• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@sikag nááádhernáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag waaaaaaw perfektná tortička a môj malý si ju nevie vinadívať. Z dovolením ukladám,lebo už mi kričí,že aj on takú chce. :grinning: Tie písmenká super.
oooo a ďakujem k tortičke. Inak ja som nerobila z originál formy na slzy,ale normálne z okruhlého korpusu,podľa misiek rozkrojila.
8. aug 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no tak to bude asi tým. ked v návode je tak a ja som sa bála,že dolámem tie drôty na tej balonovej.
8. aug 2014 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag je dokonalý :wink:
8. aug 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ta je uuuuzasnaaaa
8. aug 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag dala by som aj viac krat paci sa, kraasna
8. aug 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky pridavam na dnes, uz len jednu na nedelu taka jednoducha s oplatkou, teda aspon myslim ze jednoducha :grinning: a možem baliiiiť , muhahááá :sweat_smile:
8. aug 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@mimcak @jakelina ja mám Kenwood ... bielka s cukrom šľahám balónovou metlou na najvyšších otáčkach. Zvyšok, ako žĺtka s cukrom ... šľahám K metlou tak na stredných otáčkach a ako píše @pristela nie dlho, ale šup šup, len toľko, že sa suroviny spoja. Kým sa zmiešajú žĺtka s cukrom nalievam si olej do odmerky. Kým mi to mieša s olejom, nalievam si vodu. Potom ho vypnem, nasypem celú múku naraz, zapnem na pomalé otáčky a postupne pridávam a múka je za pár sekúnd vmiešaná, tak potom už vypnem a hotovo.
8. aug 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 já dělám korpus z celých vajec, tak šlehám vše najednou :wink: a tou balonovou :wink:
8. aug 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty jo, kolik máš těch minidortíků?? Krásné to máš :wink:
8. aug 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka @pristela @jakelina @mimcak @ikula2 jaaaaaj ako ste ma potesili :slight_smile: :slight_smile: taka poklona od majsteriek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dakujeeeem
tak ja vypinam a bezime na stanovacku. papa. o 3 dni sa hlasim :slight_smile:
8. aug 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela To je uzasneeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neskutocne
8. aug 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela @sticker @mojkamoj babenky velmi pekne vam dakujem za pomoc. Dnes som krem dala dolu a nanovo potrela maslom s cukrom. Boze, uz nikdy viac takuto tortu. Pri tom teple a tvare, uz nie :frowning2: :rolling_eyes: :grinning:
8. aug 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Žienky, ja pridávam tak poskromnejšie, keďže som úplný začiatočník, ale dúfam, že raz budem aspoň spolovice taká šikovná ako vy :wink: Táto je narodeninová pre svokra. Pôvodne mal byť celý kruh, ale prepadol sa mi spodok, tak vznikol polkruh...cesto je kakaové, čokoládový krém a miešané ovocie(maliny, jahody, čierne ríbezle). Nie je dokonalá, ale ja som na ňu aj tak hrdá :-P
8. aug 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mojkamoj waw ta lod nadherna
8. aug 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moicka rado sa stalo,dobre to dopadlo :wink:
8. aug 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikula2 ďakujem :slight_smile: ,naživo bola krajšia z každej strany bolo na čo pozerať,len som si to akosi zabudla odfotiť :sweat_smile: a áno trvala mi pekelne dlho,ale stálo to zato :slight_smile:
8. aug 2014 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem , no hlavne, že uz to je a aj ze to uz je fuč :grinning: bolo ich 44 ks malych
8. aug 2014 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak už hotovo,nenavidim čokoladu :cry:
8. aug 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@nika266 :fearful: kraaaaasne
8. aug 2014 o 21:14  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hrablica ahoj prosim ta,v com si to piekla? Diik
8. aug 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag peknucka torticka:slight_smile: mas sablonu na pismenka?
8. aug 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby tortickarky prosim radte....mozem si urobit ozdoby na tortu popredu? ...napr tyzden? Ak ano..ako ich uskadnit? asi v nejakej uzatvaracej micke co? Dakujem
8. aug 2014 o 22:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tilda v nerezovej miske :wink:
8. aug 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, dam par svojich z tohto tyzdna a konecne mozem is balit na dovcu, bude to jediny prazdninovy tyzden bez torticky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak taky som ja charakter ze poviem ze nepeciem a aj tak tento tyzden 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Krasny vikend dievcata :dizzy_face:
9. aug 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@maya30 krásne ako vždy, hneď som si 3 aj uložila do inšpirácií :dizzy_face: :dizzy_face:
@pristela kráásne :dizzy_face: koľko si nakoniec pýtala za tie minitortičky?
9. aug 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 krásne, hlavne modro-fialové srdce nemá chybu :wink: wau
9. aug 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
po dlhšom čase pridávam aj ja, už neviem ktoré som naposledy dávala tak sa možno opakujem :grinning: baby v tomto teple robiť toľko toriet máte moje uznanie, aj keď si vyrovnám tortu bez hrbolov, tak keď ozdobujem tak hneď mi torta sadá a vznikajú faldy : :frowning2: hlavne plnená s parížskou šlahačkou :confounded:
9. aug 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@pristela máš ich krááásne, však ako vždy. Len som s chcela opýtaťaké máš rozmery a koľko min. pýtať za jednu mini tortičku. Viem, že je to ošemetná vec, ale vôbec nemám predstavu a chcú odomna na jednu svadbu. Neviem si predtaviť, aké je to náročné časovo. Koľko si to ty robila? ja min x2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ďík
9. aug 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 uuuzas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tie nohy hore su ale ze uuuplne bomboveeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
krasnu dovcu a konecne si oddyyychni!!! :sunglasses:
9. aug 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok