• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@sasettka Ďakujem za info. A ešte jedna otázočka, krajku si viem pripraviť dopredu alebo urobím a hneď ju musím dať na tortu?
11. okt 2014 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda ja som robila hned, natrela,dala do rury na 5min, vybrala, dala na tortu a dokolecka ... 4x tusim
ale da sa aj dopredu pripravit, len tak som to este neskusala
11. okt 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 dokonalééé tortičky :slight_smile:
11. okt 2014 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa94 ja som robila akurát včera klobásky ale nie celé, len kúsky, z hnedej poťahovky, bielu na mastné oká, poprášila hnedou a terakotovou prachovkou a potrela jemne olejom, a po povrchu /akože šupa/ som ju potrela hnedou prachovkou rozpustenou v alkohole.

11. okt 2014 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 ja smartflex velvet pri 99%
11. okt 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Inak ahojte, pridávam moju včerajšiu a konečne mám voľnooo :sweat_smile:
11. okt 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@moicka dakujem pekne
11. okt 2014 o 17:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag lenze malby co som si tu ja stiahla su same tvare zenske...no to ja nenamalujem aj keby som chcela :sweat_smile: :unamused:

jedine skusim nanecisto , ale oplatka to bude istit :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
11. okt 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dve "rýchlovky" s jedlými fotografiami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2014 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@lokalistin už minule som reagovala na to, ako dlho niektoré z vás pečiete korpusy ( tuším tu niekto spominal hodinu 20 minút 1 korpus ), možno si tým chcete ušetriť prácu. Ja pečiem v teplovzdušnej rúre 2 naraz,( ak sa zmestí aj 3) obyčajný nadstavovaný cca 18 minút, čokokorpus , teda hustejší 20-22 minút. Za hodinu 20 mám 6 ks ( a viac) korpusov rôznych tvarov a veľkostí, určite prepečených a nie vysušených, ako sa mi to stávalo predtým :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Korpusy neprekrajujem, iba z nich stiahnem vrchnú " šupku" a zo spodnej strany stiahnem papier. :slight_smile: Človek sa učí aj na vlastných chybách.... :slight_smile:
11. okt 2014 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mysiatkoo dakujem ti pekne. Este by som sa chcela opytat - nevies nahodou preco mam ganache po stuhnuti flakatu? Davam 200g coko a 100ml slahacky. Vopred vdaka
11. okt 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj dubák po druhé :grinning: a na birmovku
11. okt 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@maya30 ako vždy samá krása
11. okt 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a promočnú som asi ešte nedala :grinning:
11. okt 2014 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@sasettka krásne, a slaná je kde? :wink:
11. okt 2014 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo
@pipka krásne zdobenie na muffiny. Ja som robila do škôlky princezné a pirátov a zvieratká a bolo to hrozne pracné, torta by bola rýchlejšie :unamused:
11. okt 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@daja55 A pri akej teplote pečieš? To hodíš 2 korpusy do rúry a necháš ich tam 20 minút? :confused:
11. okt 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ešte taká otázka k oroseniu tortičiek. Niekedy mám tortu totálne "mokrú" lepkavú, keď ju mám potiahnutú v chladničke. Teda potiahnem, dám do chladničky, o pár hodín vytiahnem a idem zdobiť a je lepkavá a taká akoby "mokrá". Aká má byť teplota v chladničke, aby sa mi toto nerobilo? Viac chladiť či menej?
11. okt 2014 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela este nie
11. okt 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda okolo 4 alebo 5 stupnov, nie menej.
11. okt 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daja55 ale asi ide aj o recept lebo mramorak sa neupecie za 20 minut. Ja ho peciem hodinu na 150 a nema sancu byt suchy ani vysuseny. A cokoladovy ktory ma podobny recept ako mramor tiez hodinu na 150 a je este vlacnejsi. Lenze tieto korpusy su aj hutnejsie a tazsie ako ostatne aj preto sa pecu dlhsie.
11. okt 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daja55 @muffinka no ono to bude podla mna na vyssej teplote, lebo podla mojich najnovsich poznatkov (teoretickych :grinning: :grinning: :grinning: ) je mramorak tazka hmota a ta sa ma piect pri 200 pri pootvorenych dvierkach. ale bojim sa to skusit :slight_smile: zatial davam osvedcenu klasiku 1 -1,20 pri 160.
11. okt 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes odovzdané,fuška hlavne ten erb,vyrezávanie 1 nočná :slight_smile: .Veľká chyba moja,že ešte neviem odhadnúť váhu tortičiek,ani do jednej som sa odhadom dopredu nestrafila,tak som aj trošku prerobila na tom psovi,chceli do 3,5 kg,ale nedalo sa a nemohla som pýtať viac,dohodnutí sme boli na 3,5,tak sa nabudúce poučím :wink: .
11. okt 2014 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
nakoniec tortusu zrusili a ostali iba muffinky
11. okt 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@antenka1 hm, netusim... zalezi aku finalnu upravu ocakavas... lebo ganache pod tortu nemam ani ja nejaku dokonalu lesklu - ono sa to tym oskrabavanim dorovna dost poflakati ci ako to nazvat... ale moze byt problem aj v sposobe roztapania - nesmies coko nechat zhoriet, to potom nezaxranis :unamused:
11. okt 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridávam aj ja svoje výtvory a samozrejme obdivujem Vaše...
11. okt 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
mysiatkoo dakujem za vsetky rady aj na fb. Je to uzasne, ze sa vies takto podelit :slight_smile:
11. okt 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak krááásna
11. okt 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 hehe, dakujem :slight_smile:) tu jeee slanaaaa...
plus ten hrad - mal byt presne podla obrazka... ja neviem, ked robim take torty, ktore "musim", tak ma to az tak nebavi :unamused: je tu este niekto taky? :sweat_smile:
11. okt 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@sikag u mamky doma som ho piekla na 180 lebo vraj ona nepečie nič na nižšej ... a nebol skôr upečený, plus navyše vyschol pri tej vysokej teplote.
Ako poznám aj iné recepty, ale nepáči sa mi že tie korpusy sú ako pavučina, že nadýchané, ale ľahké a nedá sa to ani poriadne pokrájať. A popravde ani chuť nič moc. Ja ostávam verná mramoru a čokoládovému lebo tie aj samotné chutia skvele. :slight_smile: A páči sa mi, že proste viem koľko sa pečú. Nastavím 60 minút a neriešim nič, len potom jednoducho vyberiem korpus a viem, že je ok.
11. okt 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok