Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
sikag
3. okt 2014
@vulka daju sa kupit aj male balenia potahovky - mozes si kupit napr smartflex velvet male vedierko - je to tvrde, ale ak to poriadne pomiesis v rukach pekne zmakne. zvysok hned zabal, lebo sa vzduchu "rychlo" schne. mozes ho aj farbit a je vyborny na postavicky alebo kvietky. vela zdaru 🙂
kimina7
3. okt 2014
@mysiatkoo dakujem za odpoved
jakelina
3. okt 2014
@denisak77 ty teda jedeš, to množství a krásné dorty, pak se ani nedivím, že tě bolí v zádech. Zvolni trochu 😉
jakelina
3. okt 2014
Já zase poskromnu můj jeden. Už mě to někdy otravuje, pořád někdo volá a chce dort a lidi nedokáží pochopit, že víc jak jeden za víkend nedělám. :-p :-p Je to pro chlapečka co dělá atletiku a jeho mladší bráška v něm má vzor. Tak jsem to nějak takhle vymyslela, snad se bude líbit. Podmínka byla hranatý dort a nahoře ta dráha.
sedmokraska11
3. okt 2014
Kocky, spravila som figurku (kombonacia smartflex a cokoladova hmota), ako ju najlepsie uschovam do buduceho vikendu, v chladnicke alebo mimo? Dakujem
hrablica
3. okt 2014
Dnešná narodeninová 🙂
marianabila
3. okt 2014
@denisak77 :-o waaaw,myslim,ze si zavolam zachranku =-) su prekraaasne!!!úúúúúúúžasnééééééé!!!!!!!!!!!!!!mozes konkurovat tym v telke co sutazia o naj tortu!bez srandy!
muffinka8
3. okt 2014
Takže iba jedna, čo úúúpne stačí.
jakelina
3. okt 2014
@sedmokraska11 v krabičce normálně v kuchyni někde na poličce 😉
jakelina
3. okt 2014
@muffinka8 ten dráček je úžasný 😉
sedmokraska11
3. okt 2014
@jakelina dakujem!🙂
denisak77
3. okt 2014
@marianabila ďakujem,ďakujem ,ďakujem
denisak77
3. okt 2014
@muffinka8 veľmi milučká
denisak77
3. okt 2014
@jakelina milé postavičky a tie tvoje hrany :-o :-o :-o
jakelina
3. okt 2014
@denisak77 děkuji
denisak77
3. okt 2014
@jakelina ja by som aj zvolnila,aj ceny som zdvihla aby som mala menej a figu borovú menej.Nonstop mi zvoní telefón a ja len odmietam a odmietam,ale aj tak je toho dosť.Budúci týždeň 5 ,už teraz sa mi nechce.
pipka
3. okt 2014
cafte moje sladkozienky, ja tento tyzden len jedna...tak relativa pohoda :-N 😉
jakelina
3. okt 2014
@denisak77 já to znám, taky jak vidím neznámé číslo, tak už mám sevřený žaludek, co to zase bude. :-p
pipka
3. okt 2014
@jakelina jeeeeeej super si to vymyslela, kraasni su chlapci x-) x-) x-)
lawli
3. okt 2014
moje dnešné tortičky 🙂
jakelina
3. okt 2014
@pipka krásný ho máš a vypadá velký, jak se ten výřez dá nahoru, tak je hned z jednopatrového dortu dvoupatrák 😃 😃
pipka
3. okt 2014
@jakelina inak bola velka ta torta, to je 28 cm priemer a mala skoro 6 kil 😉 lebo chceli poschodku ale zas nie velku ale netradicnu :-N a mne sa ti popri robote zas neeechce tolko spekupovat...a aj aby som mala co najmensi odpad...pravda :-N :-p 😉
modelovat som chcela Olafa ale teta mi doniesla figurky, ze netreba, ze malá si aj tak zelala hotove figurky, lebo si ich chce nechat 😉 tak ze ok, aspon som stihala porobit veci do roboty 😉
pipka
3. okt 2014
@lawli Ivi, moja Hanka tu pozera na tu svadobnu poschodku, ze jehooooo aj ona by taku chcela 😃 😃 😃 lebo sak ona chce kazdu tortu :-N :-N
tak prosim ta, rezervuj si datum 21.6. 2032 ...dovtedy jej snad nejakeho bohateho dobrodinca najdem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jakelina
3. okt 2014
@pipka no však to je super, kurník mně ještě nikdo figurky nepřinesl, každý chce jedlé 😃 😃 :-p
jakelina
3. okt 2014
@pipka a co ty!!!!!!!!!!! To jsi matka, ani vlastnímu děcku dort na svatbu neupečeš 😃 😃 😃
jenie123
3. okt 2014
@jakelina paradny a tie hrany.. 🙂🙂
jenie123
3. okt 2014
@muffinka8 ten dracik je zlatucky.. 🙂
pipka
3. okt 2014
@jakelina no mne tiez teraz prva :-N 😃 😃 ale vazne, ja som chcelaaaaa modelovat :-N 😉
teraz som aj ranny tyzden mala, tak by sa dalo 😉
ale ved mne to modelovanie neutece...uz tu mam objednavku na dvoch spidermanov, pomoooooc 😃 😃 😃 😃 😃
pipka
3. okt 2014
@jakelina no matka - nematka ...na svadbu sa ja budem musiet nachystat 😎 😃 😃 a ne od sporaku utekat :-N 😃 😃 muka na satach :-p :-N 😃 😃 😃
sollange
3. okt 2014
Pre moju dcékru na želanie.Prvýkrát ganache,ale teda moc ma to neoslovilo,ani to s ganache nedopadlo podľa mojich predstáv.Potrebujem asi veľa veľa praxe. 🙂