Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
daja55
19. okt 2014
víkendovky 🙂 , svadobná s kvetmi 11 kg, spodok karamel s orieškami , vrch ovocnošľahačkový, 🙂 ďalšie 5,5 a 5kg, čokoláda , pribináčik ovocie 🙂
nika1985
19. okt 2014
Ahojte zas som skusala nieco zdrave kus kus,maliny,nizkotucny tvaroh biely jogurt a samozrejme 74perc. coko nesmie chybat mnam
daja55
19. okt 2014
Ešte detail na rybičku 🙂
sikag
19. okt 2014
tento tyzden jedna narodeninova 🙂 taketo mozem 😉
sikag
19. okt 2014
@dajna11 krasny stroj
@dagmarmustafa uzasne ako vzdy
@pristela ma udivuje to tvoje tempo 🙂 a ze vikendofky 😃 😃 😃 ja dam tolkoto za mesiac a to tam nemam ani tolko modelovania 😃 😃 😃 no uz sa tesim na stretko 😉
evala777
19. okt 2014
ahojte, po tých vašich krásnych dielach pridávam ja skromne tie svoje |-|
pristela
19. okt 2014
@ejkula ta Vlado a polovnicka nemaju chybu, uzasne prevedenie x-) x-) x-)

@denisak77 dakujeeeem , aaale co by si nedokazala, postavicky ktore robim ja sa uz lahsie robit ani nedaju =-) som zahodila casy davno minule ked som sa trapila hodiny s real postavickami a aj tak mi to nakoniec bud stieklo abo nesedelo pre oko 8-( a kvôli postavickam sa trapit neoplatí :-p :-p
pristela
19. okt 2014
@sikag ooo, taketo mozem aj jaaaaaaaaaaaaa
pristela
19. okt 2014
@sikag aj ja tesim , len aby si nebola sklamana na stretku 😃 😃 😃 vsak ja len oddychovat za vami idem , muhahaaaa
lokalistin
19. okt 2014
@denisak77 je super
mysiatkoo
19. okt 2014
ja nejdem ani pisat mena, lebo by som isto na niekoho zabudla, ale teda ze wooow ... brutalne torty ste pridali x-)

ja este jedna okrem tej xlapskej - specialna poziadavka pre 2 surodencov, tak mal kazdy svoju stranu
vlada111
19. okt 2014
@mysiatkoo neboj nebude, mne sa nesnívalo o mine craft a myslela som, že bude 😃 Máš ju štýlovú, super.
vlada111
19. okt 2014
@maya30 geniálne ako vždy, krásna práca 🙂
ejkula
19. okt 2014
@pristela :-o vďaka, cením si to, pochvala od takej šikovnice poteší 🙂 , asi budem dve minútky namyslená 😃 😃 😃
vlada111
19. okt 2014
@sikag mimoriadne vkusná tortička, úžasná prácička
vlada111
19. okt 2014
@mysiatkoo krása
larah
19. okt 2014
@sikag nádherná,čistučká 🙂
chvapilu
19. okt 2014
krásnou neděli přeji a vkládám floridu /2.90/
pipka
19. okt 2014
@mysiatkoo ta ovecka je bozskaaaaaaaaaaa x-) x-) x-)
sticker
19. okt 2014
@mysiatkoo Myška geniálne si to vymyslela s tou dvojtortou, paráda 😎
@sikag Zbožňujem takéto torty, normálne som chvíľu premýšľala, či je tá ruža živá :-N :-p Nááádherná!!!!
pipka
19. okt 2014
@chvapilu mnaaam 😉
baby, ako robite tie cokoladove gule? viem ze sa to tu uz stokrat riesilo, ale vzdy to islo nejak mimo mna...ale uz by som to aj skusila :-N 😉 bo vyzera to uuzasne x-)
chvapilu
19. okt 2014
@pipka
děkuju,je to strašně jednoduché do balonku se dá voda, a dá se to zmrazit,Já použila čokoládu z Lidlu myslím 52%,ničím neředit a pak zmrzlou kuličku položit na štamprdli a vždy kousek nastříkat a pak pootočit spojit čáry ,a pokračovat ono to okamžitě ztuhne a potom položit na cedník a nechat vykapat a je to.
mojmacik
19. okt 2014
a nieco aj odomna..tu lienkovu som okukala od @jakelina a tu morsku som robila uz raz ale so zralokmi a terak su tam akoze delfiny...no povodne chcelo dievcatko zralokyyy,no k babe sa mi viac hodia delfiniky a mimooon pre dvojcata...bol to viac ako 5 kilovy klaceeeek
denisak77
19. okt 2014
@pristela ukážeš mi na stretku,keď je to také rýchle a jednoduché a ja potom ti ja ukážem aké je to pre mňa zložité. 😃 😃 😃 😃 😃
sasettka
19. okt 2014
juuuj naaaaaaaaadherne torty pridavate, sikulky velke x-) x-)
@adrika202 jeeejda, aj mna cakaju tie skarede prasce, uz teraz sa na ne "tesim", dokonca celu rodinku musim robit, juchuuu
a naaahodou, tie poschodky fajne 🙂
pipka
19. okt 2014
@chvapilu ahaaaaa, dakujem, vyskusam x-)
pipka
19. okt 2014
@chvapilu a este ma napadlo, ked to potom polozim uz take cokoladove na ten cednik vykapat, tak sa ta cokolada neporusi? neotlaci? =-)
luciahromadkova
19. okt 2014
@chvapilu prekrásne 😉
luciahromadkova
19. okt 2014
@sikag prekrásna, co to máš za krajku?
chvapilu
19. okt 2014
@pipka minimálně se jako by vymáčí,že je světlejší,ale většinou už stím počítám tak než dám odkapat tak vyberu nej stranu a tu horší nechám dole a nic není vidět protože přesně jak to leží položím na dort.