Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
28. okt 2014

@sasettka a co si sisi robit im aj malu gratis??? kde mas istotu ze ju nezjedli len im bolo malo a chcu este ? akoze keby im ju slohli v restike tak ma pravo pytat od restiky nahradu/peniaze/tortu, ale nie od teba 😀 😀 😀 napis jej to tak a hotofka, ak jej urobis malu gratis bude to rozpravat dalej a o chvilku ti tak bude chodit kazdy druhy , aj ja dojdem 😀 😀 😀

akapulko
28. okt 2014

zienky nemate nejaku inspi na tortenu pre kocku na24rokov?? 😖 😖 😖 😖 😖 konecne mam uplne volnu ruku a nemam paru co mam spravit 😀 😀 😀

dm1
28. okt 2014

@pristela presne to ma napadlo ze mozu tak akurat od restiky pytat a ze mohli aj klamat mozno ju davno zjedli kazdopadne je to ich chyba takze ziadne gratis isto ne

nika1985
28. okt 2014

@pristela
@sasettka
@dm1 moja rec nech si pekne panicka zacvaka novu ked nestihla ochutnat co Tebe niekto dava suroviny ktore sa nerataju 😉

sasettka
28. okt 2014

@dm1 @pristela 😀 pridte, vam rada spravim gratis, aj kavicku k tomu 😀
ale ako v pohode, taku mini 10cm, co sprtnem trochu cesta do hrnceka a upecem spolu s normalnym korpusom, dam tam krem, co mi zvysi z velkej torty a hotofka, ziaden potah, nist......ona mlada mi nezodpovedne dala aj tak privela za nu, mne to nerobi problem a ak to ma byt dobra reklama, nech sa paci, zas sa nebojte, ze by som zacala davat torty gratis, mozno tak vyzeram, ale nie som blbaaaaaaaa 😀 😀
pristelka ale dobry postreh s tym, ze ju zozrali a chcu este 😉 😀

anibas
28. okt 2014

@sasettka 😀 😀 😀 tam ich šnupalo asi viac 😀 😀 😀

sasettka
28. okt 2014

@anibas 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
28. okt 2014

@sasettka akoze...kde sme?? 😅 😅 ja ti tiez mozem povedat, ze mi tortu ukradli a ty mi sprav novu! 😝
no vy....la by som sa na nich 😀
ty si im tortu odovzdala v poriadku, to je ich problem, ze ju tam nechali 😠
a okrem ineho...nechavat sobotnu tortu do pondelka v restike...tak to uz co je?! 🙄 🙄 🙄

by som povedala, tak im treba!! 😠 😠
nech ta ani nenapadne robit im druhu 😠 😉 😉

adrika202
28. okt 2014

jedna dnešná ,pre moje malé ditko k dnešným narodkám 🙂

cestovatelkaandrea
28. okt 2014

@mysiatkoo Jooj, ty pecies krasne torty. Preco nebyvas blizsie k Novej Dubnici. Dala by som si k tebe upiect tortu pre otca a maminu, kedze ja im tortu upiect nemozem. Nadherne torty pecies.

pipka
28. okt 2014

@adrika202 krasna 😉 ze vsetko najlepsie prajeme 😎

elamaslakova
28. okt 2014

Pozdravujem vás dievčence , takto skoro uprostred týždňa pridávam halloweenské muffiny

sasettka
28. okt 2014

@pipka ono tu ide hlavne o to, ze mi za tu tortu fakt dala viac nez dost, preto mam v sebe stale taky blby pocit a ked im dam taku jednu malu susnavu tortu, ktorej naklady budu skoro na nule, no nech si ju maju... a ja budem mat pokoj na dusi 😀 😅 a na tom, co mi naznacila, ci by sa nedalo nove auto spravit, tak na tom som sa aj ja schuti zasmiala 🙂
@adrika202 velmi pekna, maly musel mat radost a tiez prajem vsetko naj 🙂

akzuzs
28. okt 2014

Ahojte po dlhšom čase pridávam moje dve a na dlhší čas zasa kľud. Fakt popri tej práci je to ťažké.

timuss
28. okt 2014

@akzuzs tie schody sú prefektné 🙂 😉 😀 😀 😀

sikag
28. okt 2014

@dm1 dakujem lebo sa mi velmi paci 🙂

pristela
28. okt 2014

@akzuzs jeeemine tioe schody vypadaju uuuuuuzasneee 😵 😵 😵 klobuk dole tolko makacky !!! ale vypada to uzasne

sikag
28. okt 2014

@pristela a nepamatas si nahodou pomer vajko cukor na tu stencils? ale ako ta poznam tak odpoved uz viem 😉 od oka ze? 😀 😀 😀

pristela
28. okt 2014

@sikag micka mojaaaa, ja to tam kydám /myslim cukor/ pokial sa mi, ked urobim cesticku lyzickou , tak pokial sa mi ta cesticka nezlieva dokopy,vtedy je dobre , aaaale @dm1 ti povie presny pomer isto iste 😵

mysiatkoo
28. okt 2014

@cestovatelkaandrea dakujem 😉 ale taka dialka je u mna velmi vynimocna a urcite mas v blizkosti niekoho sikovneho, na koho sa da spolahnut

@sikag mne sa mari vaha vajka x 5,3g cukor ale ista si nie som 😝

dm1
28. okt 2014

@sikag pomer ano x5,3 ale este + lyzicku citron.stavy. Ale zase na stencils to nemusi byt tak presne to len kvoli tenkym ciaram na medovniku treba

lenkapristas
28. okt 2014

Ahojte kočky! Idem robiť tortičku-pizzu... chcem sa spýtať, môžem dať namiesto tej omáčky na poťahovku červený džem ? Alebo- čo iné by som tam mohla dať? 🙂 ďakujem

zulu19
28. okt 2014

@lenkapristas ja som amater ale ked som robila pizza tortu, tak som ako omacku dala potahovku a namalovala ju na cerveno

lenkapristas
29. okt 2014

@zulu19 Veď ja som si aj myslela, že to bude asi takto lepšie riešenie... Zdalo sa mi, že poťahovka a krém nejde do kopy, ale nebola som si istá... 🙂

lenkapristas
29. okt 2014

🙂 Nie KRÉM, ale DŽEM...

mimcak
29. okt 2014

@lenkapristas myslím,že džem by poťahovku aj roztopil.Ja som farbila .

halienka
29. okt 2014

@lenkapristas ak máš doma pipin gel, tak ten by som ofarbila červenou gelovkou a to by mohlo vyzerať ako omáčka...

ludkas31
29. okt 2014

@dm1 nevies prosim ta od kedy je v lidli to mascarpone v akcii?? vdaka

dm1
29. okt 2014

@sikag @pristela nasla som juuuu kde som ju kupovala ale je vypredana a pozeram ze cena riadne klesla ale sak to je dobre 😵 . skus pozriet tam aj ine pripadne cihat kedy bude znova v ponuke.

http://www.gastanko.sk/sablony-klasicke/sablony...

dm1
29. okt 2014

@ludkas31 nepamatam kuknem doma do letaka alebo kukni ho na nete by to malo byt mne sa neda z mobilu