• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
Toto ma dorazilo,tie postavy no hrôza
4. sep 2014 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
dievčatá, prosím vás, neviete mi náhodou poradiť návod na takú nejakú opicu? A zháňam ešte aj krokodíla, ktorého by som dala na vrch tortičky, také niečo detské.
A prípadne nejaké palmy? :slight_smile:
5. sep 2014 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@79zuzana krásný ho máš a jak rovný, šikulka :wink:
5. sep 2014 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirinecka dakujem sice to znie zlozito ale urcite to take tazke nebude :DD :wink:
5. sep 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja prvá svadobná a asi na dlho aj posledná :sweat_smile:
Tá fialová nešla dobre vyfotiť, ale to asi poznáte :sweat_smile: ... je taká pekná žiarivá, ametystová.
5. sep 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
@muffinka8 preco posledna? mas ju naaadhernuuuu, ja milujem taketo "jednoduche" čiste svadobky , bez krajok a blbiniek :wink:
5. sep 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina @mysiatkoo ďakujem kočky, dala som sa zlákať na ganache ;)
@muffinka8 krásna jednoduchá, presne môj štýl svadobnej torty :slight_smile:
5. sep 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 je úžasná, moc se ti povedla
5. sep 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana @pristela ďakujem :slight_smile: aj mne sa takéto páčia a aj preto som to vzala :sweat_smile: :grinning: posledná asi preto, lebo teraz máme také blbé obdobie, že z každej strany sa dačo sype a nevieme čo skôr riešiť a na torty nie je čas :pensive: a hlavne také kde sú akoby 3 naraz.
@muffinka8 jakou to máš barvu na ty růže, je fakt krásně fialová :wink:
@jakelina ďakujem :dizzy_face:
5. sep 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina hmotu sa mi podarilo nafarbiť len na svetlo fialovo, obyč. wiltonkou a potom som ešte farbila hotové lupene práškovou Ametyst.
5. sep 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja dovrzaná torta bohužiaľ, tak som chcela aby bola dokonalá až je úplne že na ......
moja inak posledná objednávka, už neberiem a nepečiem a len som sa v tom utvrdila, že
končím po tejto definitívne. Už len mojim deťom a rodine, tým nebude vadiť ak sa niečo nepodarí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bok torty radšej nebudem dávať, mali tam byť bielkom robené také bodky a akosi sa mi to bielkom nedalo, tak som tam lepila z hmoty tie guličky a vyzerá to desne, snád neveste nepokazím svadbu :zipper_mouth:
5. sep 2014 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
jedna pre stolara, skor je taky umelecky drevorezbar...ale musela som dat navrch aj ten nabytok:slight_smile:ale pacila sa... :dizzy_face:
5. sep 2014 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
ja tento týždeň len jednu
5. sep 2014 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@eliska22 mně se zdá ten dort super, nic špatného nevidím :wink:
5. sep 2014 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 tie ružičky sú nádherné..sú na drôtikoch či nie? :confused:
5. sep 2014 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dík si fak zlatá, ale to preto, že som neodfotila ten bok otrasný :grinning: :sweat_smile: a to je to, že som to robila podľa fotky čo mi poslala nevesta a vrch sa podobá ale ten bok och joj, ale som si povedala, že sa nebudem už kvôli tomu nervačiť, sú aj horšie veci v živote a dala som zľavu :wink:
5. sep 2014 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. sep 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
No baby ja sa hlásim potýždni .Vidno,že skončili prázdniny,lebo sa tu stánky rýchlo plnia a ja mám čo čítať. Ja nič nestíham doma prváčik :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dosť ťaško si zvykáme .Prvý deň na pryvitanie sme šli s plačom, druhý deň preplakal :cry: no včera a dnes ako tak. :frowning2: Doma sa nejako všetko kazí,práčka vysávač, mikrovlnka,sušič na vlasy :angry: :angry: :angry: ma ide poraziť. A ešte k tomu dnes ma čakala zubárka,kde som sedela v kresle dve hodiny :cry: , takže teraz ležím. A kvôli tomu som brala iba dve tortičky s tým,že ich musím mať v štvrtok hotové. No a v stredu telefon zákazník čo si chodí pre torty 60km ,že či som nezabudla na torty na sobotu,vtedy mi ťuklo a ja ,že nie,nie, že len nech mi pripomenie čo to malo byť. :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jasné,že som na ne zabudla on mi volal,ked sme boli na víkend ešte začiatkom augusta preč na oslave a ja som nato zabudla práve teraz,ešte že som mu vtedy povedala ,aby sa mi pripomenul,len mohol skôr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Keby len jednu,ale chcel dve. Takže z dvoch tortičiek boli 4 ,ale všetky som stihla včera v celku sa darilo.ešte som stihla aj kopec dalších vecí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2014 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
o a foto
5. sep 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@muffinka8 super se ti podarila,je krásna . No a ako drobec v škôlke?
5. sep 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo tá je krásna
5. sep 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak tak to máš chudě týden blbec. Ať je líp a hlavně malý ať si zvykne :wink:
5. sep 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 prekraaasna, cista, jednoducha a elegantna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. sep 2014 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak drzim palce, nech sa rychlo zabehnete :wink:
ja mam tiez prvacku teraz, ale moja je nejaka oťukana :sweat_smile: :sweat_smile: jej je absolut jedno kde je :grinning: :sweat_smile:
este ma sfukla, ze skoro pre nu do druziny chodim :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: som povedala, sak pockaj moja...sa nastvem a necham ta tam aj spat...a ze nevadi, ze ona by bola rada :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :grinning:

no nevytrescem ju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:

mam chvalabohu teraz len jednu tortu, a aj to mimoňa, co som uz robila, lebo tiez tu mam frmol....furt len niekde beham, platim, zhanam, nakupujem...tento zaciatok skolskeho roka, to je des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

este skola nezacala a uz asi 200€ v pr...li za ucebnice, pomocky, triedne fondy a podobne :rolling_eyes: a este len bude rodičko...a tam to bude pokracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:
5. sep 2014 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka to znám, já už jenom slyším. Mamííííííííí potřebuji 100, 500 nebo1000 korun na to a to......... a mám husí kůži i na zadku. A to mi ještě nezačali chodit do školy vysokoškoláci, to hned jsou koleje, menza, skripta atd.... V létě jsme byli na dovolené tak akorát doma na zahradě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 je uplne krasna ta torticka :slight_smile: ja tiez milujem jednoduche svadobky :slight_smile:
Prosim Ta mozes mi poradit ake mas priemery na nej a pre kolko ludi bola? Dakujem moc
5. sep 2014 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina napodobne moja :sweat_smile: :sweat_smile: ja " na malte" :grinning: :grinning: :rolling_eyes: stetka v ruke, a uz som isla...z rebrika a na rebrik...100x za hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ale zas mame kraasne vymalovaneee :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :wink:
5. sep 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina tak som vyplnila medzery medzi platmi zvysnym korpusom a celkom fajn to bolo :confused: Lahsie sa natierala kremom a aj som ho tolko nespotrebovala a hlavne to drzalo lepsie tvar :slight_smile: Dakujem :dizzy_face:
5. sep 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok