• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@evala777 krasne torty, aj ja by som raz chcela vediet take krasne zakusky :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. sep 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micak ahoj - skús dávať fotky na FB - upeč pre rodinu, susedov - maličké tortičky, časom sa to rozbehne, až budeš musieť odmietať :grinning:
žiadnu reklamu ani letáky neodporúčam, skôr prilákaš neprajníkov resp. daňovú kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek7 pozri v mojom blogu v albume zlepšováky, tam je to rozkreslené
17. sep 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja pridávam moje. Bol to týždeň jak des. Fondán sa rosil jako divý, počas sa mi minul, doniesli mi namiesto smart pastu damla (otrasne sa s ňou robí) len som dorobila poslednú a šla s malou na pohotovosť čo zvracala a preháňalo ju, čakala nás noc v nemocke, včera sme boli zasa na infúzke a zasa som dva dni v sklze s modelovaním, no hrúúúúúúúza Keď sa darí tak sa darí. No chvála Bohu že nieje horšie.
17. sep 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@kvietocek7 ja som nic take veru nerobila
17. sep 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo Myska a kde by bol zraz ak sa mozem spytat u vas? Dunajska streda?
17. sep 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 to zalezi od toho, kto by mal zaujem... predpokladam ale, ze zrovna DS by to nebola, pokial viem, tak z DS som tu sama a kto uz by sa teperil sem ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 prosim ta, nepridas recept?
17. sep 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakujeeeeem obkukaaaam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker tak tvoj bol uzasny ;) ulozila som si ho na inspiraciu, ked sa budem zajtra a v piatok mordovat :grinning:

@chvapilu hm, ked ja uz nemam cas na zmeny, dakujem za navod :slight_smile:
17. sep 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@79zuzana Bože to vážne? :confused: :sweat_smile: Moc si to vážim a teším sa na tvoje dielko. Keďže ja som naozaj taký amatérko, tvoja bude určite super :sunglasses:
17. sep 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo joo, sledujem :grinning: len niekedy nestiham odpisovat :confused: a to vies, ze za stretko ja som vsetkymi desiatimi :sunglasses:
17. sep 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela no bez guru si ho ani neviem predstavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo dostanes po prdeli !!!!!
17. sep 2014 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
17. sep 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo aj ja by som isla velmi rada ak teda deturence neochoreju a bude to cez den zalezi aj ze kde to bude ale ak teda smiem a bude nieco rada sa pridam.
17. sep 2014 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvietocek7 vyřezat z plátů a seskládat tak, ať máš co nejmíň odpadu. Udělej si papírovou šablony a podle toho vyřezávej :wink:
18. sep 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs malé ať je co nejdřív líp a já se přiznám, že bych asi nepekla, kdyby doma někdo měl takové potíže. Měla bych strach, že se to může dostat i do dortu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 pisem si ciarku :wink:
18. sep 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs skore uzdravenie toto je najhorsie, ked niekto ochorie a mas vela zakaziek hruza poznam to, nech sa dari a rychlo prejde chorobka ..
18. sep 2014 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietocek7 neviem či ti to pomôže. Ja som tak robila iba číslo 7
18. sep 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mna asi porazi pred vcerom sa pytam pani ci ta torta plati lebo som pocula ze su v nemocke ze urcite hej ze uz su doma. Tak ja osm vcera vsetko upiekla dneska som uvarila 5slahaciek s coko a ona my teraz pise ze to rusi mna asi porazi da sa ten korpus mrazit a potom pouzit? je z 12tich vajicok a co s tou slahackou dokelu.
18. sep 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo záleží od toho kde a kedy, ale ak by to bolo niekde v okolí Bratislavy, tak by som sa možno aj ja pridala, ak môžem...aj keď ja vo veľkom nepečiem, ale rada by som Vás spoznala osobne :wink:
18. sep 2014 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 korpus sa určite dá mraziť, so šľahačkou neviem čo, jedine použiť pre Vás asi....
18. sep 2014 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt krasne vsetky, na tejto poslednej cakam kedy konik vstane a odcvala :wink:
18. sep 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:grinning: Holky , poznáte to , ked si kupite jednu slahcku navyše a potom zistite, ze vam tri chýbaju? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2014 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
babulky pomoooc, prosim prosim nejake pekne jesenne inspi na nejaku jednoduchu torticku nemate ulozenu? :confounded: :frowning2:
ja som pokukala vsetky svoje zasoby ale mam max hubarske..ale toto by mal byt nejaky pekny jesenny motiv a take ja niist nemam :frowning2: :frowning2:
prosiiiim a dakujeeeem :wink:
18. sep 2014 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak toto sa mi dnes stalo :slight_smile: a včul neviem ako sa dostať do obchodu,aby som nemusela brať aj drobizg :angry:
18. sep 2014 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina No ani ja by som nepiekla ale keď sme začala hnačkovať torta takmer hotová dve pred tým odovzdané tiež som sa bála že čo je jej ale v nemocke jej brali krv, moč a stolicu a dávali to na okamžité preskúmanie a výsledky boli OK aj na salmonelu a podobne (inak bežne trvá týždeň kým výsledky u obvodnej prídu) Takže je OK len jej niečo poškodilo črievka za stravy. A už sa má chvála Bohu dobre. Len sa nevie zmieriť s diétou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2014 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok