• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

moj pokus o "conversu" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: este ze bola pre synatora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jemu stacila, ze sa podoba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
15. okt 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@jakelina tak to dufam ze nic vaznee..skore uzdravenie prajem :slight_smile: nevadi dakujem :slight_smile:))
15. okt 2014 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky potrebujem postup na piiilu stihl :( dakujeeeem
15. okt 2014 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :astonished: čo sa stalo, veď toť si ešte tortušku robila :frowning2: držím palčeky nech si čo najskôr v poriadku :dizzy_face:
16. okt 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina och..to sa mi nepáči :frowning2: ..skoré uzdravenie..hádam nič vážne ...
16. okt 2014 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snu potahuje sa s nou dobre, sice sa trochu viac topi ako smatflex, ale da sa...s modelovanim je to horsie, ona totiz uplne nevytvrdne :unamused: vies z nej vymodelovat postavicky, ale kvety na drotiku alebo nejake tenke platy co maju stat (ako napr. vacsie cislo) tak to nedrzi...
16. okt 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. okt 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka
@woman04
@mimusa94
děkuji, mám to plánovaný zákrok, není to nic vážného. Děkuji za podporu, už to mám za sebou a těším se domů. :wink:
16. okt 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@pipka dá sa :wink:
16. okt 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked obtierate tým ganache aj pretáčate tortu a čo potom s tou čokoládou čo zostane ako ju použiť znova alebo uskladniť?
16. okt 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence, pridávam moju tortušku a želám krásny pohodový deň :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@jakelina Majka, rýchle zotavenie po zákroku a šup šup domkov
16. okt 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@lamps nádherná........
16. okt 2014 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps odpadavam nadherna je som tu dlho nebola a veru tie torticky su stale krajsie a krajsie :wink:
16. okt 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak som rada ze vsetko dopadlo dobre :slight_smile: drz sa :wink:
16. okt 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 dakujem ten som nasla :slight_smile: len neviem ci lepidlom lepit hmotu na tu oplatku alebo scim?? :( tej oplatky sa bojim nemam snou dobre skuuusenosti :D a este ako urobit tu ruuucku na piilu aby bola vo vzuchu ..niecim ju podopriet? aby stuhla??? podla mna aj tak spadne :D alebo dat do nej nejaky drotik ? :/ :/ naozaj nemam sajnu :(
16. okt 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blancagon Dakujem hned som si aj objednala :wink:
16. okt 2014 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps odpadla som, náádhernááá!!
16. okt 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
viem že nieje ako vasa ale je to moja 2 marcipanova torta dufam že to bude stale lepšie a lepšie hihi :slight_smile:
16. okt 2014 o 12:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@lamps prenadhernaaa :dizzy_face:
@jakelina skore zotavenie prajem :slight_smile:
16. okt 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimusa94 ja som to nerobila a s oplatkou ešte vobec..........ale oplatku si možeš pretrieť aj maslovým kremom,alebo len maslo s cukrom a na to dať hmotu..........a prípadne medzi tie dve oplatky dať špajdlu,aby to lepšie držalo.........a tuším aj z toho kremu,aby sa ti tie dve časti spojili...
ja len rozmýšľam,ako by som to asi robila,ale ja osobne by som takú tortu aj po troch rokoch pečenia odmietla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no a ja som zaciatocnik :D :D :D dakujem za podporu :D som zvedava co ztoho vykuzlim :D a mam nato iba zajtrajsok :( na pecenie plnenie a zdobenie... :D potom poslem foto :D
16. okt 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina rychle uzdravenie Majka, drz sa :wink:
16. okt 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas dakujem :wink:
16. okt 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krásnučkááá... :wink:
16. okt 2014 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Ahoj... možem sa prosím ťa opýtať, ako si robila to logo na vrchu? Synovec je veľký fanušik tohto klubu a sestra by mu rada urobila takúto tortičku.. Len nevie, ako urobiť logo... ďakujem pekne
16. okt 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 objednala som jedlu oplatku :wink:
16. okt 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa94 já bych zkusila tu oplatku potřít čokoládou, mělo by to být tužší a ta oplatka by nenasála z krému vlhkost - jen teoretizuji, vyzkoušeno nemám. At se daří a dej foto, jak to dopadlo :wink:
16. okt 2014 o 22:10  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jako vždy nádhera :slight_smile: , ty růžové květy jsou ze srdíček?, nebo máš tak velkou vykrajovačku :grinning:
16. okt 2014 o 22:16  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina tak to je fajn, že už jsi fit, ale každá choroba si žádá rekonvalescenci :wink: , tak hupky do postele :pensive: a nech se od svých drahých hýčkat :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. okt 2014 o 22:25  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok