• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@maya30 Nádherné , ako stále :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@darinkazv ja za hodinu 20 upečiem 6 korpusov v teplovzdušnej rúre , po 20 minút 2 ks. Pečiem buď coko korpus, alebo piškotové cesto " koľko vajec , toľko múky, cukru + voda olej". neprerezávam,pretože sa mi stalo, že prerezané neboli také kompaktibilné ako samostatne upečené. Už to mám za ten rok , čo pečiem nejako porátané, koľko potrebujem vajec do jednotlivých foriem. Rada poradím aj konkrétne :slight_smile:
28. sep 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
konečne mám víkend, aj keď ma čakajú vymyslieť kvety na promočnú :D a dúfam že dnes vás stihnem aj dočítač :grinning:
28. sep 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Čaute, excelentné tortičky ste popiekli :dizzy_face:, radosť sem nakuknúť :slight_smile: , nebudem ale menovať osobne, bo by som pol hodinu len nicky písala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pridávam moju tohto týždňovú, prvý pokus o krivú tortu, poťahovanie a zdobenie dokopy 16 hodín, som rada, že už to mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Dievčence pozdravujem vás a pridávam moje 2 tortičky a idem popozerať vaše nádherné torty
28. sep 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Ahojte.Tak zase som si mákla ,ale tak na budúci víkend nemám zaťial nič tak možno budem oddychovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: . Ani som vás nestihla prečítať tak večer určite popozerám. Tá krstinová je katastrofa,ale chceli takto červeno modrú podľa farieb Bayern munchen . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak jak ma nebavila s tými farbami tak aj dopadla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@mimcak Nádherné tortičky, krásna , čistá práca
28. sep 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova Ďakujem pekne :dizzy_face:
28. sep 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak superhrdinova genialny! ganache super :slight_smile:
@pristela ty si srandistka ze krasne lytka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak to je prve co si na vsimam na chlapoch :grinning: :grinning: asi mam uchylku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja mam take lytka ze dam obe nohy do jednej cizmy a este mam miesto ked zapnem zips :grinning: :grinning:
@evicaka dakujeeem velmi potesi :slight_smile:
28. sep 2014 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@grasie Krásna tortička
28. sep 2014 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka Nádherné tortičky
@pppeeetttaaa Nádherné toritčky
28. sep 2014 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag Paráda
@mamcas Nádherné tortičky , krásne farebné
@jenie123 Nádherné tortičky, krásna , čistá práca
@79zuzana Nádhera
@mysiatkoo Ako vždy nesklamala si , prekrásna :wink:
28. sep 2014 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@adka092 Krásne tortičky, všetky
@pristela Tak toto je bez komentára :wink: ,ale pridám predsa NESKUTOČNÉ . Tú legovú si beriem na inšpiráciu ,lebo ma teraz čaká jedna s legom
@nika1985 Krásna tortička
@chvapilu Kvietky sa podarili sú veľmi pekné
@lamps Andrejka tortička je prekrásna a mafinky tiež
@evicaka Krásna tortička, jemnučká
@adrika202 Tortičky sú nádherné , krásna práca
28. sep 2014 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@maya30 Nádherné tortičky ,všetky, len tak svietia
28. sep 2014 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. sep 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova krasne obe a ten kosik cista parada :slight_smile:.
28. sep 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag Ďakujem ,neuveríš,ale nebola ganachovaná ta superhrdinovia. :grinning:
28. sep 2014 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/kde-si-mam-dat-upiect-tortu-v-bratislave/?source=more_from_category

Zienky sladke toto si musite pozriet! Precitala som cele, poklikala na linky, su tl oficialne cukrarne, no oproti Vam su tie torty desneeeee :frowning2: a ta cena, v jednej ze 18 kg za kilo a ani jedna torta pekna....akoze normalne som onemela a ludia si to este chvalia...ze kvalita za dobru cenu :confounded: :confused: kks asi by sme mali vacsina z nas prehodnotit svoje kvality :sweat_smile:
28. sep 2014 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas no ty kokso,tie ceny.........a veru,nevidela som tam takú krásu ako v tejto temičke....... :unamused:
28. sep 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 sak toto...tu su skvosty! Ale teda neviem si predstavit ze by som niekomu zadrela 18 e za kilo torty .... by ma poslali kade lahsie...
28. sep 2014 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čokolád.krajka...mám sa ešte čo učiť...torta pre maminu... :slight_smile:
28. sep 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@mamcas ja keby som niekomu povedala 18€ za kilo, tak viem na 100% ze by chceli polkilovu, najlepsie 3D a minimalne v tvare vlacika alebo piratsku lod a aspon 6 figuriek v tom :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mamcas bohuzial, na BA akuratna cena...v cukrarnach bezne nejdu pod 15eur/kg, ale to len z toho dovodu, ze oni to musia aj danit, maju velke investicie do priestorov a pod., po odcitani vsetkych tychto veci im vlastne tiez mozno vychadza cista cena 10-12eur.....mozno aj menej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a s tym, ze teda vytvory su vsakovake, s tym suhlasim :sweat_smile:
28. sep 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sasettka to je pravda, maju este vacsie vydavky ako my...ale prekvapila ma ta kvalita/nekvalita... :fearful:
@pipka ja uz sa netoto a v cene mam len jednu postavicku, ak chcu viac zaplatia podla narocnosti. Co myslis kolko krat som od zavedenia tohto pravidla robila viac ako jednu? :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2014 o 22:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamcas tak ako ja :wink: hadam si nemyslis, ze sulam v cene torty 35 šmolkov? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :wink:
28. sep 2014 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka a ne???????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2014 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Dnešné 2 kúsky a na piatok ešte 3 poschodka a 2 poschodka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
29. sep 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Ahojte tortarocky, prosim Vas o radu - kolko cokoladovyh tyciniek (tych z lidla) mi treba kupit na tortu cca 25 cm?
Dakujeeeeeem :wink:
29. sep 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenika myslis tieto? Ja som vypotrebovala 4 balenia
29. sep 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@jenie123 Ano presne.. Juuuj si zlata, dakujem. Kupila som 6 ale nebola som si ista ci mi to vyjde, lebo v tom baleni ich zas tak vela nie je :wink: ... mam robit presne taku istu akurat iba z bielych.. A prosim Ta to lepis normal na plnku akukolvek?
Dakujem.
29. sep 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok