• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@hejdita krasna je :slight_smile:skoda,ze niesom ja tvoja kamaratka :sweat_smile: pochutnala by somm si....polevu si robila sama?
18. nov 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:

potah som si robila sama :slight_smile: a fotopostup nemam ale som videla kdesi ale neviem kde takuto podobnu babi len s dudlikom v puse :slight_smile: :grinning:
18. nov 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:

nemáte typ na dort ke 30. pro ženu i muže, jsou to velmi dobří přátelé, ne žádné "sexy" dorty :slight_smile: nějaký černý humor na téma "konec mládí" :slight_smile: díky :slight_smile:
18. nov 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita uzasne dievcatko na tej torte, take romanticke, aj tie kvietky, krasa :slight_smile:
18. nov 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evena poukaz na duchod :slight_smile: :grinning:
18. nov 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evena balicek s implantatmi, umelymi mihalnicami, parochnou, sminkami :grinning:
18. nov 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jééj super postup :wink:
18. nov 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: díky za typy :wink:
18. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som svadobnu uz odovzdala :slight_smile: je to takmer kopia tej mojej prvej zlatej, velmi sa pacila, tak chceli znova taku. len teda tato bola vacsia 6,7 kg mala :slight_smile:
zajtra zacinam pracovat na kosiku s vypletom. to len bude sranda :grinning:
18. nov 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita - krása
@yamahafazer - kde sa to dá zohnať?
18. nov 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
@petusko
@hejdita nádherné tortičky, bábika nemá chybu, krásny kukuč má.
To si tie tortičky kľudne môžte dať na FB do súťaže :slight_smile:
@viva13 kľudne skús s tými stierkami
18. nov 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko lrásna
18. nov 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pochvalit vinku :dizzy_face: dostala som od nej kusisko tvarohovej torty a bola vynikajuca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: @vinka pecie nielen krasne, ale aj chutne, mnam :sweat_smile:
18. nov 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko prosim ta ta stuha zlata,tu kde kupujes? resp. co je to za material?
18. nov 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambusko no ja sa poserem z teba.Ale som rada,že chutila dakujemPoteší. :grinning:
18. nov 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 ja to uhladzam len rukami... :confused: peciem sem tam iba pre nas a hmota je pekna a rovna aj bez vyhladenia zehlickou :wink:
@bambusko no ja sa poserem z teba. :grinning: Ale som rada,že chutila dakujemPoteší. :grinning:
@vinka staci, ked sa raz po... zo mna :grinning:
18. nov 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambusko hej jasné ja som nechcela dva krát.neviem prečo mi to šuchlo dva krát. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím ve spolek, rozhodla jsem se udělat dcerce dortík z MMF, poradíte mi prosím někdo jak obarvit hmotu na černo?
18. nov 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous ak nemáš čiernu farbu môžeš nastrúhať čierne uhlie :wink: alebo ak máš mažiar tak napučiť na úplny prach :grinning:
18. nov 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte decka.Tak mne sa to pekne skomplikovalo.Mam zapal v usciah a dvoje antibiotika.Domov som od dr som dosla s placom lebo bolesti neskutocne.Torta v priprave.Pani povedala ze pre nu pride kludne az bude hotova a v pohode to pocka do soboty.Korpus uz upeceny a aj plna zrobena uz len dat to dokopy a potiahnut
18. nov 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka díky moc, zkusím to uhlí :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 já to uhlazuju rukou, důležitý je si dort pěkně pomatlat krémem a krásně uhladit, dát dobře vychladit a pak potahovat. Peču jen pro nás sem tam a žehlička je pro mě zbytečný luxus...
18. nov 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pochvaly baby :slight_smile: :slight_smile:

@martinex je to klasicka satenova stuzka, kupujem v metrovom obchode s latkami :wink: ja ju ale podlepujem lepiacou paskou, aby sa mi nepremocila, ked ju dam na tortu.
18. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dakujem velmi pekne,myslela som, že je to doležité aby marcipán dobre sadol :wink:
18. nov 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jaký je luxus tohle? http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html/pomucky_na_marcipan-pomucky_na_modelovani-hladitko_na_modelovaci_hmoty_fmm :confused: :confused: :confused:

Já jen že řešíte žehličky... :wink: Tuhle mám já a naprostá spokojenost.. :wink:
18. nov 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous ja som zmiesala zelenu, modru a trochu cervenej a mama som ciernu ako noc :slight_smile:
19. nov 2010 o 07:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok