• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
Dopečené,všetko robené veľmi rýchlo.V pondelok mi prišli montovať kuchyňu v utorok som to ako tak poukladala a ešte ani dnes neviem čo kde je.V stredu večer som začala robiť kvety a koníkovú tortu .Dnes na obed museli byť všetky torty dokončené :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,neznášam taký stres .
19. sep 2014 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@grasie kouzelný dortík :wink:
19. sep 2014 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 to tě obdivuji, mně když dělali kuchyň, tak já jsem vůbec nepekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2014 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ďakujem :slight_smile:
@denisak77 ty si robíš srandu, v takých podmienkach pracovať, a ešte také krásne torty spraviť, smekám pred tebou :slight_smile: bo ja mám stres aj pri jednej za normálnych podmienok :sweat_smile:
19. sep 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisak77 krasne tortusky, klobuk dole, ze si to stihla :wink: len taky detail...ja by som konikovi asi dala cele ocko cierne a len taku tu bielu bodečku ako iskricku do oka :wink: konik nema take belmo na oku ako clovek :wink:
19. sep 2014 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja prvá s ganache aj poťahovaná pre sestru k narodkám,ovocná a plnky čoko ,karamel.
19. sep 2014 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@denisak77 sú prekrásne.
19. sep 2014 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím vás aká značka čokolády je najlepšia na ganache ?Ta moja sa dnes síce vydarila,ale nie na sto percent :angry:
19. sep 2014 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj dievcence... moj konicek je uz odovzdany ;) Takze stresy nenormalne, nevyslo to sice, tak ako som sa snazila, ale vcelku som spokojna ;) Aj teta bola spokojna, ked ju preberala. Ved v podstate na to, ze bola objednana v stredu vecer a dnes dopoludnia pre nu prisla, tak aj musela byt spokojna ;)
19. sep 2014 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@jakelina můžu se zeptat, tak ty tedy objíždíš dort trojúhelníkem a nemáš nahoře nic, jen do rovna čokoládu ? Já jsem zkoušela, a mám pocit, že jsem schopna z toho udělat šíšu :grinning: :grinning:
19. sep 2014 o 18:09  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 :grinning: vidím,že stres ti prospieva :wink: krásne sú všetky***moc-moc-moc*** :grinning:
19. sep 2014 o 18:19  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kubrt ano, naleju si čokoládu nahoru a pak potřu boky a objíždím boky tím trojúhelníkem. A nakonec zarovnám povrch, tou delší stranou na trojúhelníku. Jenom to opatrně přejedu a seberu přebytky čokolády.
19. sep 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie dakujem moccc a aj tvoja macicka je kraaasna :slight_smile:
19. sep 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaj, inac vam poviem ye po takom case zacat piect je namahave :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne som znicenaa, doma ma cakaju este dve nedokoncene torty a teraz este sedim v praci na nocnej :confounded:
19. sep 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. sep 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@pipka no,to som mala vedieť skôr,ani ma to vôbec nenapadlo :grinning:
19. sep 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ani nehovor,katastrofa.Nič neviem nájsť.Všetko som to na rýchlo napratala,aby som stíhala venovať sa aj tortám.Ono,linku mali prísť montovať 1 septembrový týždeň ,taká bola dohoda,ale chybička se vloudila a majster nedošiel.Skoro ma drblo.Torty objednané ,bordel všade,však vieš o čom hovorím.
19. sep 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@79zuzana krasny konik. Viem si predstavit ten stres co bol, ale vysledok sa ti veeeeeeeelmi podaril :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. sep 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie aj ja som mala stres,ale čo by žena nespravila pre novú kuchyňu,moju vysnívanú. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
19. sep 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj prosim poradte mi v Ba predajnu kde kupim dekoracie na tortu( detske dekoracie postavicky s rozpravok) ci uz jedle alebo nejedle...potrebujem to dost surne....Dakujem za kazdu radu.............
19. sep 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moicka ďakujem ti veľmi krásne. Ešte teraz sa z toho vytesujem a dufam že si uz nikto odo mňa kona neobjedna :grin:
19. sep 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dnešná na krstiny
19. sep 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@daja55 aka je prekrásna. Tých medvedikov si maľovala rucne? Fakt taká netradicna torta, krásna. :blush:
19. sep 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ďakujem, :slight_smile: áno, maľovala som ich
19. sep 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence pozdravujem vás, pridávam moje dnešné tortičky a zajtra ešte jednu musím dokončiť . Som taká unavená , tak až zajtra si popozerám vaše tortičky pekne v kľude pri kávičke :slight_smile:
19. sep 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@grasie Úžasne vyzerá! :dizzy_face: Perfektne si to zvládla :slight_smile: A čo sa týka môjho tieňovania... no ja som z toho nešťastná :unamused: Nemám asi dobré štetce, aj som skúšala jeden zostrihať, ale nie je to ono... Aj keď idem do obchodu, neviem aký štetec kúpiť. Vždy si poviem, veď takýto mám a nič nekúpim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jakelina Maji to mi ani nehovor, že bez ganache máš také hrany :grinning: :grinning: Ja to maslo ani za svet tak nevyhladím :unamused:
19. sep 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo tvoje torticky som objavila len pred nedávnom a sú prekrásne. Budem veľmi zvedavá, ak sa opýtam, ako si na tú tortičku rodinky dostala tie postavičky na bok torty? To je nejak maľované, či??? Ja som len taká začiatočníčka a pečiem si iba tak pre radosť, ale táto ma veľmi zaujala :slight_smile:. Ďakujem
19. sep 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Konecne dobojovane uz nikdy viac 3torty este rano mafiny a mam hotovo. k tomu mame este aj oslavu uz som hotova skusala som tu mascarpone s gastanovy pyre tak som zvedava ako to bude chutit.
19. sep 2014 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Na tej pomarancovej sok skusala novu potahovku biely decor icing no hruza musela som ho zmiesat s velvetkou aby som to vobec dokazala preniest a potiahnut este ze to bola torta pre nas.
19. sep 2014 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas co by si nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tato ix zvladne :wink: @adrika202 @timuss ciarkam si, ale stale je nas malo..
az budem mat xvilu, skusim to dat dokopy a pozriet kalendar aby sa vedeli vyjadrit aj dalsi...

@mamiaigi gelove... znacka je asi jedno, na ciernu a cervenu urcite extragelovku, ostatne si vies miesat kadejako a nemam pocit, ze by zalezalo na znacke

@bublinka711 dakujem :slight_smile: a kludne sa pytaj na cokolvek, radi pomozeme s tortotemami ak bude niekto vediet ... ta s rodinkou je malovana praskovymi farbami riedenymi v bielom alkohole .. a prid sa pochvalit aj s vytvormi, tu z nas nikto nie je profesional pokial viem :wink:

@grasie jeeej ta mica je superska! :dizzy_face:
20. sep 2014 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte dievčatá...krásne výtvory opäť...po dlhom čase jedna aj odo mňa pre svokru k 70 :wink: ..skúsila som prvý x čoko na papieri a krajka mala tiež premiéru.. :wink: Pekný víkend prajem... :wink: ..nechápem,prečo tak veľmi zmenší foto pri nahrávaní,potom je celá rozmazaná..predtým som si to nevšimla...
20. sep 2014 o 02:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok