• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
@sisa.b krasne torticky, ovecka je nadherna, vlacik tiez, :dizzy_face: super....
23. nov 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici ja ked potrebujem pekne cervene, tak uz farbim len po vrchu. do hmoty pridavam len ked potrebujem kusok. aj ta anturia je malovana. a dakujem :slight_smile:
23. nov 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ste popiekli fakt ani nestiham vsetky menovat!

ja pridavam zatial prvu z tohto narocneho tyzdna. Len jednoducha s logom na 10. vyrocie Trencianskej nadacie

23. nov 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloniiicek tu poschodovu si aj vystuzovala? :slight_smile: a ako si potahovala ten vrch? najprv si potiahla a potom preniesla, nedokrcil sa ten potah? :wink:
krasne torticky, lietadlo uzasne :slight_smile:
@sisa.b jej ta vlacikova je uzasna :slight_smile:
@nadulici krasne didiky :slight_smile:
23. nov 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska, chci se zeptat, potah co děláš z MMF z toho jednoho pytlíku staří to na jeden dort o průměru 28 cm?
23. nov 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellise bohate, jeste ti zbyde :wink:
23. nov 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako mám urobiť tmavú zelenu ked mám len jednu gelovku?ide to nejak stmaviť? :confused:
23. nov 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka skus modru so zltou ak mas. mala by z toho byt zelena.
23. nov 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko dík.Ja mám zelenú len tam potrebujem ešte tmavšiu.A nemám odtiene farieb. :wink:
23. nov 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak, ja ze mas len jeden odtien zelenej a potrebujes domiesat z inych. tak neporadim teda...
23. nov 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meinkonka to si robila z mmf? mas na to postup?bohovsky je ten "turek" :grinning:
23. nov 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ceja ano z mmf. postup? vytlacila som si obrazok z pc, prilozila na hmotu a pichala spendlikom obrysy. a potom vyrezala. ale nieje to jednoliate ako malovane, ale take viacvrstvove /ze 3D :grinning: / :wink:
23. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meinkonka a cim si to farbila? potom davas taku dekoraciu na coko toru? lebo mne marcipanove nechutia, ale zase peknych coko som videla malicko, s marcipanom sa da vyblaznit.. ak robis coko tak mas pekne boky? lebo mne sa podari vrch ako zrkadlo a na bokoch mi uschnu stecence.. ale asi robim chybu v tom, ze nepotriem boky kremom do hladka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vcera som si urobila na skusku mmf z tych rubino cukrikov ale je taky jemne ruzovy.. je to normal alebo som zle umyla cukriky? inak robi sa s nom velmi dobre
23. nov 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ceja tie cukríky niekedy nejdú celkom do biela umyť,teda aspoň mne..neviem čím to je...potom sa može stať,že je hmota do ružova... :wink:

a neviete mi poradiť,že či keď pridám do tých modrých šmolkových červenú farbu,čo mi vznikne? :grinning: ..potrebovala by som fialovú,ale nie tmavú,tak neviem,či to risknúť takto alebo ofarbiť bielu :unamused:

a dnes som robila ten korpus orechový,čo dala @evitkamalicka..týmto jej aj ďakuejm krásne....vyšiel nádherne,piekla som vyše hodiny na 150 stupnov,no aj napriek tomu sa trošičku prepadol,ale fakt je vysoký,plná forma ... :slight_smile:

23. nov 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný deň - žienky nemáte foto nejakej torty srdiečkovej poschodovej ? - nič ma nenapadá :frowning2: a má to byť prudko srdcová záležitosť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. nov 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas niečo srdiečkové :wink:
24. nov 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas http://www.flickr.com/photos/choueiricakeco/4355721925/

http://www.flickr.com/photos/torontocakes/4337925889/

Vtípek: http://www.flickr.com/photos/mojabunni/3283693744/

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=92520 (pod tohle by se mi líbilo ještě jedno velké srdce, třeba i nižší..:dizzy_face:

A tohle mám uložené já a taky se mi moc líbí a šlo by pod něj taky jenom jedno velké srdce..
24. nov 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujééééééééééééééééém a mám ďalší problém - neviem si vybrať :angry: :angry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. nov 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas možno ťa niečo inšpiruje :wink:
24. nov 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, dakujem vsetkym za pochvalu, neodpisovala som,lebo to moje hrdlo ... no co vam poviem, skoncila som pri antibiotikach. :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze dodatocne vam dakujem :slight_smile:
no a anibas, mne sa veeelmi paci ta torta, co tu dala maca77. tak ta je uzasna... :confused: :slight_smile:
24. nov 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja ma poukladane taketo, mozno su aj od vas niektore :slight_smile:
24. nov 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Téééda, taká koncentrácia srdiečok tu je..... anibas, máš z čoho vyberať..... máš čo robiť...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda srdicky fakt krasny, aspon je z ceho vybirat :grinning: me se desne libi to modry s kopretinama, bilo-zluty s jemnyma ruzickama a od bzicinky to cerveny s bilou masli :slight_smile:
24. nov 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x aj mne sa strašne páči to modré srdiečko s margarétkami a potom ešte to biele s červenou ľaliou čo je na 60-tku a ešte to posledné poschodové bielo-oranžové čo pridala lawli
24. nov 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat jj to to posledni myslim taky jen jsme myslela ze to je zluta barva :grinning:
24. nov 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 na ktorej strane najdem ten recept? diiiiiiiiiik
24. nov 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktak na str. 518 ,príspevok pridaný 15.17 :wink:

tie srdiečka sú prekrásne,mne sa páčia všetky.... :slight_smile:
24. nov 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 super dik, mam ho opiiiiisany :grinning:
keby ste este napisali nejaky dobry krem alebo link na nejaky overeny tak mozno s afakt dokopem k tomu peceniu :sweat_smile: vopred dakujem :wink:
24. nov 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok