Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
27. sep 2014

@pipka Jani tie cokoladove palicky okolo minnie su ktore ? Bohovsky to vyzera 😵

maya30
27. sep 2014

@muffinka8 jeej krasnu morsku vilu si spravila, taku dievcatkovsku premilenu 😵 😵 😵

maya30
27. sep 2014

@mysiatkoo ja neviem co na teba uz povedat...okrem ineho gratulejšn 😉

pipka
27. sep 2014

@maya30 zlatik LIDL, taka modra krabicka, toto su presne dve balenia, dva kusy mi ostali 😅 jedno balenie bolo cca euro...nepamatam presne 😅 😉

maya30
27. sep 2014

@pipka uz asi viem, to su s tie s pomarancovym dzusom vnutri ?

pipka
27. sep 2014

@maya30 nie, toto je taky keksicek vnutri, oliate cokoladkou, chuti to ako 3bitka 😉

pipka
27. sep 2014

@maya30 odfotim ti tu krabicku 😉 pockaaaaaaj 😀

pipka
27. sep 2014

@maya30 toto je to izééééé 😀 😉

mysiatkoo
27. sep 2014

@daja55 @pipka @sasettka @kubrt @maya30 DAKUJEEEEEEEEEEEM 😵 😵 😵

@sasettka boli spokojni 😉 a hmotu som farbila... den vopred, aby sa mi nerobili bubliny pri valkani. ale nabuduce ciernu uz len s airbrushom - snad ho jezisko zozenie 😝 😅

maya30
27. sep 2014

par mojich z tohto tyzdna, viac ako som planovala, ale teraz uz konecne oddych...fotbalovu som si pozicala od @lamps, ja tie sportove tak nerada robim, ale ta andrejkina ma ocarila 😵 Zlate srdce som robila podla nakresu co mi poslala pani, prvykrat sa mi stalo ze mi niekto nakreslil skicu ako to ma vyzerat 😲 aj tak neviem ci som sa trafila do predstavy 😅 Postel a ruzove srdce som robila uz po x-tý krat 😝 dokonca treti krat pre tu istu osobu a trojposchodka podla jednej co som uz robila, len som ju ladila podla nevestinej kytice

pipka
27. sep 2014

@maya30 kraaasa ako vzdy 😵

mysiatkoo
27. sep 2014

@maya30 ty mi daco hovor.... 😀 😀

nika266
27. sep 2014

@stick vyrezem si a mam zilkovač list taky veľky

jakelina
27. sep 2014

@maya30 jsou úžasné a nechápu, jak jsi udělala tak rovnou tu branku u fotbalisty 😲 😲

sasettka
27. sep 2014

@mysiatkoo ja sa do toho airbrushu nezeniem, jedine ak by som mala na torty specialnu miestnost, ale vraj je z toho ten poprasok VSADE, aj z nosa ho vyfukas 😀 😀 ale pravda, robi to zazraky....
@maya30 nenormaaaaaaalne torty 😵 a tusim mas aj fotoatelier doma 😅 😉

hrablica
27. sep 2014

Moja jediná tohtovíkendová. Prvý krát som vyskúšala Smartflex flower a už to nedám z ruky :-P

maya30
27. sep 2014

@jakelina normalne ze kupila 😀 😀 😀

maya30
27. sep 2014

@sasettka dakujem, fotim vonku pred domom na stoliku, ziadny atelier ani upravy 😉

moonshine1
27. sep 2014
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

pozor len nato aby sa neprehnalo s marcipanom :D nie kazdemu to chuti v takej davke 🙂

tortysilvia
27. sep 2014

Ahojte dievcata nieco som si tu precitala a chcem sa spytat:z tej cukrovej hmoty ked urobim nejake postavicky ako dlho to mozem skladovat v ladnicke tak aby to bolo stale jedle?
Dakujem za odpovede...Sisa

maya30
27. sep 2014

@mysiatkoo ved vies ako to myslim, ty robis umenie, ja pasovu vyrobu 😀 😀 😀

tortysilvia
27. sep 2014

Este by som s chcela spytat na vytvor ruziciek..Pouzivate ceruzku okolo ktorej hmotu tocite alebo existuje nieco ine?Dakujem za odpoved Sisa

mojmacik
27. sep 2014

...akoze baby vsetky robite krasne torty a veru veeeeeela sa necham inspirovat (ja ich vsak robim len sem tam) ale @mysiatkoo @maya30 @pristela ...najde sa ich aj viac,len mena nie su moja silna stranka....tak teda toto je uz vrchol (drzosti 🙂 ),co vy dokazete ...v dobrom samozrejme 🙂...proste nechapem ...tak pridavam aj jednu moju pre vnucika tety opatrovatelky,co bola u nas pri trojkach

jakelina
27. sep 2014

@maya30 no tak to jsem si oddychla, už jsem měla deprééééééééééééééési, jak jsi to udělala z potahovky 😀 😀 😀

mysiatkoo
27. sep 2014

@sasettka jj, tiez som dlho odolavala a hlavne to nie je teda lacna pomocka... miestnost na to mam, takze toho bordelu sa az tak nebojim 😉 ale keby ho @pristela naozaj doniesla ukazat, tak mozno ten list jeziskovi este prepisem na nieco ine 😅

mysiatkoo
27. sep 2014

@maya30 to je presne ten pohlad o ktorom som pisala na fb 😅

mysiatkoo
27. sep 2014

@tortysilvia chladnicka nie... staci na vzduchu.. kludne aj tyzden vopred

woman04
27. sep 2014

@maya30 kráááásne 😉

woman04
27. sep 2014

Krásnu sobotu dievčatá,neviem,či tu niekoho zastihnem..potrebovala by som radu...koľko vajec na mramorák dávate do cca 30cm formy a či pečiete na 2x?..prelúskala som nejaké debaty a tam píšu 12-14 vajec a piecť na 2x..aké máte skúsenosti..ďakujem 🙂

mirinecka
27. sep 2014

@woman04 ja som teraz piekla z 10 vajec ale bol biely, ak budeš dávať aj kakao tak urob z viacej lebo s kakaom tak nenarastie, kludne môžeš aj 12 záleží ako vysoký ho chceš, piekla som raz