• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@muffinka8 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mno lebo vraj ina torta nebude tak chcu elykansku jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2014 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vierka0 ja mám z tej stránky ten šrubovací a je super, netreba sa tak namáhať a hmota ide ... minule to už ukazovali aj v kurzi pre radosť, že si treba kúpiť šrubovací, lebo nie je to také namáhavé ... možno poradia aj iné, ktoré majú skúsenosti s obidvoma ...
2. aug 2014 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Snád sa bude páčit paní a hlavne chutit :unamused:
2. aug 2014 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (45)
@jakelina no na mojom pri objednavani boli tiez strieborne, ale v krabicke su doruzova, ale na balicku je napisane strieborne takze asi som farboslepa :wink: nevadi uz som to inak vymyslela
2. aug 2014 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mojmacik já jsem dělala. 336 kostiček ručně vykrojit nožíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2014 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (31)
@pristela Prekrásne tortičky, ako vždy
2. aug 2014 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mojmacik aj ja som robila minecraft ... tiež ručne vykrajované kocky .... teraz už mám štvorčekové vykrajovačky :sweat_smile: no ale tak to bolo pre mojho najstaršieho :slight_smile:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=555972197760016&set=a.478833825473854.116145.100000417227054&type=3&theater
2. aug 2014 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tento tyzden sa mi vobec nedarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teplo a zase teplo :angry: :angry: :angry:
2. aug 2014 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (34)
@vlasta80 waaw, to prasa je skvele...paradna praca...
2. aug 2014 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky prosim vas aku cenu priblizne mam dat na 1ks minitorticiek 8x8x8cm štvorcove?
2. aug 2014 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladiella uz som to asi nestihla, ale poradila by som ti len to, co @jakelina ... po 2h smelo mozes

nadherne kusky zase pribudli :dizzy_face:

ja tiez pridam poslednu, ktora teda zadanim bola trochu mimo mojho gusta... ani odfotit som to nevedela :unamused: farby podla vybavenia kuzelkoveho klubu, chalanisko tam chcel aj ten stroj, nic mi nedrzalo, vsetko makke... a teda dufam, ze som to s tym game over moc neprestrelila a aspon sa pobavia :stuck_out_tongue_closed_eyes: som rada, ze to mam za sebou... a huraaaaaaaaa aspon mesiac pauza, neskutocne sa tesim, ze sa k tomu v tomto teple nemusim dokopavat :zipper_mouth: :dizzy_face: :sweat_smile: citat budem poctivo aspon raz za tyzden :grinning:
2. aug 2014 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (46)
@maca77 dakujem a maly aky fesacisko :slight_smile:
2. aug 2014 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina kujeeeeeem ...a pod tymi kocockami bola este dalsia potahovka? ..... @maca77
2. aug 2014 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps @maya30 @pristela ani nedýcham pri vašich dielach, dokonalé po každej stránke :slight_smile:
2. aug 2014 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@akapulko a keby si skusila nieco na takyto styl? ze dole das nejakych 5 okruhlych, do stredu o trosivku vyssi polystyren, aby drzal tie dve vrchne a teda hore 2poschodku
2. aug 2014 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (9)
Prekrásne torty tu nachádzam,ozaj klobúk dole....Tak ja skromne jednu moju úplne prvú objednávku
2. aug 2014 o 22:46  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (38)
@mysiatkoo Ty jedna detailistka! :wink: je to super, som sa pobavila, ten vyraz v tvari :grinning: :grinning: :grinning: . Kludne mozes zacat animovat rozpravky!! Sikulka :dizzy_face:
2. aug 2014 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela pls ake su priemery korpusov/foriem? Dakujem
Moc krasna, jemnucka :dizzy_face:
2. aug 2014 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maya30 ahojky, pls ake priemery korpusov su na tej krasnej poschodke? Akurwt sa snazim si v reale predstavit velkost. Bo ja som to svojou poschorovou asi presvihla. :grinning:
2. aug 2014 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladiella tato mala (mala mat) 28-22-16 ale vrch mi usiel a ma 17 a ten centimeter navyse mi tam dost kole oci, inak by som s nou bola celkom spokojna ale ten mohutny vrch mi tam vadi :stuck_out_tongue_closed_eyes: tym ze vrch a spodok bola marlenka, tak som platy vykrajovala podla toho co som nasla, aaale tak nabuduce to daaam :slight_smile: vazila 11kg
3. aug 2014 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@maya30 Prosím ťa, na tej svadobnej máš akej farby poťah? Niečo podobné ma čaká koncom augusta. Moc ďakujem :slight_smile:
3. aug 2014 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vierka0 ja mam oba a ten srubovaci je lepsi.. :slight_smile: cez ten prvy som nemohla hmotu pretlavit, to radsej bola lepsia striekacka.. :slight_smile:
3. aug 2014 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sticker miesala som sugarflair cream a trosku hnedej :wink:
3. aug 2014 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Kocky tak moje tohtotyzdnovky a buduci tyzden volno.. ideme chatovat, sa tesim jak male dieta.. :slight_smile::slight_smile::slight_smile: tu svadobnu zachodovu som dlho nevedela prekusnut, ale ved sranda musi byt.. :slight_smile: mala som ju presne nadiktovanu.. :slight_smile:
3. aug 2014 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (40)
@mojmacik ano, já jsem to tenounce potáhla a až pak lepila ty kostičky
3. aug 2014 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
pridavam svoje vikendovky - piatkovky. moje prvé kvietky na drôtiku :D
3. aug 2014 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (30)
Dievčence, pridávam moju 3 a poslednú tohto týždňovú, a týmto vyjadrujem obdiv všetkým žienkam, ktoré stíhajú piecť vo veľkom popri práci a rodine a ešte to zvládajú s prehľadom. klobúk dole. mne tento týždeň stačil a už si ho vôbec neplánujem zopakovať. zostanem ja pekne krásne pri svojich mini množstvách :grinning:
3. aug 2014 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (39)
@jenie123 nadherne kedy to to stihas vazne neviem si carodejnica ja mam tento tyzden 3 a to mi vlasy stoja dupkom.
3. aug 2014 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte pridávam moje tohotýždňovky
3. aug 2014 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (28)
@nika1985 dakujem krasne.. :slight_smile: vies, ze ani neviem.. ale teda teraz ich bolo uz dost a to som musela vela aj odmietat.. som rada, že ich mam odovzdane.. od pondelka si po veceroch modelujem, a stvrtok a piatok mi chodi maleho vozit sestra, aby som vsetko postihala.. hlavne robim ked maly spi a po veceroch.. ale veru nechcela by s vidiet tu kopu veci na zehlenie.. :slight_smile::slight_smile:
3. aug 2014 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok