• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@ivcak333 výborná je dookola posypaná praženými mandľami
28. aug 2014 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte ja sa chcem spytat ktore ste robili tortu 3D ako lego-kocku alebo aj male legove kocky ci mi viete poradit ako to tvarovat, lebo ked urobim len kvader a snazim sa tie vystupky hore urobit tak to nevyzera pekne, nemate niekto navod ako na to? Vopred velmi pekne dakujem za odpovede.
28. aug 2014 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs a pod to aku plnku by si dala? aj vrch ako? baby ja nepeciem tak ako vy, len doma na narodeninky tak sa inspirujem vami a vasimi radami :wink:
28. aug 2014 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova Pod akúkoľvek a ak budeš mandle pražiť tak na panvici a pridaj cukor (kryštálový ) ak sa Ti cukor skaramelizuje odstav miešaj a pridaj znova cukor a je to úúúúúúžasné. Mandle s príchuťou karamelu
28. aug 2014 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvojtanikova vykroj si kolečky a polož na obmazaný dort a potom potáhni a nebo potáhni na nahoru polož vyrojené kolečka
28. aug 2014 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence pozdravujem vás a pripájam moju svadobnú tortičku na zajtra, bola to riadna makačka , tie ruffles som robila asi 3 hodiny , kým to dostalo akú takú podobu . Ale myslím , že sa podarila , chodila som ju stále do chladničky obzerať a vytešovať sa s nej :slight_smile: .
28. aug 2014 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@elamaslakova Krááásna chcem sa opýtať ten perlový nádych na krajke si zarobila rovmo do hmoty alebo potom už ked bola na torte poprášila alebo namaľoval?
28. aug 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova perfektná je, ja sa tiež chystám, ale neviem či budem mať na to nervy a či sa mi to vôbec podarí. Ale tebe vyšla nááádherne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. aug 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka Ďakujem pekne, ja som tiež myslela , že to nedokončím ,ale chce to len pevné nervy . ja som to robila podľa tohto postupu https://www.youtube.com/watch?v=ZOQvrAkDMRs
28. aug 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no a ked chcem robit iba male kocky akoze vedierko a okolo rozhadzane lego tak ako to mam spravit? tiez si spravit najprv malu kocku, na to kolecka a potom ete raz akoby potiahnut? ze ta kocka aj kolecka aj potah by boli z marcipanu? dakujem.
28. aug 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova malé kostičky jenom obdélníček a na to lep ty malé kolečka. Já mám formičku, ale když nemáš, tak to budeš muset udělat takhle.
28. aug 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky potrebujem jedno poschodie 4x naplnit, vydrzi mi to? ma to vyt taka uzsia a vyssia... vdaka za radu...
28. aug 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no skusim, uvidim, dakujem za rady, budem to robit az v pondelok ale radsej som sa pytala skor, ked sa podari tak dam foto:slight_smile:
28. aug 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kiya Malo by ti to vydržať. Ja som plnila 5x, ale nedávala som ovocie, iba korpus, džem a plnka.... :slight_smile:
28. aug 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova fakt je nádherná............ :slight_smile:
28. aug 2014 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jper tak to gratuluji - krásné :slight_smile: :slight_smile:
29. aug 2014 o 01:00  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivcak333 já jsem dělala mm tuto. No nic moc, ale myslela jsem při tom na děti. :wink: A taky že jo, první byly oloupané čokoládičky :grinning: :grinning:
29. aug 2014 o 01:06  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@kvojtanikova zkus dát nějaké kulaté sušenky, já dávala myslím Disko
29. aug 2014 o 01:10  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@kubrt a ake su to cokoladky? A kolko si ich priblizne kupovala? A aku si davala nku do tej torty?
Dakujem. :wink:
29. aug 2014 o 05:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje 2 tortuše.Svadobná nadiktovaná,fialovú ani za ten svet poriadne môj úžasný foťák neodfotí a traktor,nie moja parketa.Neznášam dopravné prostriedky.Na nedeľu ešte jedna.
29. aug 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@kubrt jéé, tak takovou jsem přesně měla v plánu dělat na výkend, nakonec z toho sešlo. A vzhledem k tomu, že mám nějak zablokovaný krk, tak jsem i trochu ráda. A tobě se fakt povedl :slight_smile:
29. aug 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 na TOPTORTIČKE _KROMA KOLORS,39€ 12ks.
29. aug 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekný, slnečný deň želám :slight_smile: Na týždeň mám pokoj. Torta pre kamarátku ako dar na svadbu. Neviem to odfotiť, ale je jemne krémová a zlatou potreté ozdoby aj kvety. Kvety klasika - ten púčik sa asi nikdy nenaučím schovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale raz to dám :slight_smile: Váha 4,8kg.
29. aug 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@sticker torta je krásna, už uložená :wink: a keby si robila kvety bez púčika? :sweat_smile: ked ti tam vadí, ale sú pekné...
29. aug 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jachin To si vážne niekto aj moju tortu uloží ako inšpiráciu? :sweat_smile: Ďakujem pekne :slight_smile: Musím tie lupienky viac dať k tomu púčiku. Ale ja vždy zabudnem podľa akého návodu som robila naposledy a teraz som robila podľa iného, keďže ja nie som v kvetoch vôbec zbehlá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker vieš čo ma nej zaujalo? tie slzičky po celej torte, ešte som to tak nevidela a zaujalo ma to, že to vyzerá dobre..
29. aug 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ked zrobim falosny parizsky krem z 500 ml smotany a 200 g cokolady vynde mi to na tortu ktoru rozkrojim len na dvakrat ci aj na trikrat?
29. aug 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jachin Oni mali v podobnom štýle oznámenia a pozvánky, tak som to chcela zladiť. A dlho som váhala, či to dať aj na vrch... Osobne by som nedala, ale poznám kamarátkin vkus, tak nakoniec som to ešte doobeda rýchlo dorobila. A už sa vezie do ZA na svadbu, tak snáď sa bude aj neveste so ženíchom páčiť, ako sa páčila kamarátke :slight_smile:
@ivcak333 No podľa mňa na tri nie.... Ja som malý kruh o priemere 23 2x plnila a ostalo mi veľmi málo.... No ja dávam dosť krému :slight_smile:
29. aug 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna hotová ,ešte jednu a mám víkend volný :slight_smile:
29. aug 2014 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok