• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
@sasettka a co si sisi robit im aj malu gratis??? kde mas istotu ze ju nezjedli len im bolo malo a chcu este ? akoze keby im ju slohli v restike tak ma pravo pytat od restiky nahradu/peniaze/tortu, ale nie od teba :grinning: :grinning: :grinning: napis jej to tak a hotofka, ak jej urobis malu gratis bude to rozpravat dalej a o chvilku ti tak bude chodit kazdy druhy , aj ja dojdem :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
zienky nemate nejaku inspi na tortenu pre kocku na24rokov?? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: konecne mam uplne volnu ruku a nemam paru co mam spravit :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela presne to ma napadlo ze mozu tak akurat od restiky pytat a ze mohli aj klamat mozno ju davno zjedli kazdopadne je to ich chyba takze ziadne gratis isto ne
28. okt 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela
@sasettka
@dm1 moja rec nech si pekne panicka zacvaka novu ked nestihla ochutnat co Tebe niekto dava suroviny ktore sa nerataju :wink:
28. okt 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 @pristela :grinning: pridte, vam rada spravim gratis, aj kavicku k tomu :grinning:
ale ako v pohode, taku mini 10cm, co sprtnem trochu cesta do hrnceka a upecem spolu s normalnym korpusom, dam tam krem, co mi zvysi z velkej torty a hotofka, ziaden potah, nist......ona mlada mi nezodpovedne dala aj tak privela za nu, mne to nerobi problem a ak to ma byt dobra reklama, nech sa paci, zas sa nebojte, ze by som zacala davat torty gratis, mozno tak vyzeram, ale nie som blbaaaaaaaa :grinning: :grinning:
pristelka ale dobry postreh s tym, ze ju zozrali a chcu este :wink: :grinning:
28. okt 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka :grinning: :grinning: :grinning: tam ich šnupalo asi viac :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
28. okt 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka akoze...kde sme?? :sweat_smile: :sweat_smile: ja ti tiez mozem povedat, ze mi tortu ukradli a ty mi sprav novu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no vy....la by som sa na nich :grinning:
ty si im tortu odovzdala v poriadku, to je ich problem, ze ju tam nechali :angry:
a okrem ineho...nechavat sobotnu tortu do pondelka v restike...tak to uz co je?! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

by som povedala, tak im treba!! :angry: :angry:
nech ta ani nenapadne robit im druhu :angry: :wink: :wink:
28. okt 2014 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jedna dnešná ,pre moje malé ditko k dnešným narodkám :slight_smile:
28. okt 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@mysiatkoo Jooj, ty pecies krasne torty. Preco nebyvas blizsie k Novej Dubnici. Dala by som si k tebe upiect tortu pre otca a maminu, kedze ja im tortu upiect nemozem. Nadherne torty pecies.
28. okt 2014 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 krasna :wink: ze vsetko najlepsie prajeme :sunglasses:
28. okt 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pozdravujem vás dievčence , takto skoro uprostred týždňa pridávam halloweenské muffiny
28. okt 2014 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@pipka ono tu ide hlavne o to, ze mi za tu tortu fakt dala viac nez dost, preto mam v sebe stale taky blby pocit a ked im dam taku jednu malu susnavu tortu, ktorej naklady budu skoro na nule, no nech si ju maju... a ja budem mat pokoj na dusi :grinning: :sweat_smile: a na tom, co mi naznacila, ci by sa nedalo nove auto spravit, tak na tom som sa aj ja schuti zasmiala :slight_smile:
@adrika202 velmi pekna, maly musel mat radost a tiez prajem vsetko naj :slight_smile:
28. okt 2014 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte po dlhšom čase pridávam moje dve a na dlhší čas zasa kľud. Fakt popri tej práci je to ťažké.
28. okt 2014 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@akzuzs tie schody sú prefektné :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2014 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dakujem lebo sa mi velmi paci :slight_smile:
28. okt 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs jeeemine tioe schody vypadaju uuuuuuzasneee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: klobuk dole tolko makacky !!! ale vypada to uzasne
28. okt 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a nepamatas si nahodou pomer vajko cukor na tu stencils? ale ako ta poznam tak odpoved uz viem :wink: od oka ze? :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag micka mojaaaa, ja to tam kydám /myslim cukor/ pokial sa mi, ked urobim cesticku lyzickou , tak pokial sa mi ta cesticka nezlieva dokopy,vtedy je dobre , aaaale @dm1 ti povie presny pomer isto iste :dizzy_face:
28. okt 2014 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cestovatelkaandrea dakujem :wink: ale taka dialka je u mna velmi vynimocna a urcite mas v blizkosti niekoho sikovneho, na koho sa da spolahnut

@sikag mne sa mari vaha vajka x 5,3g cukor ale ista si nie som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2014 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sikag pomer ano x5,3 ale este + lyzicku citron.stavy. Ale zase na stencils to nemusi byt tak presne to len kvoli tenkym ciaram na medovniku treba
28. okt 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte kočky! Idem robiť tortičku-pizzu... chcem sa spýtať, môžem dať namiesto tej omáčky na poťahovku červený džem ? Alebo- čo iné by som tam mohla dať? :slight_smile: ďakujem
28. okt 2014 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkapristas ja som amater ale ked som robila pizza tortu, tak som ako omacku dala potahovku a namalovala ju na cerveno
28. okt 2014 o 23:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zulu19 Veď ja som si aj myslela, že to bude asi takto lepšie riešenie... Zdalo sa mi, že poťahovka a krém nejde do kopy, ale nebola som si istá... :slight_smile:
29. okt 2014 o 05:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Nie KRÉM, ale DŽEM...
29. okt 2014 o 06:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkapristas myslím,že džem by poťahovku aj roztopil.Ja som farbila .
29. okt 2014 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkapristas ak máš doma pipin gel, tak ten by som ofarbila červenou gelovkou a to by mohlo vyzerať ako omáčka...
29. okt 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 nevies prosim ta od kedy je v lidli to mascarpone v akcii?? vdaka
29. okt 2014 o 12:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag @pristela nasla som juuuu kde som ju kupovala ale je vypredana a pozeram ze cena riadne klesla ale sak to je dobre :dizzy_face: . skus pozriet tam aj ine pripadne cihat kedy bude znova v ponuke.

http://www.gastanko.sk/sablony-klasicke/sablony-a4/5008-sa-ksg226-ornamenty-v-bordure.php
29. okt 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludkas31 nepamatam kuknem doma do letaka alebo kukni ho na nete by to malo byt mne sa neda z mobilu
29. okt 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok