• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
Opäť sem môžem prispieť - má veľa chýb, ale oslávencovi sa páčila :slight_smile:
1. aug 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@chavierka asi pisem uz neskoro ,a le mala si tortu hodit do mrazaku , nieje to inou znackou masla ale teplom , mavam to tak v tieto dni aj ja, a teda ked vyslaham coko plnku maslovu tak je to normalne tekuta brečka, co v zime je uplne uzasny tuhy krém , ja som dnes davala aj tu plnku s misou do mrazaku aby som aspon plnit mohla :confounded: a pak strcila tortu do mrazaku :wink: ona nezamrzne , len sa zachladi , stuhne, a staci jej hodka

@sticker ja ked som robila s bielou coko tak som do nej ceru nedavala , nic, len biela coko, bo vlastne ona je samí tuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: prosto s bielou je des robota :frowning2: :frowning2:
1. aug 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak tie hviezdicky maju u nas aj u cinana :wink:
1. aug 2014 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Oplatí sa mi na hodinku spať? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak dobrú noc :sweat_smile:
2. aug 2014 o 04:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence pozdravujem vás , čítam, že všetky máte teraz problémy pri práci s tortami , už aby sa to počasie umúdrilo . Pridávam jednu tortičku na narodeniny, snáď je tam všetko čo chceli a bude sa páčiť .
2. aug 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@vierka0 ja ho mam a tak ma z neho prsty bolia,ked s nim robim :unamused:..hmotu pouzivam domacu z marshmallow cukrikov
2. aug 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vierka0 ahoj ja mám ten prvý a hmota musí byť veľmi mäkká inak to ide ťažko, mne stačí ja pečiem len pre rodinu (doteraz som ho použila len 2x), ale odporučila by som ten druhý :wink: myslím, že je lepší.
2. aug 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu188 @olo2003 no, myslela som si, ze to bude tak, lebo ja neviem ani cez tu striekacku to pretlacit, jak niektore tu robia..tak asi radsej ten srubovaci :slight_smile: dakujem za koment :slight_smile:
2. aug 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sladké žienočky :slight_smile:, pridávam tortičku pre malú slečnu, želanie bolo, aby bol na nej tučný macko, lúka a jahôdky. Želám vám krásny víkend
2. aug 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@vierka0 Vierka ja mmám ten druhý povedal som si že ak si mám kúpiť extrúder tak len ten točiaci aj keby som naň dlhšie šetrila. Neviem si ho vynachváliť. SUPER
2. aug 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, pridavam par svojich, mala byt len jedna, ale nakoniec 4, jednu nemozem dat...ta svadobka mala spodok aj vrch marlenkovy, takze som sa fajne vysaunovala lebo u nas je cely tyzden nenormalne dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Polovnicka bola na zelanie, uz som podobnu robila, len teraz chceli hore figurku a bazanty :sweat_smile:
2. aug 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
och baby , u nas je vonku aj dnu sialenstvo , ani ruze mi nedrzia :confused: nieto este ostatne, a to o chvilku veziem krivu svadobku este k tomu celu plnenu slahačkovou plnkou :frowning2: , asi dnes co to schudnem
2. aug 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 tí bažanti su bombový :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela u nás je podobne, ráno ešte v pyžame som už behala okolo torty, lebo večer mám v kuchyni na nevydržanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som si včera ešte prikúrila a piekla som pagáče z 1 kg múky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps prekrásna tortička a macko úžasný
@maya30 Nádherné tortičky
2. aug 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky pridavam víkendovky, tie dve svadobky este budem viezť tak bojim , bojím , ať žijú šlahačkové plnky a leto :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@lamps jo, to mne sa naj robia torty v noci , i ked ted som musela dve robiť ráno, bo som nestihla v noci dokoncit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda , ze by som pagace piekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si číslo
2. aug 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 tie bažanty su svetovééééééééééé, nemajuuuuu chybu!!! aj ten polovník! :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. aug 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela skapeeeem, ten pračlovek je uuuplne super! :grinning: :grinning: :sunglasses: to bolo k narodkam...ci k nejakemu vyrociu?
2. aug 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps rozkošnáááá macinka :dizzy_face: už na FB som sa kochala :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. aug 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka neskapínaj , este ťa scu vidieť v pondelok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten praclovek to pani chcela podla tej rozpravky Krudovci no nechcela dievcatko ale chlapca, no a bolo to, ak som spravne pochopila pre 1rocneho chlapceka
2. aug 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela pre teba bol ten airbrush ako stvoreny!!! ide to uuuuuzasne, uz sa tesim az budes mat nejaku grafity temu :wink: a ta chata je neskutocna :slight_smile:
@lamps ten macko je dokonaly
@maya30 krasna praca! bazanty a polovnicek super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. aug 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin je krasna, jednoducha, elegantna
2. aug 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ta svadobka je uuuuuplne nadhernaaaaa ostatne tiez ale henta je dokonalost sama
2. aug 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela suprove, chalupa je perfektna
2. aug 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag dakujem velmi pekne
2. aug 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky chcela som robit pismeno a dat na to trblietky strieborne, objednala som, ze strieborne hviezdicky jedle, akurat dosli a su ruzove, neporazilo by ma?
2. aug 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin já to na svém monitoru vidím stříbrné :astonished: :astonished:
2. aug 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hororova tema: minecraft ...baby viem,ze ste niektore robili...bitte fotocky a rady ako nato...lebo ked som hladala obr.---uz len pri vpredstave ma pot oblieval :frowning2: dakujeeeem
2. aug 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok