• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@abriela som mimo,tá kovová špachtľa?? ...na čo chceš..buď na krájanie pizze,cesta,natieranie čokolády,na hoblinky čokoládové,trubičky z čokolády... :wink: ..ja som len niekomu link dávala,zatiaľ nekupujem :wink:
6. nov 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag andelicka , sorry som tu nebou , tak som nereagovalaaaa :confused: ja uz sa nejak dohodla s Nikuskou takze nie nevbudem brat ale dakujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face:
@lokalistin dufam ze som to tvoje meno napisala spravne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked budes na sk napis , jednu este maaam :grinning: a tu vec ak mas normal odkupim bo vsak ako sa poznam dve je akurat,a le ak uz si ponukla inde neva, nemozem ted citat tak neviem ako to cele dopadlo :confused:
6. nov 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag ides objednavat? v tom Hornbachu nic take nemali? :confused:
6. nov 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako robíte tú trávu?z toho púčítka na cesnat mi to moc nejde von :grinning:
6. nov 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela neponukala som nikomu, ozvem sa ti a penaaaz nechcem-rezervuj mi tu magnetku :wink:
6. nov 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jedna dnešná. Dáko som nedomyslela tie čísla :grinning: nabudúce bude lepšie :grinning:
6. nov 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
Holky pridavam zas a znova mini tiramisu v cokolade , tentokrat aspon ze len 15kuskov :grinning: ale teda coko tort uz mam asi vazne dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
6. nov 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach,šikovnice-prosim o radu... Spravila som korpus z domacich vajec,super mnam-len som do neho zabudla dat PDP. Tak je taky placaty.
Druhy sa uz podaril tak ako mal,nastastie som mala este vajcia navyse.
Mal by byt taky zaujimavy,mramorak ale s pridanou ruzovou farbou,tak predpokladam ze v reze bude efektny.
Ale ako vyuzit ten placaty?
Premyslala som ze vykrojim kolieska,navrch ozdobne nastriekam krem. Plnku do torty robim ten mascarpone z tvarohu,ale pripada mi ze nebude hore pekne drzat tvar...
Mate nejake tipy co s tym korpusom?
Vopred vdaka velika.
Je to na sobotu-tak mam este cas :slight_smile:
6. nov 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlavo tzv.Fitness verzia-zabudnuty PDP :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
6. nov 2014 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela wau, toto sa ako da spraviť ????
6. nov 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, ak by som ako navod na ganache videla toto video, tak sa nan v momente vyprdnem :grinning: strasne komplikovane a zdlhavo to robi....
https://www.youtube.com/watch?v=q7OYGSNEu6c
6. nov 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisika ak by sa ti podarila tá fotka v reze toho mramoráku s ružovou, mohla by si ju dať...raz som to skúšala, ale tá ružová prešla aj do bieleho cesta a takmer všetko cesto bolo ružové, občas niečo biele, vyzeralo to ako by som to zle pomiešala a všetko malo byť ružové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jachin jasne ze dam foto-sama som velmi zvedava na vysledok.... :wink:
6. nov 2014 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, ďakujem za predchádzajúce páčitká :slight_smile: Pridávam dnešnú pre malú Margarétku....chceli jednoduchú, len aby tam boli margarétky :slight_smile: svetlý korpus, plnka pribinák s broskyňami :slight_smile:
6. nov 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@sikag mozem aj ja veeelmi chcem?? spachtlicku
6. nov 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nam.na vinne musky zabralo to ze sme.do pohara dali pol dcl vina a zopar kvapiek saponatu,prekryli strec foliou a urobili opar dierok väcsich,aby tam musky vleteli a uz nevyleteli a pomohlo....
Otvorilo mi zlu stranu....sorry,ale mozno niekomu pomoze:wink:
6. nov 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnesna tortucha a konecne mozem zalahnut a liecit sa, lebo som uuuplne kaput, na antibiotikach, obe deti chore, no ledva zijem :frowning2:
6. nov 2014 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@sisika ten bez pdp je pravdepodobne dosť hutný,taký zbitý akoby,ja by som dve veci urobila...........buď ho pomrvím ,pridám džem,rum maslo,alebo plnku,čo mám a urobím z neho guľky obalené v kokose,ale ho dám deťom na ranajky s mliekom :grinning:
6. nov 2014 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela preboha,máš moj veeeľký obdiv,ja by som sa nedala na toľko čoko tort ani nahovoriť,mne stačí jedna veľká a mám čokoládu všade a nervy v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 :grinning: :grinning: díky , minule ich bolo 27 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze toto bolo lepsie, aaaale mne sa ovela lepsie a o milion percent rychlejsie robia tieto tiramisu v cokolade ako potahovana minitorticka :sweat_smile: odpadlo mi uplne tuhnutie naplnenych, obmazavanie, tuhnutie obmazu , valkanie , potahovanie, prosto pre mna i ked ble coko robota ale aspon to je sup sup hotove, no uz chcem s coko prestavku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. nov 2014 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka super dortík a uzdrav se :wink:
7. nov 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisika já bych korpus překrojila, natřela marmeládou, dala do formy, potřela krémem, nakladla na to ovoce a zalila želatinou.
7. nov 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem majka, uz lezime aj s Tominkom pred telkou, toť najlepšíííí relax :sweat_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
7. nov 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tento týždeň bol ružový
7. nov 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@jachin ahoj,no tak vyslo to myslim pekne :slight_smile:.
Dufam ze sa bude pacit aj oslavenkyni.
A z toho druheho veru spravim tortu pre nas-ako radi @jakelina -je mi ho luto rozmrvit...
A toto je foto :slight_smile:
7. nov 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
jedna pre fandu audy :slight_smile: pribinák ,lesná zmes čoko krem.
7. nov 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
Ahojte baby, pomoc, na zajtra mi kamoska dala objednavku, vanilka krem s ananasom... mate recept na super vanilkovy krem? mam Yovo slahacku, ole krem a vanilkovy struk... najlepsie bez masla plnka, prosim o pomoc! :cry: :cry: :cry:
7. nov 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenn44 a vanilkový pribináček???
7. nov 2014 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ee nechcú tvaroh :(
7. nov 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok