Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
9. nov 2014

@citronius nie - bežne mikroténový sáčok a skriňa, žiadna chladnička - trvanlivosť cca 6 mesiacov

dagmarmustafa
9. nov 2014

@mysiatkoo No nadhera! Čista pracička-ako vždy 🙂

denisak77
9. nov 2014

@sasettka som rada ,že moje rady so sušením v rúre pomohli.

denisak77
9. nov 2014

@mysiatkoo tie tvoje torty nemajú chybu,ukladám a viem čo budem najbližšie dni robiť .Stále budem kukať na tvoje torty,majú dušu,čo ja asi nikdy nedokážem.

dagmarmustafa
9. nov 2014

@sikag uzasna je!!!!!!!!

pipka
9. nov 2014

@citronius na jednu tortu cca 700g aj s ozdobami 😉 ale myslim, ze ako ti anibas pise, najmensie balenie je 1,4 kg 😉 ale to ti vydrzi aj pol roka, tak kludne si kup aj viac 😉 dobre na tesno zabalit do igelitu (nie do mikrotenu!) a skladovat kludne v spajzi 😉 nie v chladnicke 😉

sikag
9. nov 2014

@pipka ano to je ono

pipka
9. nov 2014

@sikag super, tak si to zajtra kuknem 😉

mysiatkoo
9. nov 2014

dakujem za pismena aj pacitkovacom 🙂

@denisak77 Denisa neblbni 😅 uz ti to tu Majka napisala - vyrazne vidiet posun po tom stretku a ver, ze kazda dalsia ta zase posunie... ja som to tentokrat mala fakt na hrane... vzala som 4 (zabudnuc na jednu :P) a doteraz som vyflusnuta a vidim na nix, ze nie su take ake mali byt... navyse precestovat po 3,5h spanku pol republiky bola pekna somarina 😝 ale uz si opat uzivam s deckami a tesim sa, ze vo stvrtok balime domoooooooooov .... kde ma caka bordel v kuxyni, na ktory uz nedoslo 😀 😀 😀
a tot teda stvrta

mimcak
9. nov 2014

Ahojte.Tak som si popozerala tie vaše nádhery,občas som zabudla aj ústa zatvoriť,pri tých nádherach. Ja som sa trošku vyhrala. Tak pridávam aj ja niečo.

evicaka
9. nov 2014

ahojte, tak na pridávam ešte jednu rýchlovku na dnes...

sikag
9. nov 2014

@mysiatkoo co ty kde na nich vidis moja 😀

pipka
9. nov 2014

@mysiatkoo ty mas halucinacie moja z nedostatku spanku...ci co? 😠 😅 😅 😀 kde ty vidis nedokonalost mi vysvetli! 😝 😀 😀 😀

uuuzasnaaaa je 😵 ten macko so zelenym nosom ma brusko jak ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😝

sisika
9. nov 2014

@jachin a dnes mi poslali foto v reze. Nechcela som ju prekrajovat na dvakrat-preto ten hruby krem-inak by som ju prekrojila,len som chcela vidiet ten efekt .

mirinecka
9. nov 2014

airbrush po druhé, tento krát sa mi podarili streknúť kvapky ☹ na foto to neni vidieť 😀 . Ale 3D auto už nikdy viac

lokalistin
9. nov 2014

@sikag nadherna

lokalistin
9. nov 2014

@maya30 dik

lokalistin
9. nov 2014

@pristela ta panula perfektna

moicka
9. nov 2014

moja torticka na opacky pod nazvom "Vitaj v divocine" 😀 😀 😀

moicka
9. nov 2014

a foto 😀 😀 😀 😀 😀

luciahromadkova
9. nov 2014

@pristela zanetka prosím ako robis tie stromy na tej torte s bezkynou? dakovala

lucula73
9. nov 2014

@mimcak prosím ťa,akú máš vykrajovačku na tie orchidejky?chcem si dačo kupiť a neviem akú formičku 🙂
a všetky sú nádherné..........

lucula73
9. nov 2014

@nika1985 tie pagáče vyzerajú užasne............nedáš sem prosím ťa aj receptík?ďakujem 🙂

jakelina
10. nov 2014

@mimcak dokonalé všechny

@mysiatkoo postupně jsem se podívala jak jsi dorty přidávala a úplně skvělé všechny
Chválím i všechny ostatní, krása, jenom nestíhám každou jmenovat. 😉

denisak77
10. nov 2014

@mysiatkoo a máme tu ďalšiu nádheru 🙂

denisak77
10. nov 2014

@sikag ten stencil je super,a to je ďalšia vecička ktorá mi nejde ☹ .

denisak77
10. nov 2014

@mysiatkoo Evi,mne ani tak nejde o dokonale vyhladenú tortu a ostré hrany,lebo aj s oblými hranami môže byť torta dokonalá.Mne ide skôr o celkový dojem ,zladenie farieb,úžasné postavičky .Ja z môjich tôrt taký pocit nemám ako keď kuknem na tvoje,hlavne detské torty..Veľmi sa mi páčia Majkine torty ,Žanetkine torty a už ani nevie čije ,je vás viac,ale tvoje,neviem ,je to pocit.

cat
10. nov 2014

@pipka ďakujem 😉 😎

pristela
10. nov 2014

@luciahromadkova Luci uplne jednoducho, len si obalis v hnedej hmote spajdlu, hore potom napichnes zo zelenej hmoty kuzel a noznickami nastrihas ako chces 😉
ine ma nenapadlo aby to bolo rychle, lahke a hlavne lahke na vahu 😅

pristela
10. nov 2014

a holciny velmi pekne dakujem za pacitka aj pismenka kazdej jednej , ste uuuzasne 😉