• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
pekný večer - všéééééétky ste šikulky :wink: :wink: :wink: :wink:
moje výtvory
20. nov 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka aj ostatne tie krstinove som nerobila to som dala len ako inspiraciu pre niku :fearful:
A dakujem za transformera. Dost dlho som sa s nim babrala. Ako sa bude pacit Stevkovi uvidime este je u mna v chladnicke zajtra si po nu pridu.
20. nov 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och zeny dakujem za podporu.Uvidime uvidime.Vcera muz zo zlostou hovori ze si to mam uzit bo je to moja posledna a dnes mi nukal svoj giga naroadvy box nech si mam veci kde poskladat :grinning:
20. nov 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak tie su krááásne a tá čierno-fialová to má aký kvet na vrchu?Ta je krásna a to má byť šik,á alebo sa mi to zdá. :confused:
20. nov 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ta sikma to je mazec, nevim jestli se toho nebudu bat :sweat_smile:
20. nov 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte poradite mi prosim chcela by som skusit 1x truhlicu a na com ste vy robili to veko? na nejakej tortovej oblatke napr? nemate nahodou postup? diiiik moc :dizzy_face:
20. nov 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 @lussy23 vdaka
@benjik urcite sa ti podari, ja som to dnes tiez skusala prvy krat a nebolo to take hrozne :wink:
@lucula73, ano, najprv sa daju tie zvisle dlhsie a potom sa priliepaju tie kratsie :wink: vyzera to zlozito, ale ked zacnes, pojde to, akurat to dost dlho trva .
a chvalim vsetky nove torticky, su nadherne :slight_smile: tie sikme su skvele :slight_smile:
20. nov 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas :astonished: :astonished: :astonished:

Tleskám!!!
20. nov 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no teda,ta fialová,nemám slov,kráááása.
20. nov 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik presne podla toho postupu :wink: ja som si ale bok torty este predpotiahla tenkou hnedou hmotou, netrufala som si na taky dokonaly vyplet, takze teraz su aj pripadne medzierky maskovane.
20. nov 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 dakujem si zlata :wink: neviem, nezda sa mi to uplne kompaktne, take nedokoncene, ale mozno pri vecsom mnozstve to bude lepsie, a este farby musim zohnat, netusim kde v BA to maju ale snad najdem
dik, a tie krstinove su krasne, jednoduche, kvietocky a babetko take jemnucke, velmi pekne :wink:
20. nov 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nemuzu nikde najit zadny postup na hrosika :cry: nemate nekdo??? diky moc
20. nov 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x na public tv v dortománii 1 nebo 2.díl je video postup
20. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik to vubec neznam :sweat_smile:
20. nov 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x tak ted už jo,stačí zadat do vyhledávače
20. nov 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky diky :wink:
20. nov 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktak praskove farby zozenies hocikde v drogerke :wink: a urcite nebudes mat problem najst v BA nejaky cukrarsky obchodik..kdezto tu u nas... :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@anibas ta poschodovka je krasna :dizzy_face: ..ako si robila tie tenucke tvary? hmotou alebo cim?
20. nov 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko a ten výplet si lepila otáznik myslím tie pásiky medzi sebou otáznik máš ho krásny a aj všetky tortičky a tá poschodová torta sa lepí akou slamkou otáznik
20. nov 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ved ty máš vždy krásne tortičky bolo by škoda prestať a určite aj chutné lebo recepty na plnky čo si mi poradila boli super a všetci sa zalizovali
20. nov 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika :dizzy_face:

hej decka a este som chcela dodat ze som konecne vyhrala nad abecedou a pochopila koza ako na nu,Robila som to uuuuuuplne zle a teraz budem popisovat vsetko a na vianoce si vyprosim aj neaku mensiu abecedku
21. nov 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas nádhernéééé jemné ... u teba sa mi páči že sa riadiš asi heslom menej je niekedy viac a torty sú krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@bianca super a ty si chcela prestať s pečením :sweat_smile: ... aj mne MM navrhol či nechcem od ježiška nejaké pomôcky na pečenie :sunglasses:
21. nov 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky ďakujem
@vinka to je kríženec karafiátu a pivonie :grinning: :grinning:
@petusko že vraj nie je košík zložitý ?! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: krásny máš

@nikanika28 čiernou gelovkou len maľované a ešte perleťovým gélom trochu

@maca77 presne tak - menej je niekedy viac - a šte presvedčiť zákazníka :wink: :wink:
21. nov 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
já dnes pekla v nové troubě dortík jen tak ke kávě.Nepotahovaný,ale zato barevný korpus.Nevypadá to špatně,jen mě nenapadlo,to vyfotit na řezu z boku.Vypadá o dost líp než,takhle rozříznutý zvrchu.
21. nov 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nádherné torničky všetky, tie košíky sa aj mne páčia ešte som to neskúšala, moje nové výtvory pripájam :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca a akosi prosím vyhrala nad abecedou lebo mne to moc nejde vždy je to pôrod :frowning2:
21. nov 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akme to prasa nema chybu...:slight_smile:
21. nov 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas - krása.
@akme - nádhera. Baby, obidve máte ružové torty. kde ste zohnali ružovú farbu, alebo, ako ste ju vyrobili? Budem robiť tortu kamoške a chce ružovú.
21. nov 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok