• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@mysiatkoo fantastické torty, si neskutočnáááá
10. sep 2014 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 dakujem za odpoved tak s touto hrackou sa budem musiet potom rozlucit nemam kde okrem bytu striekat. :cry:
10. sep 2014 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag si uplne ze super ako mi pomahas :slight_smile: dakujem silno silne :slight_smile: no lahnut bosorku si moc neviem predstavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz som ich vcera aj ako tak upatlala, ziadna slava, ale tak lepsie to neviem :frowning2: chcela som aby vyzerali ze k sebe patria tak som pavuka akoze postavila/posadila...ale tie nohy nema dobre (viem ze mu ete 2 chybaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tie este budem menit...nejako :sweat_smile: a bosorke musim urobit metlu a klobuk ete :slight_smile: no kukajte ci sa nepopucite od smiechu :grinning: :confounded: :grinning:
10. sep 2014 o 08:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@vlada111 dakujem Vladi... ja uz kazdym dnom cakam na nejaku fotku od teba, lebo si davno nic nepridala, nesxovavaj! :wink:
@mamcas ti su supeeer :grinning:
10. sep 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina potáhnu, honem uhladím nahoře po obvodu a pak už jenom jednou žehličkou jedu po boku dortu a druhou nahoře a takhle proti sobě uhlazuji. Asi je to lepší vidět, než popisovat. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin to vááážne ? by som sa dusovala ze som ju videla prvy krat ,ale vážne :D :slight_smile: no zabijem sa ? :sweat_smile: :sweat_smile:
10. sep 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to si asi jedina, co si to nepamata :grinning: :grinning: :grinning: ale zdala si sa triezva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. sep 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela no ona nas vtedy "kopla" sa prihovorila, ci sme z konika, ale ja by som ju asi tiez uz nespoznala-nepamätam tvar a na fotke ju moc vidiet neni
10. sep 2014 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin
@mysiatkoo jo ja uz viem ,aj ste mi vtedy vraveli jej torticku nejaku ,teda aspon myslim ze to bola ona, bo tam bola este jedna z MK :sweat_smile: no po pravde tiez tváricku nepamatam :grinning: :grinning: :grinning: nuz mna treba kopat, som uz stara osoba :grinning:
10. sep 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sikag áno :grinning: :wink: ganache :wink:
10. sep 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky, skúšali ste niektorá robiť ganache aj z rastlinnej šľahačky???? myslíte že by to šlo? :slight_smile:
10. sep 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina díky :slight_smile: zkusim tedy koupit jeste jednu zehlicku. No ale moc si nefandim :grinning:
10. sep 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sollange dobryyyyy Axel nema chybuuuuu :slight_smile: a vsetko naj :slight_smile:
10. sep 2014 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mojmacik Ďakujem
10. sep 2014 o 10:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sollange vsetko naj
10. sep 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka ano dělala jsem i z rostlinné
10. sep 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin Ďakujem pekne :slight_smile:
10. sep 2014 o 12:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 no robia to kočky aj na kuchynskej linke, ale teda ja som to mala zakryté v krabici zo všetkých strán na jedálenskom stole, ešte aj v pracovni som mala poprašok ružový :(
10. sep 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo jaaaaj moja, no mám toho dosť v zbierke, len teda nejako sem nechodím často a veru zanedbávam vás kočky a tým aj seba :( Ale pokúsim sa polepšiť :slight_smile:
10. sep 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
žienky poprosím Vás o radu kto je ochotný poradiť tak prakticky zo skúsenosti
kupila som si robot kenwood ten s ind.doskou kto by bol ochotný poradiť ako a ktorú metlou je najlepšie robiť - klasické piškotové, šlahačku, linecké a nad parou čo sa robia krémy,? teda aj tie čo nemajú s varením
poprípade ako v tom varíte ,

a ešte kedže je tam veľká nádoba dá sa tam urobiť cesto piškotové a postupne dávať po plátoch piecť - čo netrvá dlho ccca 10 min? dakujem :slight_smile:
10. sep 2014 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas, kde mi vytlacia fotku na fondan? peceniehrou na pokazenu tlaciaren... A je lepsie fondan, alebo oblatka? Chcela by som Hero Factory cca 3-4 "postavicky" a prilepit na bok torty... Tak, ze si to akoby vystrihnem a dam tam len postavicku... Neviem to nejako lepsie vysvetlit... :slight_smile: Ale ved vam dam fotku, ako by som to chcela urobit...
PS, nieco sa mi mari, ze to robila aj cukraren KAMA vo Velkych Levaroch, neviete nieco o tom? to by som mala najblizsie... :slight_smile:
10. sep 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka100911 ja som si teraz davala na fondan tlacit a je to krajsie oproti oblatke aj take pevnejsie. skus tortickovo.com
10. sep 2014 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 pri mojej sikovnosti to bude aj v obyvke:slight_smile: raz som striekala striebornym sprejom ak je to tomu podobne tak pre moje lave ruky to neni dik za nazor jaj tak som to chcela budem dalej miesit a farbit. :unamused:
10. sep 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto sú moje najnovšie výtvory
10. sep 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Ahojte dievcata.
dufam, ze ste na mna este nezabudli :astonished:
holky potrebujem ci by mi niekto neupiekol torticku coko-coko-banany tak 4kg na 26.9.? @sikag? @ajka82? dievcata niektora z ba a okolia? prikladam obrazok a vopred Vam dakujem

ja pracujem uz druhy tyzden a teda frmol ako prasa, k tomu deti, kruzky, logopedicka.... sa tesim ze bude v pondelok volno.
10. sep 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@nika1985 Dakujem, poslala som objednavku do tortickova... :slight_smile:
10. sep 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, idem robit svadobnu a na ruze by som chcela pouzit perlet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mam taketo nieco. Mozem to zmiesat s alkoholom a natriet, alebo mam skusit zohnat sprejovu perlet? Dakujem :slight_smile:
10. sep 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moicka ahoj,ja pouzivam rainbow dust, ano bud zmiesas s alkohol a nanesies podla toho kam potebujesna tortu alebo som ich pouzivala aj tak,ze som to len nasucho rozprasila stetcom,ono sa to zachytilo ako glitter,ked si das na kozu :wink:

To cierne je rainbow dust na vytvorenie efektu toho maku, na tych cupcakes je pouzity ruzovy rainbow dust.Teda je trblietavy samozrejme :wink:
10. sep 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@kiki68 velmi pekne dakujem. Ja som to tiez davala nasucho, ale zdalo sa mi to take nevyrazne, preto som to chcela skusit zmiesat s alkoholom a natriet co potrebujem, len sa bojim, ci neurobim chybu :fearful: :frowning2:
10. sep 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moicka sprejova perlet je ovela lepsia, odporucam
10. sep 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok