• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. nov 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@pristela ja som nekupovala zatial ziadnu :unamused: takze netusim kolko ta pilka stoji, toto som mala doteraz prvu, uz vyse dva roky, a tu som dostala od jeziska...takze aj teraz to tak spravim, ze napisem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
takze poslem Jeziska do domacich potrieb :wink: snad kupi aj on cca za tu sumu okolo 3€ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
14. nov 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova si uuuzasnaaa :sunglasses: :sunglasses: , a to kto vsetko mi teda toho netopiera dava? sak nejak moc ich budem mat :sweat_smile: :grinning: zlatik, ak mi ho uz pristelka poslala, tak daruj dakomu, kto nema :wink:
este niekto tu spominal, ze vaha, ci kupit..len uz neviem kto :confused: :sweat_smile: :wink:
14. nov 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mé dva víkendové. Focení na figu, venku tma jak v pytli.
14. nov 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
ahojte moje dnesne torticky, frozen je pre
nasu Nellku k 6tim narodeninkam:o)
tie dve malinke su pre jej kamartaky dvojicky.
14. nov 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
tak pridavam aj ja moje dnesne a koonecne predlzeny vikendiiik jupiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2014 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@mia114 neskutocne torticky, wau :thumbsup:
14. nov 2014 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky! Chcem sa spýtať.... Vy, čo pečiete, a nemáte živnosť- takže pečiete "pre rodinu a známych", máte niektoré aj vizitky? Alebo to nie je ok a považovalo by sa to za dôkaz, že pečiete aj pre cudzích? To ma len tak napadlo, vôbec neviem, ako to funguje... :slight_smile:
14. nov 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 dokonalé všechny :wink:
14. nov 2014 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím Vás kočky ... pridávam jednu dnešnú. Fotka je o ničom, už je tma :slight_smile:
14. nov 2014 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Dnesna praca mi dala zabrat :slight_smile:
14. nov 2014 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@pipka ty brďo,aké ksichtíky a postavičky,paráda...dúfam,že už všetko bolo ok :wink:
@mia114 krásne..baby,to kedy stíhate? :confused:
@jakelina však toto..prdlikáš sa s tortami a fotky sa ťažko robia v tomto čase..ale tortuchy sú dokonalé.. :wink:
14. nov 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..tak moje za posledný mesiac :wink: ..Vilko vyzerá skôr ako Simpson,ale tak,snažila som sa :grinning: ..inak,tá plátková želátína,ktorú suším už neviem ako dlho v špajzi,sa mi na krídielka veľmi hodila ..ďakujem za všetky predchádzajúce horepalce,každé jedno poteší :wink:
14. nov 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@woman04 nooo, nastastie som to dobojovala :wink: baletka je modelovana, ale arielka je hracka, to si tak zelali :wink: ze len nema z hmoty ale babiku chcu na hranie :sweat_smile: :wink:
ale tortisko je velkaaa, 5kg, takze som si zaposilovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
a dakujem :slight_smile:

aj tvoje ovocne su uuuzasneee, mnamky :slight_smile:
14. nov 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja robím tiež také megáče..okrem tej so srdiečkom,tiež mali tak cca 5kg :slight_smile:..Ďakujem..
14. nov 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridavam fotku torty na opacky pre svagrinku a najmensieho clena rodiny :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Ahojte baby ked robite puncovu peciete klasika kazdy plat zvlast alebo sa to moze aj ako tortusa ze upeciem jeden a porozrezavam na platy? zmeni sa chut nejako teda neviem ci to krehke cesto pojde vobec prerezat len spekulujem ci by som si neusetrila cas pri peceni platov mam teraz obe baby doma a s nimi ledva dam do truby klasika korpus. :unamused: Dakujem za odpoved
14. nov 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 kludne mozes prerezat a ten stredny farebny samostatne nafarbit
14. nov 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ja som piekla klasika piskotovy korpus a prerezavala na platy :wink: ale teda piekla som dva korpusy, jeden biely a jeden ruzovy :wink:
14. nov 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
@ikula2 dik baby tak jasne ze budem piect dva ale lepsie ako 6 ci 8 kusov dva a porezem na 4x kazdy a hotovka ale asi si to zajtra skusim len tak z bledeho pre nas malickeho nech mam pokoj na dusi aby som na ostro potom nestresovala :wink: boze uz teraz sa bojim 3 torty na piatok rano s oboma detskami doma som teda eset nemala :unamused: krpanu nosim na rukach pri vsetkom aby ju starsia nebila
14. nov 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 no teda 3 torty a deti v dome :( jejda nezavidim , to ja by som nedala.... urob si aspon jednu na stvrtok a dve piatok, drzim palce a ten puncak aj ja som vzdy tak robila vyskusala na nas a potom pre druhych :D
14. nov 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A zasa ružova tento týždeň letí
14. nov 2014 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Holky pridavam aj ja vikendovky a mozem spratat cukrarske veci :dizzy_face: a vylozit šité :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@sticker Je aj taka podložka, ktorá ti ten výstupok na drôtik vytvori hneď pri vaľkaní lístka a potom tam už len šupneš drôtik. Šikovné, ale trochu drahé sa mi to zda.
http://www.sikovnamama.sk/sikovnamama/eshop/5-1-Pomocky-na-marcipan/0/5/1427-Podlozka-na-drotikovanie
15. nov 2014 o 10:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. nov 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@pristela božinku... nádhernéé všetky :slight_smile:
15. nov 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela krásne :slight_smile: ,aj mňa čaká FROZEN :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cat tak to je super ked si ho uz tak skoro hyckas :grinning:
15. nov 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rýchlovka na dnes :slight_smile:
15. nov 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@mia114 @pristela baby neskutocne su tie vase frozen torty, a tie očiiii :dizzy_face:
15. nov 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok