• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@nika1985 dakujem kraaasne.. ja mam starsiu tiez uz doma, skolka ma prázdniny.. s nou starost ani nemam, ona sa aj s synom pohra.. sice potom to u nas vyzera, ze bomba vybuchla.. ale aspon sa zahraju.. maly presne ako tvoja Anetka.. vsade je, stavia sa vsade, vsetko rozhadzuje a podobne.. spinka dva krat denne po hodinke, dvoch.. tak v pohode.. nastasie sa numusi stale nosit.. :slight_smile: u mna je najhorsie, ze neviem odmietnut, odmietam, az ked toho mam uz nad hlavu..
4. aug 2014 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak tie korcule mas neskutocne.. parada.. :slight_smile:
4. aug 2014 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 , @mrka2 Jeej ĎAKUJEEEM potešili ste ma. :dizzy_face:
4. aug 2014 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin to jsou normální formičky na vykrajování, jednou si to vykrojím z plechu a pak do všech 15 naplním. Hotové vychlazené jenom zespodu vytlačím nahoru a pak dozdobím krémem a ovocem. :slight_smile: Jsou i originální formy plastové i s takovým vyndavačem, ale všechno moc drahé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, prosím vás.........chcú tortu hore s ovocím a zaliať želatínou............nejaké rady? grify? čo je vhodné na takéto niečo? dakujéééééém za rady!
4. aug 2014 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aha no super, dik
4. aug 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 no ja zvyknem hore dat krem vytvorit z neho mantinely a zelatinu uz neviem aku, ale urcite nie z Lidl, nejak pomaly tuhne, kuknem doma, ie som si ista, ale vo fresh obchode kupujem taku malu v sacku cervenom. a dookola dlhe piskoty davam...
4. aug 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenn44 vidííííííš to a ja som kupila tú z Lidlu-kedže som tam bola na nákup. No nevadí, kúpim inde. Dakujem moc!!! toto som potrebovala počuť :slight_smile: teda čítať :grinning:
4. aug 2014 o 10:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky poradite? Jak posilate figurky nabo placate veci z marcipanu? Se bojim, ze to posta rozflaka :frowning2:
4. aug 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj žienky. môžem sa spýtať kde a za koľko kupujete. papierové podložky pod torty. Dakujem.
4. aug 2014 o 10:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem majka velmi pekne za odpoved :slight_smile:
4. aug 2014 o 10:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bumbajka V Ke, v June maju aj stranku, myslim 0,60 ale uz neviem aky priemer... na stranke sa da vidiet produkty aj ceny
4. aug 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin a v strede ked poprekrajujes tak ho mas aj prepeceny, lebo mne ked takto padne tak nikdy nie je taky jemny vlacny a taky bublinkavy, ale je vzdy hutny.... Ale inac hruza ja tiez nechapem a uz vazne uvazujem ze toto nebude len o nasich zrucnostiach jednoducho museli zmenit ingrediencie kvalitu :pensive:
4. aug 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella v tescu som bola nemali taky rozmer 5cm len tie malinke 3cm.... a nevies ci nie v tych hypertescach?? lebo my mame len to male tesco
4. aug 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 podla mna bolo vela vajec na formu, lebo dnes presne tie iste suroviny a kukaj, teda plus kakao, alebo teda v noci sa trube nejak nechcelo :wink:
4. aug 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ikula2 este som ho neprekrojila, az vecer budem plnit, ale uz peciem druhy
4. aug 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby prosim Vas ked plnite mascarpone plnkou do 26 tak staci 3 slahacky a 3 mascarpone alebo viac plnim klasika 2x len som ju robila zatial iba do 20 tak to neviem odhadnut dobre. dakujem pekne
4. aug 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky nevedeli by ste mi poradit nejaku stranku kde by som kupila figurku na tortu MINNIE MOUSE.....mala bude mat narodeniny a neviem to nikde zohnat...dakujem pekne
4. aug 2014 o 13:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2014 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@nika1985 jaaa by som povedala, ze bohate staci aj dve slahacky a dve mascarpone :wink: ja som tak robila do 24 cm a teda malinko mi este zostalo, tak predpokladam, ze do 26 by bolo akurat :wink:
4. aug 2014 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelaanina ja som videla v tomto obchode,v kamennej predajni ich maju, skus si tam zavolat, ci ti to vedia aj poslat, lebo v e-shope som to uz nenasla :wink:
www.cukrarskepomocky.sk
4. aug 2014 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem pekne
4. aug 2014 o 16:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mojmacik ja som tie kocky lepila len na krém ... ale keby som takúto znovu robila, tak isto by som najprv natenko potiahla a potom lepila kocky... je to také čistejšie :wink:
4. aug 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 odkial si? Skus poziadat niekoho nech Ti kupi v Ikei. Teraz som na sk. Pozriem sa Ti v tesku ale neviem kedy sa tam dostanem.
4. aug 2014 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin
@ikula2
Kakao sa dava ako nahrada za vajicko
A co teplota, vlhkost a prasok do peciva-mnozstvo?
Ja sice peciem bez lepku, ale po utrapnych experimentoch som zmenila postup, uz nikdy nepojdem cestou vyslahania bielok s cukrom... Ale bielko ide ako posledne do cesta. A prasok na pecenie tesne pred bielkom...
4. aug 2014 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella uplne presne bolo robene vsetko a dneska som este robila aj bledy este raz ale h menej vajec a super
4. aug 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 tak to mas super ja uz len cakam kym starsia dospeje do stadia ze sa s mladsou zahra zatedy jej robi iba zle a ani neviem z ktorou mam viac roboty akurat mame obdobie na vsetko nie a hadzat sa o zem tam mam uz nervy v kybli.
4. aug 2014 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim neviete mi poradit mam robit pre celiakicku chcu ze piskota z gastanoveho pyre to je v pohode len ze s cim to spojit mascarpone s mliecnou coko a malinami to mozu nic to take neobsahuje ci si mam dat na nieco pozor? Dakujem
4. aug 2014 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 over si ktoru znacku mliecnej coko mozes pouzit... moze obsahovat lepok, ostatne je ok
4. aug 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok