• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@citronius nie - bežne mikroténový sáčok a skriňa, žiadna chladnička - trvanlivosť cca 6 mesiacov
9. nov 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo No nadhera! Čista pracička-ako vždy :slight_smile:
9. nov 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka som rada ,že moje rady so sušením v rúre pomohli.
9. nov 2014 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo tie tvoje torty nemajú chybu,ukladám a viem čo budem najbližšie dni robiť .Stále budem kukať na tvoje torty,majú dušu,čo ja asi nikdy nedokážem.
9. nov 2014 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag uzasna je!!!!!!!!
9. nov 2014 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@citronius na jednu tortu cca 700g aj s ozdobami :wink: ale myslim, ze ako ti anibas pise, najmensie balenie je 1,4 kg :wink: ale to ti vydrzi aj pol roka, tak kludne si kup aj viac :wink: dobre na tesno zabalit do igelitu (nie do mikrotenu!) a skladovat kludne v spajzi :wink: nie v chladnicke :wink:
9. nov 2014 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ano to je ono
9. nov 2014 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag super, tak si to zajtra kuknem :wink:
9. nov 2014 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem za pismena aj pacitkovacom :slight_smile:

@denisak77 Denisa neblbni :sweat_smile: uz ti to tu Majka napisala - vyrazne vidiet posun po tom stretku a ver, ze kazda dalsia ta zase posunie... ja som to tentokrat mala fakt na hrane... vzala som 4 (zabudnuc na jednu :P) a doteraz som vyflusnuta a vidim na nix, ze nie su take ake mali byt... navyse precestovat po 3,5h spanku pol republiky bola pekna somarina :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz si opat uzivam s deckami a tesim sa, ze vo stvrtok balime domoooooooooov .... kde ma caka bordel v kuxyni, na ktory uz nedoslo :grinning: :grinning: :grinning:
a tot teda stvrta
9. nov 2014 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
Ahojte.Tak som si popozerala tie vaše nádhery,občas som zabudla aj ústa zatvoriť,pri tých nádherach. Ja som sa trošku vyhrala. Tak pridávam aj ja niečo.
9. nov 2014 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
ahojte, tak na pridávam ešte jednu rýchlovku na dnes...
9. nov 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@mysiatkoo co ty kde na nich vidis moja :grinning:
9. nov 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo ty mas halucinacie moja z nedostatku spanku...ci co? :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: kde ty vidis nedokonalost mi vysvetli! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

uuuzasnaaaa je :dizzy_face: ten macko so zelenym nosom ma brusko jak ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jachin a dnes mi poslali foto v reze. Nechcela som ju prekrajovat na dvakrat-preto ten hruby krem-inak by som ju prekrojila,len som chcela vidiet ten efekt .
9. nov 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
airbrush po druhé, tento krát sa mi podarili streknúť kvapky :frowning2: na foto to neni vidieť :grinning: . Ale 3D auto už nikdy viac
9. nov 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@sikag nadherna
9. nov 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. nov 2014 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ta panula perfektna
9. nov 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja torticka na opacky pod nazvom "Vitaj v divocine" :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2014 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a foto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2014 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@pristela zanetka prosím ako robis tie stromy na tej torte s bezkynou? dakovala
9. nov 2014 o 22:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak prosím ťa,akú máš vykrajovačku na tie orchidejky?chcem si dačo kupiť a neviem akú formičku :slight_smile:
a všetky sú nádherné..........
9. nov 2014 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 tie pagáče vyzerajú užasne............nedáš sem prosím ťa aj receptík?ďakujem :slight_smile:
9. nov 2014 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak dokonalé všechny

@mysiatkoo postupně jsem se podívala jak jsi dorty přidávala a úplně skvělé všechny
Chválím i všechny ostatní, krása, jenom nestíhám každou jmenovat. :wink:
10. nov 2014 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo a máme tu ďalšiu nádheru :slight_smile:
10. nov 2014 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ten stencil je super,a to je ďalšia vecička ktorá mi nejde :frowning2: .
10. nov 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo Evi,mne ani tak nejde o dokonale vyhladenú tortu a ostré hrany,lebo aj s oblými hranami môže byť torta dokonalá.Mne ide skôr o celkový dojem ,zladenie farieb,úžasné postavičky .Ja z môjich tôrt taký pocit nemám ako keď kuknem na tvoje,hlavne detské torty..Veľmi sa mi páčia Majkine torty ,Žanetkine torty a už ani nevie čije ,je vás viac,ale tvoje,neviem ,je to pocit.
10. nov 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ďakujem :wink: :sunglasses:
10. nov 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova Luci uplne jednoducho, len si obalis v hnedej hmote spajdlu, hore potom napichnes zo zelenej hmoty kuzel a noznickami nastrihas ako chces :wink:
ine ma nenapadlo aby to bolo rychle, lahke a hlavne lahke na vahu :sweat_smile:
10. nov 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a holciny velmi pekne dakujem za pacitka aj pismenka kazdej jednej , ste uuuzasne :wink:
10. nov 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok