• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@jakelina
@woman04 u nas je ten nugat pred vianocami 150g 0,99€ ja si vzdy nakupim zasoby, tiez velmi casto robim tu nugatovu plnku
aj v penny ho teraz maju
minuly tyzden som bola na SK, mohla som doniest
8. okt 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin no já to ani nekomentuji, mně posílá Ole citron a různé jiné věci kamarádka, co bydlí u hranic s Německem, já nevím, proč tu jsem sto let za opicemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
V akci je malá tyčinka v Tescu http://www.kupi.cz/sleva/tycinka-nugat-figaro. Ale nevím jaká je chuťově.
8. okt 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak dnes jedna a s Peppu budem pokracovat aj tento vikend.
8. okt 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@jakelina Olé citron je super,len už som minula posledný...ani v Rakúsku nie je :unamused:
8. okt 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 v Německu je běžně, někdy mě to štve co my jsme tady za odpad světa. Jak člověk ochutná stejné značky výrobků co dělají pro Němce a co pro nás. To je hnus co je dobré pro nás. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim vas, zienky, ake ovocie sa hodi ku kokosovej plnke do torty? alebo neplnit ovocim len cesto, plnka, cesto, plnka? krasny den :slight_smile:
8. okt 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncyh mně ke kokosu jde asi jenom čokoláda, ovoce nějak nevím jaké :astonished: :astonished: Ale kdybych už tam nějaké musela dát, tak asi banán.
8. okt 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nicoletta77 :wink: sú naozaj veľmi krásne :slight_smile:
8. okt 2014 o 15:34  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncyh ananas....
8. okt 2014 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moncyh ja idem robit kokosovu a k tomu len dzem :wink: ale ananas je v pohode :wink:
8. okt 2014 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina presne..u nás to isté s Rakúskom..nakupujeme veľa vecí tam..viem,pre našu ekonomiku nič moc,ale naše zdravie a peňaženka,sú mi prednejšie...dokonca nám to pediatrička odporučila,keď bol Tomáško malý,že nech príkrmy,aj mlieko kupujeme tam...keď som varila mal problémy s kožou,vraj neviem,odkiaľ zelenina pochádza,tie detské príkrmy sú kontrolované..a nakoniec,keď sme prepočítali nákup,tak tu 180€,v Rakúsku 100€ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde asi soudruzi udělali chybu?? :grinning:
8. okt 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@woman04 to máš pravdu. Já jsem pracovala v laboratoři a ty dětské jídla a přesnídávky, ani to raději nepíšu co se tam někdy našlo. Kečupy, sirupy a marmelády, to je největší humus, co může být atd... A to nemluvím o paštikách a masových výrobcích. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2014 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prosiiiim takuto tvar na brosnicku hladam a nemozem najst :frowning2: http://blog.giallozafferano.it/chepassione/wp-content/uploads/2013/06/torta-bruna.jpg
kujeeem
8. okt 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina

@mysiatkoo na ten nugát som často myslela, aj ja by som si prosila :slight_smile:
8. okt 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka jj všechny jsem si porodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a všechny s jedním mm :wink: a neboj i ty by jsi to vpohodě dala, jen to musíš zkusit :grinning: :grinning: :grinning: . Po pravdě - vždycky jsem si přála hodně dětí, ale kdyby mi někdo řekl, že jich budu mít tolik, tukám si na čelo :confused:
8. okt 2014 o 23:06  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@kubrt no klobuk dole :wink: u mna to bezpecne uz nehroziiiiii :sweat_smile: uz len vzhladom na vek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
ale aj tak...na to treba mat aj podmienky, u mna to nepripada do uvahy :confounded: ale mat normalneho muza a aspon o 10 rokov menej, tak na tretie by som sa dala ukecat :sweat_smile: ale az ked tito dvaja budu v skole :grinning:
8. okt 2014 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Všem děkuji za milá slova - jste všechny zlaté. A přidávám z minulého týdne
8. okt 2014 o 23:12  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@pristela
@mysiatkoo nepoteším vás, to nie je ten istý Globus. Tento u nás je veľkoobchod s vlastnými predajňami, majitelia sú Slováci. Patrí to ku mojim zmluvným partnerom zhodou okolností. Takže tam nebude nič podobné ako v ČR.
8. okt 2014 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja som teraz objavila ole biela coko-kupila som, ale este neskusala a moje naj su broskynovy a vajecny liker, citronovy tiez super a jahoda tiez :wink:
inac nechcem provokovat :grinning: a v zasobe mam aj nugatovy a karamelovy, keby sa sekli plnky, ole to vyriesi :wink:
@woman04
8. okt 2014 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kočky, prosím vás, neviete mi poradiť, ako najlepšie spraviť jednoduché bárnky na futbalové ihrisko? Nemusia mať tú sieťku, ale aspoň ten rám, že z čoho alebo ako :unamused:
Ďakujem krásne za všetky rady :slight_smile:
9. okt 2014 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 dakujem krasne, bohuzial mi to nestihne prist na cas :(
9. okt 2014 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2014 o 01:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin tak ty si iný agent provokatér :grinning: :grinning: :grinning: ..poskúšaj,otestuj :wink:
@ajka82 alebo zadaj iba Cameo,aj z prívesku sa to dá spraviť...a v BA možno aj na tých stojanoch s bižutériou nájdeš :wink:
9. okt 2014 o 02:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda já je dělám z potahu, vyválím válečky a na krabičce nechám sušit a slepuji. Třeba od čaje nebo nějaké takové. Slepuji mřížku jako ta síť a silnější okraje jako rám :wink:
9. okt 2014 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubrt je to naozaj krasne mat tolko deti, poznam hned dve rodiny, z muzovej strany, dokonca jeden z nich si vzal za zenu tiez z 9 deti, cize to maju vesele :slight_smile:))
9. okt 2014 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubrt máš môj obdiv, ale tak zas je u vás veselo :slight_smile: u nás tiež a to mám o kúsok menej detí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A pridávam moju včerajšiu, teda, aby som uviedla pravdivo, moja je len s polovice, piekla a plnila ju moja pubiška, ako prekvapko kamoške k 15-tke :slight_smile:
9. okt 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Ja tiez prispejem vikendovkami
9. okt 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok