• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@dm1 praveze som pozerala a je tam ze plati od 27 do 2.11, ale dnes bol muz v lidli a pani ani nevedela ze to maju mat v akcii, preto som ostala prekvapena
29. okt 2014 o 13:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aaach, nedraaazdi !!!!!! uz som tam snorila, ale sak nemoooooozem :cry: :cry:
29. okt 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkas31 ale to nie je klasicke ako byva 250g ale nejake speci 500g a mozno mali len par kusov ako vzdy :p
29. okt 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ze je tam vela krasnych? vtedy som vahala este nad inymi a su ozaj super aj na ine tvorenie ja uz som si tiez dala stopku lebo som vela objednavala na nausky a kopu gombikov farebnych uletenych tak uz by aj stacilo :D
29. okt 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela inak ta cena je super ked si to kocky rozdelia 3 pasy za 5e neni o com ja som si 2 nechala jeden na torty a jeden an ine tvorenie s akrylkami nech to nepatlam potom aj na textil tak. ale ese som nepouzila ani jednu tak aspon ty ju pekne vyuzivas :D
29. okt 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkas31 u nás bylo v akci minulý týden. Je to půl kila za 59.90. Velký modro bílý kelímek a měli to v chlaďáku, ale jinde než klasické mascarpone.
29. okt 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja ju zboznujem , uplne najviac :grinning: aj tu silikonovu krajku co sme my dve delili mam najradsej , i ked sa s nou pracuje tazsie :sweat_smile: ale paci sa mi naj..no ja potvrdila vcera ten krb, tak ted dva mesiace nespim a makam ako sršnica :grinning: :grinning: :grinning: ale ako vydrzim nic nekupovat tolko to netusim :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
29. okt 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak som rada ze sluzi aj krajka najviac ked som ta na nu ukecala :D. ja si vzdy klepnem po prstoch ze uz nic neobjednam a potom zase nieco surne nutne musim mat sak to isto poznas :D. aj teraz uz kukam ake maju an tej stranke co som dala so sablonou krasne peciatky :D. Hlavne ze som teraz musela objednavat zivicu aj striebro na objednavky :p :pensive:
29. okt 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby pridavam jednu nie moc planovanu tortuchu co som vzala objkednavku na nasom stretku :sweat_smile:
@dm1 Dani , ja som vcera zrovna posielala Lusilke link na babu z Fleru co vyraba rucne peciatky, uuuuzasnu robotu ma, mne robila peciatky podla mojho navrhu, ibaze ako som mrk zmenila matros a tohto sa bojim, bo podobne sa mi ted prave rozpadli :angry:
29. okt 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@pristela ja akurat riesim peciatku na mieru brazdim sashe a hladam co by mi najviac vyhovovalo das mi prosim link kde si brala? dakujeeem
29. okt 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 poslem ti na fb a mam aj este nieco pre teba, mne sa viac pacia cesky hand made vyrobci :zipper_mouth: napisem ti na fb preco :sweat_smile:
29. okt 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak dievčatá príkladom dôkaz toho že nie všetci sme rovnako šikovní aj keď sa snažíme :unamused: hrala som sa tu tri hodiny s postavičkou a toť prikladam výsledok :cry: plakať sa mi chce, ale to mi nepomôže. Telo skončili v mojej pasticke a hlave som ešte aj pery rozmazala a nejde ni to vyčistiť :pensive: proste vazte si svoje šikovné prstiky,ja ich mám nemtave až hroza :cry:
29. okt 2014 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka
@sasettka ďakujeme pekne :slight_smile: no mal radosť veľkú :slight_smile: scooby ho som nemohla ani rozkrojiť ,musela som ho dať dole z torty :grinning: :grinning:
29. okt 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dm1 u nas veru mali par kusov ako vzdy, cize ked sme prisli, nebolo uz NIC..... ani to klasicke male mascarpone, parada... esteze mam len parizsku slahacku na tento vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a strasne sa mi nechce, ale straaaaasne... ta ruka dost boli, cize modelovacky ako za trest
29. okt 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela waaaaw, ze aky biceps, fiiiha :wink:
29. okt 2014 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas Mne sa to páči :sweat_smile: :slight_smile: :wink: To telo by som nedala ani za týždeň! Viem čo som sa s malým ponnym narobila... Ale to ťa asi moc neukľudní :unamused: Podľa mňa je to však dobré :slight_smile: :wink:
29. okt 2014 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvčata, prosím, nemáte některá recept na domácí mascarpone?
29. okt 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci http://recepty.vareni.cz/domaci-mascarpone/
Je v akci v Globusu, tak můžeš koupit tam za 29,90 :wink:
29. okt 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, díky :wink: jenže do globusu to mám 30 kiláků :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zkusím domácí :wink:
29. okt 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci som citala ze potrebujem 30kilaku/kilogramov/mascarpone :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co znaci ze na dnes uz mam agendy dost a musim ist pracovat manualne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina no to je daleko, to se ti nevyplatí. Já si koupila minulý týden v Lídlu ty půlkilové. :wink:
29. okt 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridávam svoju nevydarenú čokoládovú....no ešte sa musím veľa učiť a čokoláda nechce byť so mnou kamoška :frowning2: muffiny boli do školy na helloween party
29. okt 2014 o 20:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
ked sme pri tom halloweene, pridam aj ja moje dnesne pre dceru na skolsku party :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. okt 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
Dievčatá,posielam vám sľúbený recept.
PŠENIĆNOOTRUBOVÉ PAGÁĆE.
1 hrnček pšeničné otruby
2 hrnčeky hladká múka
1 čajová lyžička paprika,soľ,rasca
1 dcl olej
1 celé droždie
3 dcl mlieko
PLNKA
1/2 hera /ja dávam maslo/
2 kávové lyžičky soľ
1 žĺtko
Vykysnuté cesto rozdelíme na 3 časti ,naplníme plnkou ako na roládu a pokrájame na trojuholníky.Potrieme bielkom a dáme piecť.
29. okt 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisak77 hned mi sliny nabehli pri spomienke na ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. okt 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moje 2 predstretkove pokusy s jedlym papierom ... povodna predstava uuuuuplne ina, ale to vam asi ani netreba vraviet - vo viac ako 90% to je u mna tak :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@mysiatkoo zaujímavé a pekné,to tie ruže sú z jedlého papiera?
29. okt 2014 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2014 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 mnaaam, pisem si, dakujemeee :sunglasses: :wink:
30. okt 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo kraaasa :sunglasses: aj ta ruza je z jedleho papiera? myslim ta vrchna? :confused:
30. okt 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok