Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aadulik2110
1. aug 2014

Opäť sem môžem prispieť - má veľa chýb, ale oslávencovi sa páčila 🙂

pristela
1. aug 2014

@chavierka asi pisem uz neskoro ,a le mala si tortu hodit do mrazaku , nieje to inou znackou masla ale teplom , mavam to tak v tieto dni aj ja, a teda ked vyslaham coko plnku maslovu tak je to normalne tekuta brečka, co v zime je uplne uzasny tuhy krém , ja som dnes davala aj tu plnku s misou do mrazaku aby som aspon plnit mohla 😖 a pak strcila tortu do mrazaku 😉 ona nezamrzne , len sa zachladi , stuhne, a staci jej hodka

@sticker ja ked som robila s bielou coko tak som do nej ceru nedavala , nic, len biela coko, bo vlastne ona je samí tuk 😝 prosto s bielou je des robota ☹ ☹

pipka
1. aug 2014

@mimcak tie hviezdicky maju u nas aj u cinana 😉

akzuzs
2. aug 2014

Oplatí sa mi na hodinku spať? 😀 😀 😀 😀 Tak dobrú noc 😅

vierka0
2. aug 2014

ahojte dievcata, mate niektora tento extruder ? http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Lo... hlavne ma zaujima, ci ide z neho hmota lahko, ci radsej kupit taky ten srubovaci typ http://www.aliexpress.com/item/Metal-Clay-Extru...

elamaslakova
2. aug 2014

Dievčence pozdravujem vás , čítam, že všetky máte teraz problémy pri práci s tortami , už aby sa to počasie umúdrilo . Pridávam jednu tortičku na narodeniny, snáď je tam všetko čo chceli a bude sa páčiť .

zuzu188
2. aug 2014

@vierka0 ja ho mam a tak ma z neho prsty bolia,ked s nim robim 😒..hmotu pouzivam domacu z marshmallow cukrikov

olo2003
2. aug 2014

@vierka0 ahoj ja mám ten prvý a hmota musí byť veľmi mäkká inak to ide ťažko, mne stačí ja pečiem len pre rodinu (doteraz som ho použila len 2x), ale odporučila by som ten druhý 😉 myslím, že je lepší.

vierka0
2. aug 2014

@zuzu188 @olo2003 no, myslela som si, ze to bude tak, lebo ja neviem ani cez tu striekacku to pretlacit, jak niektore tu robia..tak asi radsej ten srubovaci 🙂 dakujem za koment 🙂

lamps
2. aug 2014

ahojte sladké žienočky 🙂, pridávam tortičku pre malú slečnu, želanie bolo, aby bol na nej tučný macko, lúka a jahôdky. Želám vám krásny víkend

akzuzs
2. aug 2014

@vierka0 Vierka ja mmám ten druhý povedal som si že ak si mám kúpiť extrúder tak len ten točiaci aj keby som naň dlhšie šetrila. Neviem si ho vynachváliť. SUPER

maya30
2. aug 2014

ahojte, pridavam par svojich, mala byt len jedna, ale nakoniec 4, jednu nemozem dat...ta svadobka mala spodok aj vrch marlenkovy, takze som sa fajne vysaunovala lebo u nas je cely tyzden nenormalne dusno 😝 Polovnicka bola na zelanie, uz som podobnu robila, len teraz chceli hore figurku a bazanty 😅

pristela
2. aug 2014

och baby , u nas je vonku aj dnu sialenstvo , ani ruze mi nedrzia 😕 nieto este ostatne, a to o chvilku veziem krivu svadobku este k tomu celu plnenu slahačkovou plnkou ☹ , asi dnes co to schudnem

pristela
2. aug 2014

@maya30 tí bažanti su bombový 😀 😀 😀

lamps
2. aug 2014

@pristela u nás je podobne, ráno ešte v pyžame som už behala okolo torty, lebo večer mám v kuchyni na nevydržanie 😝 😝 😝 😝 a to som si včera ešte prikúrila a piekla som pagáče z 1 kg múky 😝 😝 😝 😝 😝

elamaslakova
2. aug 2014

@lamps prekrásna tortička a macko úžasný
@maya30 Nádherné tortičky

pristela
2. aug 2014

Holky pridavam víkendovky, tie dve svadobky este budem viezť tak bojim , bojím , ať žijú šlahačkové plnky a leto 😀 😀 😀

pristela
2. aug 2014

@lamps jo, to mne sa naj robia torty v noci , i ked ted som musela dve robiť ráno, bo som nestihla v noci dokoncit 😝 ale teda , ze by som pagace piekla 😀 😀 😀 😀 😀 ty si číslo

pipka
2. aug 2014

@maya30 tie bažanty su svetovééééééééééé, nemajuuuuu chybu!!! aj ten polovník! 😎 😀 😵 😵 😵

pipka
2. aug 2014

@pristela skapeeeem, ten pračlovek je uuuplne super! 😀 😀 😎 to bolo k narodkam...ci k nejakemu vyrociu?

pipka
2. aug 2014

@lamps rozkošnáááá macinka 😵 už na FB som sa kochala 😎 😎 😎

pristela
2. aug 2014

@pipka neskapínaj , este ťa scu vidieť v pondelok 😝 😝 😝 ten praclovek to pani chcela podla tej rozpravky Krudovci no nechcela dievcatko ale chlapca, no a bolo to, ak som spravne pochopila pre 1rocneho chlapceka

sikag
2. aug 2014

@pristela pre teba bol ten airbrush ako stvoreny!!! ide to uuuuuzasne, uz sa tesim az budes mat nejaku grafity temu 😉 a ta chata je neskutocna 🙂
@lamps ten macko je dokonaly
@maya30 krasna praca! bazanty a polovnicek super 😵 😵 😵

sikag
2. aug 2014

@lokalistin je krasna, jednoducha, elegantna

lokalistin
2. aug 2014

@maya30 ta svadobka je uuuuuplne nadhernaaaaa ostatne tiez ale henta je dokonalost sama

lokalistin
2. aug 2014

@pristela suprove, chalupa je perfektna

lokalistin
2. aug 2014

@sikag dakujem velmi pekne

lokalistin
2. aug 2014

kočky chcela som robit pismeno a dat na to trblietky strieborne, objednala som, ze strieborne hviezdicky jedle, akurat dosli a su ruzove, neporazilo by ma?

jakelina
2. aug 2014

@lokalistin já to na svém monitoru vidím stříbrné 😲 😲

mojmacik
2. aug 2014

hororova tema: minecraft ...baby viem,ze ste niektore robili...bitte fotocky a rady ako nato...lebo ked som hladala obr.---uz len pri vpredstave ma pot oblieval ☹ dakujeeeem