• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
@zuzu188 banan, mandarinky...broskyne :wink:
19. aug 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka banan som im vravela,tak ten moze byt..len k nemu este nieco :unamused:..budem davat na platy domaci cucoriedkovy dzem,su v nom aj cele cucoriedky
19. aug 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak mne to pride ako baza :grinning: :grinning: neviem skus porobit vela malickych mini pidi frezii co sem davala nedavno pristela (tie sa robia lahko), ale obyc male kvietky stensi a daj po jednom na drotik a zviaz. mohla by si dat aj hortenziu, ale ta je uz dost velka, ale farebne sa bude hodit
@muffinka8 krasna :slight_smile:
19. aug 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 Prosím ťa, na tej 4poschodovej si akú farbu použila? Trochu ivory, alebo ešte nejakú? Potrebujem takú farbu a ešte ozdoby aj spraviť lesklé, ako keby poprášené. Moc ďakujem.
19. aug 2014 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gelova farba RD pro gel cream, je to gelova farba v tube,kupovala som ju u kamky,tak na ozdoby by som použila praškovu lesklu
19. aug 2014 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker napisala som ti to pod teba
19. aug 2014 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky, prosím.. kvietok "eustoma", nevideli ste niekde fotopostup??? Vopred krásne ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak pridavam dalsie dva moje vytvory jedna krstinova a druha kobliha Houmra Simpsona :slight_smile:)pre môjho muzicka :slight_smile:)
19. aug 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Do septembra posledná :slight_smile:
19. aug 2014 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@muffinka8 zlaťunký
19. aug 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ten je rozkošný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2014 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag aj mne to príde ako báza. No uvidím dnes budem skúšať.Uvidím čo nakoniec z toho vznikne. :unamused:
19. aug 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak mne to pride uplne ako kuceravy ladovy salat. ja tam ani mini kvietky nevidim :sweat_smile: :confused: :grinning: skoda,ze sa neda zvacsit ta foto.
19. aug 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka no nevideli :slight_smile: to je ten lyziantus co sme sa bavili minuly tyzden :slight_smile: je to nieco podobne ako ruza bez stredu, len nahustejsie lupienky poprekryvaj a nevyhni tolko dovon - skus sama som zvedava :slight_smile:
19. aug 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag no už skúšam, som zvedavá čo z toho vzíde :slight_smile:
19. aug 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,asi budem mať hlúpu otázku,ale prvýkrát budem robiť tortu s poťahovkou,len sa chcem spýtať,resp.prosím o radu,keď ju dokončím,môžem ju dať normálne do chladničky?na vrchu buddú ozdoby tiež z toho smartflexu-ružičky a tak....alebo ako to skladujete vy?niekde som čítala že kvoli vlhkosti by som to nemala davať do chladničky,a inde zase že to vobec nevadí,tak teraz neviem,a ked to necham vonku,zas s abojím,aby sa mi plnky nepokazili....špajzu nemam,a je ešte dosť teplo.... dakujem všetkym za rady!!!
19. aug 2014 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily39 ked si spravis ozdoby, tie susis normalne pri izbovej teplote. ked ich mas hotove, urobis tortu, potiahnej ju, ozdobis ozdobami a sup do chladnicky :slight_smile:
19. aug 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ďakujem za radu,ružičky už suším pomaly....len som nevedela,čo potom,to s tou vlhkosťou v chladničke ma úplne zmiatlo,ok,takže do chladničky,ešte raz Ďakujem.
19. aug 2014 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, idem si k vam po radu. mam urobit tortu pre 11 rocne dievca. nic viac mi k tomu nepovedali, len aby bola pekna a mala by byt okruhla. nic ma nenapada, aku by som mala spravit. nemate nejaku inspiraciu pre mna? :slight_smile:
19. aug 2014 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo tá maľovaná torta je neskutočnáááá :dizzy_face: , ja by som si to musela najskôr nakresliť na papier, potom spraviť nejakú šablónu, potom ešte predkresliť na tortu a nakoniec by som to aj tak vzdala :grinning: . Skrátka je krásna :slight_smile:
20. aug 2014 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje tortičky k 30. narodeninám mňa a manžela a priateľa švagrinej :slight_smile: Hrošíka som robila v spolupráci so švagrinkou, ona ho vytvarovala a spravila tie vlnky okolo neho. Práve toho hrocha som sa najviac bála, ale celkom sa vydaril :slight_smile: a pripájam aj úžasnú a chutnú slanú tortu, ktorú nám dala spraviť manželova mamina :slight_smile:
20. aug 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
ahoj "tortacky" :grinning: tiez som skusila urobit svoju tortu, ale nie som taka velmi sikovna ako Vy tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozno by to chcelo len viac skusat, len teraz naozaj nebudem mat cas a co som kupila nevyuzijem, tak som Vam chcela ponuknut Cukrové perly PERLEŤOVÉ BIELE - 80 g, minula som max. 30 ks a gelove farby Wilton, listovo zelená LEAF GREEN, tu som pouzila na tej jednej torte a kráľovská modrá ROYAL BLUE, tu som ani neotvorila :slight_smile:
tak ak by mal niekto zaujem, napiste IP :slight_smile: dakujem
20. aug 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 pekne, ta s majou je uplne kraaaasna
20. aug 2014 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag boze ta s tym stencilom je prekrasna
20. aug 2014 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka22201 ja som raz tak mixovala marcipan a tiez mi to vypadlo a odvtedy som nemala, ale nebolo penez a ked som zbadala tento hned som brala
20. aug 2014 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie kraaaaasna
20. aug 2014 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes som sa prvy krat odhodlala robit kvietky, v cukrarskom obchode som si nakupila drotiky a pasku a dufala som ze to bude take jednoduche jak na videu.Vysledok? Zamotala som sa do pásky, cela som bola od farby, drotiky mi vykukali z kazdej strany.........................................Závidím Vám tie vaše kvietky
20. aug 2014 o 18:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@muffinka8 prosim ta a tu gumpastu pouzivas tu satin ice?
20. aug 2014 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2014 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok