• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
Tak som to dobojovala... :slight_smile: Prvýkrát robený drôtikovaný kvet, tak nič moc teda... Ale bola len pre nás, tak nevadí.
2. nov 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Ahojte babky, tak aj ja moje pridávam, obe boli pre jednu zákazníčku, chvalabohu jednoduché, bo som zas nascípaná, odovzdala som ich už v piatok, tak to je super, mať volný víkend a nerozbordelovanú kuchyňu :grinning:
Vaše tortičky nádherné všetky, no musím spomenúť @njonja teda čistý úžas, vidno, že si sa kreatívne "dobila" za ten čas čo si netvorila :grinning: každá jedna je umelecký kus :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
jáj kočky,náááádhernéééééééééééééé všetky torty.........................neviem sa vynadívať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 paradne :slight_smile: ta torticka s barbie bola velkostne asi nejaka mensia, ze?
a skore uzdravenie
2. nov 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka dakujem ,ano bola len mala 20 priemer a len raz plnena ,chcela som si to len vyskušať a už viem že nabuduce tortu trosku vyššiu a bude ta sukna bohatšia :slight_smile:
2. nov 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina já jsem si to tam právě objednala i některé věci spolu se sousedkou poprvé tak uvidíme
2. nov 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@badatt tak pak dej info, jaká je kvalita. :wink:
2. nov 2014 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky od příštího týdne v Lídlu levné ty jejich 52% čokolády, vajíčka a prostě věci na pečení. Na Slovensku to bývá o týden později, tak si to hlídejte.
2. nov 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina aj u nas od zajtra :wink:
http://www.lidl.sk/sk/ponuka.htm?id=389

ja idem na salkoooo :grinning: :sunglasses:
2. nov 2014 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka @jakelina už chystám mužovi zoznam, čo nakúpi :D len na Sk sa v akcii nejaké iné čokolády a neviem či sú tak dobré ako tá 52%
2. nov 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja najkupujem z aliexpres už takmer rok, niektoré veci sa oplatia :D, mám z tade aj silikonové krajky aj žilkovače alebo vykrajovače, najnovší mám ten strieborný nôž čo je na ganache a super sa s tím aj obmaslovávalo :slight_smile:. Niekedy im to ale trvá dosť dlho, už som pár vecí reklamovala kvôli dodaniu a vždy vrátili peniaze, alebo tovar neprišiel vrátili my peniaze a potom neskôr prišiel aj tovar :grinning:
2. nov 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka co ty, ale ja nevladzem z tej tvojej muchy :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirinecka mně zatím přišlo všechno, objednávám už asi třicátou věc a zklamaná jsem byla jenom jednou z trička, že mi poslali o číslo větší. Jinak vše v pohodě.
2. nov 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina mňa už v niečom sklamali ale vždy som vyreklamovala a nejakú čiastku mi vrátili :D, hlavne som zo začiatku objednávala oblečenie deťom, a môžem povedať že tie veci sú kvalitnejšie ako u našich Číňanov aspoň čo sa farieb týka, tak vôbec nepúšťali :D
2. nov 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka já bych to asi neuměla vyreklamovat, jsem ráda, že objednám, zaplatím a tím moje schopnosti končí :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte - krásne torty. pozerám stranu za stranou a nemôžem sa vynadívať. môžem ja - príležitostná cukrárka otázočku? poradíte mi prosím čím zafarbiť marcipán na čierno? ďakujem
2. nov 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka krááááásan, tie postavičky sú super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2014 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vejapa76 nejlepší je gelová extra černá barva
3. nov 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
babulky naaaaadherne torticky fakt klobuk dole :dizzy_face: :dizzy_face: a tolke mnozstva co peciete , len kukam stale.
ja mam na tento tyzden len jednu :sweat_smile: a daĺsi len dve :sweat_smile: ale mne to uuuplne staci popri praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chcem sa opytat , z toho alien expresu ste si objednali aj silikonku na krajku? chcem si nieco objednat a neviem aku krajku, alebo si mam radsej objednat od inakadial?
@pipka ty mas odkila tu zelenu co ste robili na stretku na nej?
diiik
3. nov 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj co to pisem jasne ze aliexpres hehe
3. nov 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Ďakujem. A prosím, kde ju dostanem kupiť? ...zatial som používala len tekuté a práškové farbivá. Gélové som nikde nevidela.
3. nov 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Prosím vás, to mascarpone 500g z Lidl je porovnateľné s tým malým 250g? U nás dnes nemali to 250g a 500g posledné :angry: :unamused: :frowning2: Tak som ho vzala, no je to málo. Až mi zle ostalo, keď som tam nič nenašla. A to mám dve torty s mascarpone plnkou. Oni asi ani to malé neobjednali, keď bolo na akciu veľké :frowning2:
3. nov 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejapa76 v nějakém shopu a nebo pokud jsi z většího města, tak tam bude nějaká prodejna pro cukráře.
3. nov 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem, skusim popozerať.
3. nov 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 maji ja som ju kupovala na dlhacoch v cukrarskych :wink: teda jednu som dostala od svagrinky a druhu som si kupila tam, mali ich bud pas za 8,90 alebo celu velku za 19,50 :wink:
3. nov 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby PROSIM... kokosovy krem pre alergika na bielk. ziv. povodu - teda vsetko len rastlinne.... da sa daco? da sa vobec zohnat daky puding napr. pre takuto dietu? zatial som mala len celiakiu a bezlaktozu, tak som tak troxu v pomykove
3. nov 2014 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby robím zo smartflex velvet, ale mám objednávku na marcipán... prosím ako ho spravím, ako sa s ním pracuje, viete mi poradit?? Dakujem
3. nov 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo pudink můžeš uvařit v sojovém, mandlovém nebo nějakém obilném mléce a samotný pudink asi nic živočišného původu neobsahuje, ale netuším. :astonished: :astonished: :astonished:
3. nov 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jaaaaaaaaaaj jasne, to je fakt, tam by mal byt asi len daky skrob, tak to by mohlo byt v poho ... si ma ukludnila :wink:
3. nov 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo já si taky myslím, vím že některé nejsou bezlepkové, to jsem studovala, že je na to třeba dát pozor. Ale živočišného by snad nic obsahovat neměl. :wink:
3. nov 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok