• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
ahoj ,kočky ,pridávam svoje víkendové tortičky :slight_smile:
27. sep 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
Ahojte, hodim aj ja moju. Chystala som si modelovacky na tortu pre nase detiska. A pri modelovani Elsy som sa nakopla a strasne ma bavil robit ten ksichtik, tak som zacala modelovat aj Annu a dosla mi objednavka na morsku pannu, alle nie Ariel, je to pre 10 rocnu, tak som to nechcela take detske a Annin ksichtik skoncil ako morska panna :wink: Sestra mi sice povedala, ze sa jej ta postavicka nepaci, ale mne sa celkom paci :wink:
27. sep 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@maya30 @pristela @mirinečka ..tak spravila som z 10 a akuráááát...vďaka..a ešte otázka,idem tam robiť parižák z bielej čoko a mascarpone,ak 3x prerežiem,bude mi stačiť zo 4 šľahačiek?? ...ja otrava,ďakujem :wink: :wink:
27. sep 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mini torta(1,6kg) pre milovníčku upratovania... :slight_smile:
27. sep 2014 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@zuzka7512 ty jo, nechceš mě s ní seznámit, že by uklízela i u nás?? :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lawli ti zajovia su podareni :dizzy_face:
27. sep 2014 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posledna tohtovikendovka... najviac sa tesim asi z toho, ze prezila prevoz do LM bez ujmy :sweat_smile:
27. sep 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@mysiatkoo Jako pokaždé, zpracování super a to jásající publikum nemá chybu :wink:
27. sep 2014 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chvapilu ze prvy pokus...nadherne...inak obidva moje oblubene kvety....az raz budem velkaaaaaa.tak sa dam mozno aj na kvietkovanie na drotikoch...nooooo narast musiiiim :slight_smile:
@mysiatkoo dobre vidim,ze ma aj strnisko? :slight_smile: ...nuz a BTW,ze wauuu
27. sep 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Juj, cez vikend tu tak rada chodim pokochat sa na vasich tortickach ;) Krasa, co ste to tu popridavali :slight_smile: Aj ja sa chcem pridat, hoci nie takou nadherou, ale teda namahy ma to stalo tiez dost ;)
27. sep 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@mysiatkoo pekna torticka,to jasajuce publikum je patchvork
27. sep 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina @mojmacik dakujem! a dobre vidis, ma strnisko a tiez par strniskovo vyzerajucich vlasov na plesine :sweat_smile:
@nika266 nie, to je rucne vyrezavane, a dakujem :wink:
27. sep 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mojmacik děkuju moc i já jsem se dlouho přemlouvala na ty magnolie a nakonec to není vůbec těžké a ibišek šel jak po másle.Vkládám skvělí postup na M. ,mám trochu jiné vykrajovátko a jinak složené lístečky, http://www.lorna.estranky.sk/clanky/fotopostupy/magnolia.html a postup na ibišek http://www.duskyroseveiners.co.uk/page_1511102.html ,když pomůže tak budu moc ráda
27. sep 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@chvapilu jeeeej dakujem,zlata si.
27. sep 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky kraaaasa, prekrasa.. neviem na ktoru torticku skor pozerat.. :slight_smile:
Pridavam moje a idem oddychovat..
27. sep 2014 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@maya30 uzasne, uz som obdivovala na fb. airbrush ti uz ide super :slight_smile: krasne to ozivi torticku :slight_smile:
27. sep 2014 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty si neskutocna zenska! zvonilka uzasna! a tie coko mini torticky su genialne. tolko prace, dufam ze si zobrala aspon 7eciek za kus :slight_smile:
@mysiatkoo koksooo to si ako povykrajovala tych ciernych ludi???? wooow :slight_smile:
27. sep 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag skalpelom a s nervami na seba,ze som si to takto vymyslela :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
sice sa mi po Vasich nadherach moc nechce, ale pridam aj moje tohtotyzdnove :slight_smile:
27. sep 2014 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@mamcas krásne všetky a tá 50-tka nemá chybu. Aj ja takú chcem keď budem mať 50 :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evicaka Ďakujem moc :slight_smile: Si nespravis sama, coooo? Ja furt cakam kto mi urobi torticku na narodky a fuuuurt nist a tak by som sa tesila :D :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2014 o 20:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps uuuuuzasne si to zvlaaadla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. sep 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli jeziiis, tie zajace su svetoveeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo smekááááááááááááááám , akoze nechaaaapem ako toto ty robiiiiš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dokonaláááááá :dizzy_face:
27. sep 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas tak to ja si zasa upečiem aj sama.... len aby som sa dožila
27. sep 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ...teba uz ani nekomentujem zena moja :sweat_smile: :grinning: dufam, ze jednu tiramisu si mi odlozila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
27. sep 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka ale ale co su toto za reci...jasne ze hej :slight_smile:
27. sep 2014 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence mam na vas jednu otazku. Ked modelujete vacsie veci na tortu, napr. auticko, figurky, zvieratka, robite ich len z hmoty, alebo napr. z burizonovej hmoty? Dufam, ze som sa vyjadrila aspon trochu zrozumitelne. :slight_smile: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mam robit auticko na gulatu tortu a neviem, ci to treba urobit z burizonky a az potom potiahnut, alebo staci vymodelovat z hmoty..
Dakujem za kazdu radu.
27. sep 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monsterky uz davno neboli :slight_smile: asi ich vymazem z ponuky :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Dievčatá prosím, poraďte, ako upiecť pekný korpus. Ja som už vyskúšala dosť receptov a tiež som skúšala rôzne nastavenia rúry. No vždy sa mi upečie najprv vrch torty a tým pádom, kým sa dopečie stred, tak mi vrch zhorí. Medzitým ešte ten dopečený vrch praskne. :frowning2: Som nešťastná. Teraz sa mi to stalo znovu a dcérka má zajtra oslavu narodenín. Už nevládzem. :frowning2:
27. sep 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok