• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@vulka daju sa kupit aj male balenia potahovky - mozes si kupit napr smartflex velvet male vedierko - je to tvrde, ale ak to poriadne pomiesis v rukach pekne zmakne. zvysok hned zabal, lebo sa vzduchu "rychlo" schne. mozes ho aj farbit a je vyborny na postavicky alebo kvietky. vela zdaru :slight_smile:
3. okt 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo dakujem za odpoved
3. okt 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 ty teda jedeš, to množství a krásné dorty, pak se ani nedivím, že tě bolí v zádech. Zvolni trochu :wink:
3. okt 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Já zase poskromnu můj jeden. Už mě to někdy otravuje, pořád někdo volá a chce dort a lidi nedokáží pochopit, že víc jak jeden za víkend nedělám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to pro chlapečka co dělá atletiku a jeho mladší bráška v něm má vzor. Tak jsem to nějak takhle vymyslela, snad se bude líbit. Podmínka byla hranatý dort a nahoře ta dráha.
3. okt 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
Kocky, spravila som figurku (kombonacia smartflex a cokoladova hmota), ako ju najlepsie uschovam do buduceho vikendu, v chladnicke alebo mimo? Dakujem
3. okt 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Dnešná narodeninová :slight_smile:
3. okt 2014 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@denisak77 :astonished: waaaw,myslim,ze si zavolam zachranku :confused: su prekraaasne!!!úúúúúúúžasnééééééé!!!!!!!!!!!!!!mozes konkurovat tym v telke co sutazia o naj tortu!bez srandy!
3. okt 2014 o 15:10  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Takže iba jedna, čo úúúpne stačí.
3. okt 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@sedmokraska11 v krabičce normálně v kuchyni někde na poličce :wink:
3. okt 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 ten dráček je úžasný :wink:
3. okt 2014 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marianabila ďakujem,ďakujem ,ďakujem
3. okt 2014 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 veľmi milučká
3. okt 2014 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina milé postavičky a tie tvoje hrany :astonished: :astonished: :astonished:
3. okt 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. okt 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja by som aj zvolnila,aj ceny som zdvihla aby som mala menej a figu borovú menej.Nonstop mi zvoní telefón a ja len odmietam a odmietam,ale aj tak je toho dosť.Budúci týždeň 5 ,už teraz sa mi nechce.
3. okt 2014 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cafte moje sladkozienky, ja tento tyzden len jedna...tak relativa pohoda :sweat_smile: :wink:
3. okt 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@denisak77 já to znám, taky jak vidím neznámé číslo, tak už mám sevřený žaludek, co to zase bude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jeeeeeej super si to vymyslela, kraasni su chlapci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje dnešné tortičky :slight_smile:
3. okt 2014 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@pipka krásný ho máš a vypadá velký, jak se ten výřez dá nahoru, tak je hned z jednopatrového dortu dvoupatrák :grinning: :grinning:
3. okt 2014 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina inak bola velka ta torta, to je 28 cm priemer a mala skoro 6 kil :wink: lebo chceli poschodku ale zas nie velku ale netradicnu :sweat_smile: a mne sa ti popri robote zas neeechce tolko spekupovat...a aj aby som mala co najmensi odpad...pravda :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
modelovat som chcela Olafa ale teta mi doniesla figurky, ze netreba, ze malá si aj tak zelala hotove figurky, lebo si ich chce nechat :wink: tak ze ok, aspon som stihala porobit veci do roboty :wink:
3. okt 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli Ivi, moja Hanka tu pozera na tu svadobnu poschodku, ze jehooooo aj ona by taku chcela :grinning: :grinning: :grinning: lebo sak ona chce kazdu tortu :sweat_smile: :sweat_smile:
tak prosim ta, rezervuj si datum 21.6. 2032 ...dovtedy jej snad nejakeho bohateho dobrodinca najdem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@pipka no však to je super, kurník mně ještě nikdo figurky nepřinesl, každý chce jedlé :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka a co ty!!!!!!!!!!! To jsi matka, ani vlastnímu děcku dort na svatbu neupečeš :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina paradny a tie hrany.. :slight_smile::slight_smile:
3. okt 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 ten dracik je zlatucky.. :slight_smile:
3. okt 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no mne tiez teraz prva :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale vazne, ja som chcelaaaaa modelovat :sweat_smile: :wink:
teraz som aj ranny tyzden mala, tak by sa dalo :wink:
ale ved mne to modelovanie neutece...uz tu mam objednavku na dvoch spidermanov, pomoooooc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no matka - nematka ...na svadbu sa ja budem musiet nachystat :sunglasses: :grinning: :grinning: a ne od sporaku utekat :sweat_smile: :grinning: :grinning: muka na satach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pre moju dcékru na želanie.Prvýkrát ganache,ale teda moc ma to neoslovilo,ani to s ganache nedopadlo podľa mojich predstáv.Potrebujem asi veľa veľa praxe. :slight_smile:
3. okt 2014 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok