• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka Ďakujem veľmi pekne,pomohla si mi. :dizzy_face:
14. sep 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, otázočka na skúsenosti s krajkami. Nikdy som to neskúšala, preto by som potrebovala poradiť, s čím sa lepšie robí - sweet lace krajka alebo s práškom Magic decor?
14. sep 2014 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje ďalšie dve dnešné. Tá jednoduchá na 80 bola na objednávku a druhá pre maminu na meniny. 4 dni sa mi sušili tie kvietky na drôtoch, ale pri tých dažďoch bez šance. Fotky sú blbé z toho dôvodu, že som to fotila narýchlo, lebo mi popadali potom. Infarktové stavy pri tom počasí :grinning:
14. sep 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@lawli prosim ta ta 20tka na tom notese to je aka abeceda dlho ju zhanam tu to tusim take mensie pismenka ak sa nemylim. mas ich neskutocne krasne klobuk dole
14. sep 2014 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 Ahoj. Ďakujem, áno to je ta najmenšia, tu je kuk http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lista-c9-abeceda-tlacena-velka-a-cisla-ruzova/ a malé písmenká tu http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lista-c13-abeceda-tlacena-mala-ruzova/ je super na malé tortičky ,ak chce niekto toho viac napísať ,tuto sa mi veľmi hodila http://www.tortysnov.sk/obrazok-galerie/37-kg-30412
14. sep 2014 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@govinda sweet lace tusim hovorili baby, ze je zla, magic decor len dobre som pocula aj ju pouzivam a dobra
15. sep 2014 o 02:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Zlato, kde kupujes tie farby craft nikde to nemozem najst
15. sep 2014 o 02:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka vždyt je nádherná, s dovolením ukládám :slight_smile: :slight_smile:
15. sep 2014 o 07:51  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja druhá svadobná :slight_smile:
15. sep 2014 o 08:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
kočky, ešte jedna otázka, keď robíte bábätko z hmoty, akú farbu používate na bábätko? Myslím odtieň :slight_smile: Ďakujem
15. sep 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda isto iste magic dekor , uplne uzasna praca s nim , ja mam vcul tu sweet l. a teda katostrooofa, vobec nie hmota pre mna :angry: :angry:

@lokalistin zlato , asi od Kamky

@govinda ja miesam ruzovu a zltu, alebo mozes dat ivory /ale tiez by som do nej supla trosku ruzovej :sweat_smile:
15. sep 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela Ďakujem za tipy :wink:
15. sep 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda ,ja som teraz robila a dala som úplne málinko meruňkovej a bodku ivory,páčil sa mi výsledok,hoc som robila bábätko prvýkrát :slight_smile:
15. sep 2014 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Večer dokončená a dnes odovzdaná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: na želanie :slight_smile:
15. sep 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@daja55 Tá je náááádherná!!! :dizzy_face:
15. sep 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ďakujem :slight_smile:
15. sep 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sollange Ďakujem. Tak som si už aj ivory objednala a uvidíme, ako mi to pôjde. TIež budem bábo robiť prvýkrát :D
15. sep 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnešná, na naše výročie s manželom...poťah mi začal praskať :rolling_eyes: ešteže je len pre nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mramorový korpus, karamelová plnka, banány
15. sep 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@pristela diky kuknem
15. sep 2014 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. sep 2014 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka3636 ahoj, mozem sa opytat, odkial mas take velke vykrajovacky na margarety ??
15. sep 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierka0 ahooj to mam tri v baleni a toto je ta najvacsia :slight_smile:
15. sep 2014 o 12:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievčatá, krásne tortičky ste popridávali, v tomto počasí také umelecké diela, klobúk dole....:slight_smile:)) aj ja pridávam jednu, pre dcérku k narodeninám....jaj, a ďakujem za páčitká predchádzajúcej torty, veľmi si to vážim :slight_smile:
15. sep 2014 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@lokalistin cicus toto su tie dve , nema pri nich napisanu znacku :angry: ale tieto dve su isto iste tie co vidíš aj u majky :wink: su uuuzasnee, a ta rose.. ked ju nanesies na malinko zafarbenu hnotu je ina ako ked na cisto bielu atd atd : http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/eshop/3-1-POTRAVINARSKE-FARBY/21-2-Prachove-farby/5/1768-Prachova-farba-Rose-Campion-10ml
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/eshop/3-1-POTRAVINARSKE-FARBY/21-2-Prachove-farby/5/1745-Prachova-farba-Amethyst-10ml
ja som tu ametist tusin uz minula, tiez by som potrebovala nakup, len keby prachy pustili :angry: ted nemozem ani len podlozku kupit :grinning: :grinning: :grinning: bo som vyvalila hnusne vela na latky :frowning2:
15. sep 2014 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vierka0 kupis aj u cinankov za par žožuliek :wink:
15. sep 2014 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dakujem ti skusim v oktobri objednat
15. sep 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Tak uz sme po svadobnom pobyte doma a ja som stastna, ze mam tu torticku za sebou :slight_smile:
Bola som v strese kym sa nerozkrajala...potom som si uz uzivala pat minut slavy :grinning: Nebudem Vas zatazovat pribehom jej vzniku, boli to hodiny prace, hoci to na nej ani neni vidiet... Som ale strasne spokojna, lebo este aj druhy den sa dokrajovalo posledne poschodie a normalne bola bitka kto si da :slight_smile: Ani sa kazdemu neuslo a boli nestatni :sweat_smile: tak som rada, ze chutila a to len vdaka Vam tu, lebo vsetky plnky su odtialto a aj vsetko co viem :slight_smile:
Jaj a bol to vlastne nas svadobny dar pre novomanzelov :slight_smile:
Dakujem velmi @sikag - pri predposlednom pasiku vrchnej casti som pochopila uplne ako na to :P xixi
Na zaver este jedna rychlovecka k 80tke...
Vecer Vas v klude docitam a pokocham sa Vasimi dielkami :slight_smile:
15. sep 2014 o 16:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Tak a este posledne pridam, dnes odovzdane.. take light.. :slight_smile: a dakujem vsetkym za pacitka, veľmi to pre mna znamena.. dakujem.. :slight_smile: ta druha je robena podla loga toho projektu, tak maju panaka.. :slight_smile:
15. sep 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@jenie123 Krasne,ta z angry birds by sa hodila. :slight_smile:
15. sep 2014 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babulky tak krasne torticky mate ako vzdy :slight_smile: ja pridavam jednu krstinovu - robila som pleteny kosik veru dal mi pekne zabrat ale myslim ze vysledny efekt bol fajn:D Nasla som postup na nete inak neviem ako by som to zmakla esteze je ten internet :wink: :grinning:
15. sep 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok