Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

moicka
17. sep 2014

@evala777 krasne torty, aj ja by som raz chcela vediet take krasne zakusky ☹ ☹ 😅 😅

anibas
17. sep 2014

@micak ahoj - skús dávať fotky na FB - upeč pre rodinu, susedov - maličké tortičky, časom sa to rozbehne, až budeš musieť odmietať 😀
žiadnu reklamu ani letáky neodporúčam, skôr prilákaš neprajníkov resp. daňovú kontrolu 😝

aduskatt
17. sep 2014

@kvietocek7 pozri v mojom blogu v albume zlepšováky, tam je to rozkreslené

akzuzs
17. sep 2014

Tak ja pridávam moje. Bol to týždeň jak des. Fondán sa rosil jako divý, počas sa mi minul, doniesli mi namiesto smart pastu damla (otrasne sa s ňou robí) len som dorobila poslednú a šla s malou na pohotovosť čo zvracala a preháňalo ju, čakala nás noc v nemocke, včera sme boli zasa na infúzke a zasa som dva dni v sklze s modelovaním, no hrúúúúúúúza Keď sa darí tak sa darí. No chvála Bohu že nieje horšie.

mysiatkoo
17. sep 2014

@kvietocek7 ja som nic take veru nerobila

ikula2
17. sep 2014

@mysiatkoo Myska a kde by bol zraz ak sa mozem spytat u vas? Dunajska streda?

mysiatkoo
17. sep 2014

@ikula2 to zalezi od toho, kto by mal zaujem... predpokladam ale, ze zrovna DS by to nebola, pokial viem, tak z DS som tu sama a kto uz by sa teperil sem ? 😝

abriela
17. sep 2014

@nika1985 prosim ta, nepridas recept?

kvietocek7
17. sep 2014

@aduskatt dakujeeeeem obkukaaaam 🙂 🙂 🙂

79zuzana
17. sep 2014

@sticker tak tvoj bol uzasny ;) ulozila som si ho na inspiraciu, ked sa budem zajtra a v piatok mordovat 😀

@chvapilu hm, ked ja uz nemam cas na zmeny, dakujem za navod 🙂

sticker
17. sep 2014

@79zuzana Bože to vážne? 😕 😅 Moc si to vážim a teším sa na tvoje dielko. Keďže ja som naozaj taký amatérko, tvoja bude určite super 😎

pristela
17. sep 2014

@mysiatkoo joo, sledujem 😀 len niekedy nestiham odpisovat 😕 a to vies, ze za stretko ja som vsetkymi desiatimi 😎

mysiatkoo
17. sep 2014

@pristela no bez guru si ho ani neviem predstavit 😝

pristela
17. sep 2014

@mysiatkoo dostanes po prdeli !!!!!

nika1985
17. sep 2014

@mysiatkoo aj ja by som isla velmi rada ak teda deturence neochoreju a bude to cez den zalezi aj ze kde to bude ale ak teda smiem a bude nieco rada sa pridam.

jakelina
18. sep 2014

@kvietocek7 vyřezat z plátů a seskládat tak, ať máš co nejmíň odpadu. Udělej si papírovou šablony a podle toho vyřezávej 😉

jakelina
18. sep 2014

@akzuzs malé ať je co nejdřív líp a já se přiznám, že bych asi nepekla, kdyby doma někdo měl takové potíže. Měla bych strach, že se to může dostat i do dortu. 😝

mysiatkoo
18. sep 2014

@nika1985 pisem si ciarku 😉

ikula2
18. sep 2014

@akzuzs skore uzdravenie toto je najhorsie, ked niekto ochorie a mas vela zakaziek hruza poznam to, nech sa dari a rychlo prejde chorobka ..

mimcak
18. sep 2014

@kvietocek7 neviem či ti to pomôže. Ja som tak robila iba číslo 7

nika1985
18. sep 2014

baby mna asi porazi pred vcerom sa pytam pani ci ta torta plati lebo som pocula ze su v nemocke ze urcite hej ze uz su doma. Tak ja osm vcera vsetko upiekla dneska som uvarila 5slahaciek s coko a ona my teraz pise ze to rusi mna asi porazi da sa ten korpus mrazit a potom pouzit? je z 12tich vajicok a co s tou slahackou dokelu.

timuss
18. sep 2014

@mysiatkoo záleží od toho kde a kedy, ale ak by to bolo niekde v okolí Bratislavy, tak by som sa možno aj ja pridala, ak môžem...aj keď ja vo veľkom nepečiem, ale rada by som Vás spoznala osobne 😉

timuss
18. sep 2014

@nika1985 korpus sa určite dá mraziť, so šľahačkou neviem čo, jedine použiť pre Vás asi....

henikav
18. sep 2014

@kubrt krasne vsetky, na tejto poslednej cakam kedy konik vstane a odcvala 😉

pristela
18. sep 2014

😀 Holky , poznáte to , ked si kupite jednu slahcku navyše a potom zistite, ze vam tri chýbaju? 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
18. sep 2014

babulky pomoooc, prosim prosim nejake pekne jesenne inspi na nejaku jednoduchu torticku nemate ulozenu? 😖 ☹
ja som pokukala vsetky svoje zasoby ale mam max hubarske..ale toto by mal byt nejaky pekny jesenny motiv a take ja niist nemam ☹ ☹
prosiiiim a dakujeeeem 😉

blancagon
18. sep 2014

@pristela tak toto sa mi dnes stalo 🙂 a včul neviem ako sa dostať do obchodu,aby som nemusela brať aj drobizg 😠

akzuzs
18. sep 2014

@jakelina No ani ja by som nepiekla ale keď sme začala hnačkovať torta takmer hotová dve pred tým odovzdané tiež som sa bála že čo je jej ale v nemocke jej brali krv, moč a stolicu a dávali to na okamžité preskúmanie a výsledky boli OK aj na salmonelu a podobne (inak bežne trvá týždeň kým výsledky u obvodnej prídu) Takže je OK len jej niečo poškodilo črievka za stravy. A už sa má chvála Bohu dobre. Len sa nevie zmieriť s diétou 😀 😀 😀 😀