• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
Krásne tortičky ste napiekli, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:nestíham páčitkovať :slight_smile: :slight_smile: pridávam svoje víkendovky : mopsík na želanie 6kg, tyrkysová svadobná na želanie 6,5 kg a zlatobiela / hoci na fotke nie je dobre vidieť farby/ mala 9 kg.
5. okt 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
Babule, tak narocny tyzden za mnou. :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
Ahojte kocky.. konecne odovzdane a idem si vylozit nozky.. :slight_smile:
Kraaasne torticky ste vytvorili, kraaasa pozerat..
5. okt 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@jenie123 to si mala za tyzden ci za kolko???? 10...paaanecku....ja som odpadla...poklona
5. okt 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daja55 krásne tortičky... psíček ako živý :slight_smile:
5. okt 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka hej, za tyzden.. :slight_smile: dakujem.. :slight_smile::slight_smile:
5. okt 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 všetky nádherné... a to množstvo, no nemám slov :slight_smile:
5. okt 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka dakujem.. ale uz som rada, ze su prec.. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
5. okt 2014 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 taky nechápu jak to stíháš a dvě malé děti doma :astonished: :astonished: :astonished: Smekám a obdivuji :wink:
5. okt 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo receptík na gaštanovú plnku ak sa dá,ďakujem.
5. okt 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka100911 mňam ta jahodovááá
5. okt 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute baby. Len 2 kúsky,takže celkom pohodička. Nadherné torticky pribudli. Este pekny vikend!
5. okt 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Ahojte, krásne tortičky ste napiekli :slight_smile: Pridávam aj ja svoje výtvory :slight_smile:
5. okt 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@larah Nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. okt 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nádherné tortičky ste napiekli! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja nestíham ochkať a híkať pred notebookom :-P :grinning: Tie kvietky nádherné, farby super namiešané....
@dagmarmustafa tá fialová je dokonalá pre mňa :dizzy_face: Presne moje farby.
Miška na Teba už ani slová nemám, dala som ich na FB a lepšie to ani opísať už neviem.
@daja55 @jenie123 @larah @mirka100911 Také množstvá a tak do detailov prepracované, krása :slight_smile:
5. okt 2014 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maya30 krasne krasne krasne!!!
@mysiatkoo paradny aranzman. ruzicky si lepila? krasne sa ti podarili :slight_smile:
@dagmarmustafa krasna praca ako vzdy, a pekne si si vytienovala tie fotky, to si v com robila?
5. okt 2014 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja som skusala striekat marshmellow hmotou - hmota celkom fajn, som si ju zarobila prilis tuhu :slight_smile: ale teda pevna ruka mi chyba, vysledok ziadna slava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nabuduce radsej vytlacim z extrudera :grinning: :grinning:
5. okt 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@adrika202 Krásne tortičky
@mysiatkoo prekrásna ako vždy
@evala777 krásna tortička
5. okt 2014 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daja55 Nádherné tortičky
@mirka100911 Nádhera , všetky
@jenie123 Všetky sú prekrásne
@dagmarmustafa Nádhera
@larah Nádherné tortičky , krásna, čistá práca
@sikag perfektné
5. okt 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@daja55 juuj rozkosny je ten havo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@dagmarmustafa @sikag baby vymakane postavicky mate na tortuchach...obdivujem :dizzy_face:
5. okt 2014 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo no krasne :dizzy_face: musela som pozriet 3x ci tie ruze nie su zive :sweat_smile: prosim ta v com robis tu kolaz ? chcela by som dat tortu aj rez v jednej fotke, ale v picasse mi to nedava do ramikov...
5. okt 2014 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka ano to sa robi takisto, nariasis kosticou alebo spajdlou pas a lepis okolo torty :wink:
5. okt 2014 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas
@sticker
@elamaslakova dakujem dievčatá :slight_smile:
5. okt 2014 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haannka ja som nebola na ziadnom skoleni, jedine ma tu skolia videa na jutuubee :grinning:
@mysiatkoo uzasna, uz som ju na FB obdivovala.... a co, bola jedla? :slight_smile:)

jaj, odpadavam z tych vasich vytvorov... a niektore tie mnozstva, ze cooo :confused: :confused: :confused: 10 za tyzden, tak to cumim, klobuk dole :slight_smile:
5. okt 2014 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka ja som bola na jednom kurze pred uz takmer pred 2ma rokmi tusim...a nepamatam si odtial ani makke F :grinning:
@jenie123 ty si si adoptovala chobotnicie ruky od Majky? :grinning: krasne su
@sikag jj, lepila... tak som sa len hrajkala v piatok vecer ... a zase som ix tienovala ale uplne jemne a na ziadnej foto mi to nevyslo cvaknut...asi budem s tym tienovanim pridat, ak to ma byt vidiet... ale nazivo su krajsie take jemne :sweat_smile:
@maya30 tiez v picase... dam kolaz a potom je tam hore taky cudlik, ktorym si pridas velkost toho oramovania... nie som teraz na tom kompe, ale tusim je to oznacene niekde ako grid alebo cosi...
@blancagon ja som nerobila gastanovu teraz... teda raz som skusala podla @pristela ... gastanove pyre a slahacka a je mnam - ale musis mat rada gastanove pyre :sweat_smile:

a dakujem za pismenka a pacitka!
5. okt 2014 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sasettka ako pre koho - deti vedia zjest aj viac ako dnes, ale my sme s mm skonstatovali ze mnam, lebo nebola sladka :sweat_smile: ale este to xce nejaku upravu receptu, nie som s tym na 100% spokojna :wink:
5. okt 2014 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag Dakujem.Vazim si to. Upravujem cez www.picmonkey.com
5. okt 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka100911 oooo ta jahodová mňaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 Maji dakujem. Tvoje torty su N.E.U.V.E.R.I.T.E.L.N.E nadherne.Chcela by som byt muškou a raz Ta vidiet pri praci.Normalne by som to vymenila za nejaky kurz:slight_smile:Ta s ruzami (co si dlho robila) je origoš a mala by si to niekde poslat.Urcite by Ta ospevovali! Peknu nedelu!
5. okt 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok