate niektora cas urobit torticku na stredu? Napiste mido posty.Dakujem
28. júl 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Maji, ten glukozovy sirup maju I v potravinach? Mam doma len agavovy a javorovy, myslis ze mozem nahradit?? Ten sirup ma mat aku funkciu v mliecnom domacom marcipane? Ale sa da glukozovy sirup vyrobit? Uvarim vodu s glukozovym cukrom?? Dik moc
28. júl 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella já kupuji ve zdravé výživě, já myslím že nahradit můžeš. Někdo dává dokonce i med. Nikdy jsem nevyráběla, ale možná bude na internetu recept. Nějak se to vaří a přidává se myslím citron. Ale fakt netuším
28. júl 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 a preco si robila z burizonky? kvoli vahe?
28. júl 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak prosim ta ake rozmery si mala na tej svadobnej 3poschodovej, sa mi paci ta velkost a idem tiez robit 3posch. tak zvazujem nad rozmermi..
28. júl 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 28,20,14 3x plnená ,pribináčik všetky poschodia váha 9,5kg
28. júl 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak prosim ta a davala si aj ovocie??
28. júl 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak a to bol zamer ze si nechcela rovky rozdiel medzi poschodiami?
28. júl 2014 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag lebo druha oslava bude v zahranici a tam spravia len okruhlu tortu a tento burizonkovy vrch aj s postavickou chcu postavit na to, tak kvoli tomu...
28. júl 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte žienky.mám otázku tak všeobecne na všetky,kde kupujete cukráranske pomôcky/marcipán,farby,pomocky/ a či nepoznáte nejaký velkosklad-velkoobchod čo distribuuje aj do menších predajní.dakujem krásne
28. júl 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka7512 krásne tie s tými kalami,ale všetky sú krásne
28. júl 2014 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasta80 ježkove oči :fearful: a ja že prečo si fotíš ruku na hmote :grinning: :grinning: a potom zrolujem nižšie a tá ruka už nepokračuje :confused: ... veľmi dobrá práca :slight_smile: :slight_smile:
28. júl 2014 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankako kde je dáky velkoslad neviem,ale ja kupujem vačšinou na nete,obchodov je milion,na stránke tortyodmamy ich máš po boku takmer všetky spomenuté.............alebo v PD vo vtáčniku je taký malý obchodík,ale majú veľa vecí..........niekedy je jedno,či objednám z netu,alebo tam........
a ešte u čínanov majú veľa všeličoho,treba tie koše u nich prehrabať :grinning:
28. júl 2014 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Znovu hladam cukrarocku, tentokrat v Nemecku. Jedna moja kamoska byva vo Frankfurte a hlada niekoho kto by jej upiekol torticku pre manzela k 40. narodeninam ;) Prosim kocenky co zijete v Nemecku, ste niektora poblizku? Velmi znovu dakujem :slight_smile:
28. júl 2014 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2014 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete mi poradit postup na penis alebo niejake inspiracne fotky? :D dakujem
28. júl 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tak to je jaky vynalez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to niekedy pouzijem
28. júl 2014 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa94 a ty nemas doma inspiraciu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 nie ovocie som nedávala. A bol to zámer.už som tak robila a páči sa mi tak torta.
28. júl 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. júl 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
nemáte prosím niektorá nejaké inšpirácie na čokoládovú poschodovú tortu???zháňam niečo na 70ku ,nič pekné nejak neviem nájsť........vdaka moc.
28. júl 2014 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja mam jednu taku starsiu ale zaujali ma niektore detail :slight_smile:
28. júl 2014 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte žienky, poprosím nemáte náhodou postup na výrobu náradia pre kutila ( napr. kliešte, pílka, skrutkovač) ale bez pomôcok? ďakujem pekne.
28. júl 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata co mate skusenosti s pecenim CUPCAKES na svadbu alebo inu prilezitost, mozte mi napisat ceny kolko si pytate za jeden???? VElka vdaka. Vobec netusim kolko si pytat.... zatial som robila len pre rodinu a pre nas tak to bol darcek...
28. júl 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby davate k tortam sviecky ? mam teraz taku blbu zakaznicku robim jej asi prvy a posledny krat uz mam nervy v kybli co vsetko chce na 3kg tortu a to som este ani nezacala :angry:
28. júl 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olo2003 tak to asi ťažko........ja som si z garáže doniesla za sáčok náradia a modelovala.....
skus na nete nájsť obrázok konkretneho náradíčka čo chceš a podľa toho :wink:
@nika1985 ja som raz dala tú horiacu fontánu,ale som si za nu vypýtala,koľko aj stála...........inak nikdy...........
28. júl 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok