• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@denisak77 tortucha vypada suprovoooooo :dizzy_face: a ten vysavac nema chybu :grinning: :grinning:
18. okt 2014 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
túto tortičku som obkukala od @maya30...
18. okt 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
kočky, neuveriteľne krásne torty ste zase popridávali :slight_smile:
18. okt 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem velmi pekne za pacitka :slight_smile: :wink: :slight_smile: a pridavam jednu krstinovu
18. okt 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@maya30 Majka,poklop som spravila z polystyrénu,obalila som ho bielym papierom a natiahla naň smartflex.Nemám s vrchnákmi dobré skúsenosti,raz som tiež robila darčekovú krabicu ,vbrchnák som sušila 2 týždne bol stvrdnutý na kosť a do rána sa v chladničke tak ohol,že ma skoro trafilo.Objednávateľku som upozornila,že ak vrchnák ,tak jedine takto.
18. okt 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, robila som teraz do torty malinový krém - na spôsob pribináčka, len som k tomu prepasírovala aj maliny + trochu sirupu. Tie maliny som dala do už hotového krému a ručne som ho primiešala. A už aj mne sa zdal byť ten krém taký nie riedky, ale taký jemnejší. A teraz mi kamoška písala, že je chuťovo super, ale zle sa krájala torta. A to tam mala mascarpone + malinový. Tak som nervózna, čo napíše tá, čo mala iba malinový :frowning2: Je možné, že som tie maliny mala jednoducho dať hneď na začiatku, ešte keď som šľahala pribináčka? Alebo kde mohla byť zrada? Či nikde a mám pri takejto ovocnej s tým rátať? :frowning2: :unamused:
18. okt 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,obrazok na tortu mozem prilepit aj vodou,ci musim mat na to ten gel?..budem buduci tyzden robit asi s obrazkom,tak aby som vedela
18. okt 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela @maya30 kočky ozaj to je z airbrushom také zlé že je farba všade? Ja nad ním uvažuje, že mi ušetrí čas farbenia poťahovky. Inak ja mám farbu všade aj v nose ešte na druhý deň aj keď len tieňujem prachovými farbami :grinning:
18. okt 2014 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 krásne tortičky, prepracované do detailu :slight_smile:
18. okt 2014 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirinecka :grinning: :grinning: no ono to vlastne nieje ani vidiet pokiaaaal to neprejdes niecim mokrym :grinning: :grinning: myslim vidiet to nieje vsade naokolo :grinning: :grinning: na kuchynskej kde by si striekala to jasne vidis hned :sunglasses:
18. okt 2014 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak to som zasa na váškach :frowning2: či mi to stojí za to :confused:
19. okt 2014 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela prosiiim postup na tu krajku...da sa dacat hned na tortu? Diiiik
19. okt 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu188 ja som jedlý obrázok lepila na tortu svetlým tekutým medom :wink:
19. okt 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas zienky, potrebujem spravit rychlu krajku na tortu.,,taku co by som ju mohla hned davat na tortu. Dakujeeeeeem.
19. okt 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka ak by som mala nejaku speci miestnost len na to, tak by som do toho sla, ale tu v kuchyni urcite nie, staci mi ten klasicky bordel, co je z tort... :slight_smile:))
@haannka ak pouzijes magic decor-navod je na obale, tak ano :slight_smile:
19. okt 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka mam iba praskovu sweer lace...a navod je v angline :-0
19. okt 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka no práveže špeciálnu miestnost nemal :disappointed: aj to mam otvorenu kuchyňu s obývačkou a rovno prechod na chodbu, ako čítam na nete niektoré majú farbu potom všade :confounded:
19. okt 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka ved to, my tiez tak, cize naozaj to nepojde tu striekat... mozno na balkon? :slight_smile:))
@haannka so sweet lace bohuzial nemam skusenosti
19. okt 2014 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka ideme prekryť terasu, tak možno tam, len muž by to asi neprežil keby bola fasáda farebná :grinning:. Alebo v altánku :grinning: len si to neviem predstaviť v noci a cez zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka to ani ja nie :D to by chcelo daku dielnicku :slight_smile:)))
19. okt 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
písací stroj....konečne to mám za sebou,všetko bolo od čiernej farby
19. okt 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@sasettka nedám v deň farbenia auto do garáže a mam dielničku na farbenie :grinning: :grinning: aj tak ju treba vymaľovať :sweat_smile:
19. okt 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kočky ideme na zlatú svadbu, a mam spraviť tortu, lenže chceli by aj fotku na tortu. Pomôžte čo dať aby bola elegantná, ja by som ju spravila v zlatej farbe a fotku hnedú do rámčeka postojačky. Asi dvojposchodovú. Išlo by to ? :fearful:
19. okt 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peknu nedelu.Pridavam aj ja dve rychlovky.Ta s tym "umelym" robotom -bol to aj darček od mojho maleho pre kamoša.Aspon som nemusela modelovat :slight_smile: A moja kvetinová klasika :slight_smile:
19. okt 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
pridavam moje vikendoffky
19. okt 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@maya30 uuuzasneeeeee zienka, nemam slov :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2014 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievčence, tak mi je ľúto, že Vás už nestíham čítať :frowning2: , ale aspoň som si oči popásla na nádherných priam umeleckých dielach :dizzy_face: . Ja pridám pár za posledný mesiac, aspoň tie na ktoré sa dá pozerať. Ostatné radšej nech sú tam, kde sú :grinning: (ale aspoň radosť urobili)
19. okt 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fotky ???? :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@pristela tie tvoje postavičky ,toto ja nikdy nedokážem :frowning2:
19. okt 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
boa ženy ,ved to človek nevie čo skor kukať ,krásne tortuchy ste popridávali a teda mne sa po Majke a Žanetke ani neche pridávať :slight_smile: na poschodky som mala megagýčové predlohy a pani tvrala na tých hračkách ,čim ma teda ušetrila modelovania,a snažila som sa z toho spraviť menší gýč ako chcela :grinning: :grinning: :grinning: obe su pre jednu pani ,teda jej dcéru :grinning: to ružové prasátko že peppa pig mi leze na nervy bo to taká tema ,že ma nebaví :slight_smile:
19. okt 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok