• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mysiatkoo krasne krasne krasne, hold ked vie niekto malovat :slight_smile: tie potiahnute podnosy su super!
@maya30 kasli na depky, torticky mas uplne top! genialne! sila dojde najar so slnkom :grinning: :grinning:
majka ako sa robia tie akoby drevene prutiky? je to len drotik obaleny hnedou paskou?
@dagmarmustafa opat nadhera!
@lokalistin krasne ti vysla ta torticka
9. nov 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte, ja pridam skromne zas len 2 torticky, jedna dnes, jedna minuly tyzden,...viac sa mi ozaj nedalo a aj to som jak mechom udereta :rolling_eyes: ale hlavne, ze zastial vsetky skusky som urobila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od 1.12. by som mala mat zmenenu pracovnu zmluvu na inu poziciu :dizzy_face:
9. nov 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@mysiatkoo ta sovickova je supernaaaaa :dizzy_face: kraasne farby, presne moje :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2014 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin krasne si to zladila k tym satockam :wink: ako si farbila tu namornicku modru? mne nikdy taka krasne tmava nevysla :sweat_smile: :rolling_eyes: vzdy bola svetlejsia, nez som potrebovala :angry: :frowning2:

mala si gelovku, ci si namiesavala? :confused: :wink:
9. nov 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo dakujem, a ty zas nadhera a velikanske plus odomna za nadhernu podlozku a to malovanie-genialne
9. nov 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dik, je tam tolko farby, ze az tiez som to nemohla zafarbit, davala som royal od wilton, trochu extra ciernej od sugar flair a trochu grape violet od sugar flair, ale fakt moc farby, ze mi ta blba jednotka za tyzden poriadne nevytvrdla furt je mäkka
9. nov 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag dakujem
9. nov 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posledná vikendova za mnou konečne :grinning: 2,7kg tatovi k narodeninkam, orechovy korpus, čoko-orechový krém :slight_smile:
9. nov 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@sasettka super,ďakujem za tip.
9. nov 2014 o 11:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja dnešná,teraz si ju odniesli,ale žiadna reakcia-nič.Musela som sa spýtať,či sú spokojní.To je potom taký blbý pocit celý deň. :unamused:
9. nov 2014 o 11:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu je tá fotka :slight_smile:
9. nov 2014 o 11:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Taka nepodarena...
9. nov 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
jedna taka vacsia stvorcova :slight_smile: bola z 2 kusov tak som sa s nou bala manipulovat a uz som ju nedala radsej na potiahnutu podlozku. skoda... ale aspon stencil super vysiel :slight_smile:
9. nov 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@haannka @maya30 @ikula2 @pipka chcela som objednat tu stierku, ale potvory si na to uctuju postovne na kazdy kus.... takze sa nepodelime :-/ tym padom si to moze zobrat kazdy sam. skoda
9. nov 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag no teeda ten damask je nenormalny :astonished: aj ja chcem take nieco vyskusat, ako si to robila ? Na cierny potah biely stencil ? A z coho ?
Tie moje prutiky su drotiky obalene hnedou paskou a za stierku sa netrap, maju tam mat vypredaj, tak kupim aj daco ine :wink:
9. nov 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin drotik obaleny hnedou paskou :wink:
9. nov 2014 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo krasne farebne vsetky ! Akym stetcom malujes? Tie cierne kontury su super tenucke, mne by sa triasli ruky :sweat_smile:
9. nov 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzasne tortusky ste popridavali, radsej ani nemenujem :sweat_smile: bo by to bolo na dlho :grinning:
ja mala tento vikend take pre mna ee torty, strasne sa mi ani do jednej nechcelo + este tie mini tiramisu cokoladove, no prosto vikend nula bodov pre mna
9. nov 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Ahojte. Kočky prosím vás, nemáte niekto v PC inšpirácie na tortu pre hokejového fanúšika Slovan klubu? Ďakujem..
9. nov 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 dakujem :slight_smile: cierny potah a biele stencils, robila som bielkovou polevou podla danky @dm1. som sa bala dat hrubsiu vrstvu, lebo minule mi to nerobilo dobrotu, ale vidim ze som mala predsa len to menej zotriet, lebo potah nebol smart a trosku sa to casom na tych tensich miestach roztopilo... no na hranatu sa stencils robi super :slight_smile: na okruhlu mi to tak pekne nedrzalo
9. nov 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela naaadhera :slight_smile: ze ee torty :grinning: :grinning:
9. nov 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag ta je naaaadhernaaaaaa :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to ako si robila tie boky? :confused:
a podlozka je z coho? ze je taka leskla? :wink:
uzasne cele dokopy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. nov 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ta beziaca teta je nenormaaaalna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
9. nov 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky pls nemate niekto naaahodou ulozene nejake detske tortusky s baletkou? ale takou nie s real tvarou prosiiim :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: take detske, jednoduche :dizzy_face:
9. nov 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag a ako si nadpajala vzor ? Nerozmaze sa ti to co uz je urobene ? Vies ako myslim - ked prilozis sablonu k tomu co uz mas hotove...vobec nevidim spoje, tak si nie som ista ako sa to vlastne nadpaja
9. nov 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela bohovska je ta bezkyna :dizzy_face: raz som take daco robila a hrozne nestabilne to bolo, ten moj sa kyvkal na tej jednej nohe, ani neviem ci prezil prevoz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tie boky to je sablona na stencils zatiahnuta bielkovou polevou. no a podlozka je normalna domaca kovova, som sa to bala prenasat na nejaku peknu potiahnutu, snad mi ju este vratia xixi
@maya30 :slight_smile: :slight_smile: nevidis lebo som to nenadpajala, mam taku obrovsku stencils a jednu mensiu, tu som pouzila tu veliku a nadpajali sa iba hrany. ale ked nadpajam tak si to necham najprv uschnut, do 20 min to je suche a potom nanasam vedla toho
9. nov 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 len je ta torta taka smutna, mala by som ist viac do farieb na kvetoch.... som skusala prvy krat drobne kvietky pospajane :slight_smile: ale mam sa co ucit este :slight_smile:
majka prosim ta tie drobne vykrajovacky na male kvietky a ten zilkovac okruhly, to kde dostanem?
9. nov 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag a tu bielkovu si robila v akej hustote? ako na medovnicky? netieklo to? ci nejaku hustejsiu si spravila?
9. nov 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok