• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@nika1985 podľa mňa ich presvedč, že v takej mini torte 7x7 cm to je tak na jeden hryz, že sa to nedá porovnať s normálnym kúskom torty. Radšej im sprav na jednu poschodovú tortu 30 mimoňov :sweat_smile:
23. sep 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte chcela by som sa opytat ako a kde mam kupit ten fondan co sa dava na vrch torty chcela by som modry...poradte
23. sep 2014 o 13:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak napisala som jej ze pod 7e ked tam chcu aj tie postavicky urcite nepojdem a ci sa da zmenit tvar z okruhleho na stvorec tak uvidime hadam sa v skole rozhodnu ze to som draha a budem mat klud.
23. sep 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babule za odpovede
23. sep 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mam to presne takto!! :confused: :sweat_smile: tyzden co tyzden maju moje torty min. 1 spolocny znak, ci uz je to plnka, alebo ze vsetky potahujem napr. bielym potahom, alebo vsetci chcu maliny...alebo ze robim len detske..... sranda... :slight_smile: tento vikend to su napr. len detske.. teda jedna vynimka - ovocie v zelatine - ale tiez na detsku oslavu :slight_smile:)
a to ich nijako neovplyvnujem, proste to tak je :sweat_smile:
23. sep 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina
@sasettka Ďakujem véééľmi pekne :slight_smile:
23. sep 2014 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nika1985 mrk toto foto je od Miruš Regulyovej z FB neviem ci ju mas v priateloch ale skus sa jej spytat kolko brala za jednu takuto torticku
23. sep 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@pristela dik idem skusit oni chcu toto len tu velku lezatu a tie male okruhle ty si poklad :slight_smile:
23. sep 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka skusim. a cim si striekala?
23. sep 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag ja s tym cukrarskym perom, s nim sa mi dobre robilo, takze som neskusala ine
23. sep 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
info pre vsetkych, ktori este zvazuju, ci sa pridaju na stretko

termin 25.-26.10. vyzera byt realny, zatial potvrdeny zaujem u 14ks sladkozienok, plus 2x jednodnovky, zbytok zvazuje alebo kvoli terminu prist nevie..

Ak je tu este niekto, kto sa bude xciet pridat, tak prosim info do IP, pridame vas k debate o stretku. Prosim, urobte tak

do tejto nedele, teda do 28.9.

Potom zacinam hladat konkretne ubytovanie a musim mat jasnejsiu predstavu o pocte ludi. dakujeeeem :slight_smile:
24. sep 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela @maya30 kocky poradte ako na krivu tortu :slight_smile: foto som videla u zanetky, ale pre zaciatok skusim iba 1 poschodie, len mi pliz trosku popiste ako na to zrezavanie :slight_smile: dakujeeem :slight_smile:
24. sep 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby prosim co je to Hobbit mam robit tortu s touto tematikov a mne to ujo google vyhodil len take domceky alebo carodejnika posielala som akurat pani mail nech mi posle nejake obrazky lebo vazne neviem.Dakujem
24. sep 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky pridávam tortičku z časopisu a tú inkriminovanú neprevzatú :wink:
24. sep 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@sikag najprv si ju otocim dole hlavou a orezem spodok aby bol uzsi, az potom zrezavam vrch - skrátka zacnem zrezavat v 2/3 torty, to zrezane otocim o 180st. a kremom prilepim na tu nezrezanu cast tak aby bola este vyssia
24. sep 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 tá je krasna, taka nenapadna ale kraasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to si striekala cez sablonu..ci ako si to malovala tie štáty? :confused:
24. sep 2014 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 ta s kocikom je nadherna a aj ta druha je pekna
24. sep 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky moje sladkééééé, 100rokov som tu nebolaaaa, nestíhačky pri krpke :stuck_out_tongue_closed_eyes: , prosím-prosím, potrebujem ultra-rýchlo objednať hmotu, asi smartflex, alebo aj White-icing, len netuším, kde je super cena a aby som ho do piatku mala doma.... poradíte? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vopred ďakovaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 skus šikovnamama alebo doven
24. sep 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirinecka ďakujeeeeem :slight_smile: . A šikovnamama vie dodať tak rýchlo? Máš skúsenosť? A ten druhý e-shop nempoznám :confused: :sweat_smile:
24. sep 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 to teraz neviem ale tuším minule im to trval dva dni, alebo ešte toptortička to mi prišlo na druhý deň, ale neviem už akú majú cenu. Z dovenu som tiež už objednávala ale neviem ako rýchlo to prišlo :unamused:
24. sep 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 Hobbit je taký menší mužík ako trpaslík,ale nemyslím s bradou alebo čiapočkou..Boli napr.vo filme pán prsteňov.Majú veľkosť ako deti,ale sú dospelí.Dúfam,že som pomohla :slight_smile:
24. sep 2014 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sollange jej dakujem ten film som nevidela hihi ale nieco este pomrkam podla obrazkov
24. sep 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 a ešte majú špicaté uši ako elfovia a veľké chodidláú/pomerovo k postaveú:grinning: .Tiež som našla hlavne domčeky v kopcoch.Lebo v tom filme takto žili,mali v kopčeku domček.Skús cez google hobbit cake.Iné ma nenapadá :wink:
24. sep 2014 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sollange dakujem skusim mam to nastastie az na 25.10 uz som pisala pani nech si posle nejake znaky co tam chce ze nemam ani sajnu o tom:slight_smile: najlepsie by asi bolo dat tam jedlu oblatku hihi
24. sep 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jani to som si vystrihla sablonu z vykresu a nastriekala airbrushom....bola to vlastne moja airbrushova premiera a takto dopadla :confounded: teraz ho budem vytahovat vzdy so zlym pocitom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2014 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ale precooo, ved to je super :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mne sa to strasne pacilo, take ine je to a krasne :dizzy_face:
ja som najprv myslela, ci si nepouzila taku tu pvc sablonu, co sme kedysi na zemepis nosili, ze slepa mapa sa to volalo :wink:

ale potom som nevedela, ci si zhanala slepu mapu aj toho druheho statu...mimochodom aky bol ten druhy :confused: :sweat_smile:

ale ak sablona, tak uplne super napad :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: big like! :slight_smile:
24. sep 2014 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 no podla mna airbrush premiera viac nez skvela a oni mozu banovat, boli by viac nez spokojni :wink:
24. sep 2014 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka noo presne aj ja som nosila do skoly slepu mapu, vyzeralo to ako pravitko :wink: len tu som potrebovala prisposobit velkosti, takze som si tie staty odkreslila z monitora :sweat_smile: to druhe bolo irsko...no a cele to dopadlo zle preto, lebo po tortu si neprisli a rozdala som ju susedom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2014 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin si zlata, ale stale ma to trapi, ono od cudzieho by som to brala inak, ale od dobrej kamaratky...
25. sep 2014 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok