• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
prispejem aj mojimi, ta motylova je este z utorka, ostatne vcera a dnes...ten zajac ma uplne odrovnal, nedalo sa mi to potiahnut v kuse, jasne ze medzi usami sa roztrhol potah, musela som dokladat a vyzera to tam desne, na fotke to nastastie nevidno, ale radsej nech sa tam ani nepozeraju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta so zombikmi je nejaka pocitacova hra, akoze keby nie kamoske tak to ani nevezmem a dufam ze som ju robila naposledy, lebo na nervy tolko prkotin modelovat
15. nov 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (69)
@maya30 perfektné, ako vždy... vždy ma prekvapíš tou nádherou!!! :slight_smile:
15. nov 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela jeeeej perfisne suu :dizzy_face:
15. nov 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 uzastne, fialova nadheraaa, a strasne sa mi paci fidorka :dizzy_face:
15. nov 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nevlaaadzem :confused: :confused: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ta fialova je uplne super, ale aj ta hneda s tou gulou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ukladam s dovolenim aj bez :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
a ta fidorka...palec hore šéfe! :sunglasses:
15. nov 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela uuuzasneee zena moja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta spodna Frozen je neskutocna :wink:
este mi povedz, ako si robila , ze je to akoby stecene..to je bielkova..ci cim si to "polievala"? :confused: :wink:
15. nov 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
INFORMACNE OKIENKO..moja mama ma restauraciu v TN a objednava od jedneho velkododavatela torty a zakusky..on jej hovori, viete my mame najkvalitnejsie produkty, to sa neda porovnat s tymi podomacky pozliepanymi tortami..nehovorim o tom kolko zakaziek nam rozkradli..ale sak uz sa na ne chysta zatah, bude sa to obvolavat , porobia sa objednavky , ked nedaju doklad o zaplateni produktu , budu padat velke pokuty..ci sa kasa ozaj bude jest taka horuca ako sa varila neviem, mozno je len deprimovany a vytoceny, ale ak to ma niekomu pomoct, :grinning:
15. nov 2014 o 11:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky dakujem za pacitka aj pismenkaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@maya30 ooocchhhh, no este ze si to dala na druhu stranu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta fialova je neskutocnaaaaaa, nadherna farba aj kompozicia, šííícko , ze WOW

@pipka hej je to redsia bielkova poleva a cmukam vdacne zena moja :dizzy_face:
15. nov 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
15. nov 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30nádherné všetky ,fialová je prekrásna moja obľúbená farba
15. nov 2014 o 11:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja dnešná,ďakujem @lamps za inšpiráciu.Akurát panej,čo si ju objednala sa zdalo malé meno,hoci ja osobne by som tam ani žiadne nedávala :unamused: .....a krásne torty ste popridávali,šikovnice.
15. nov 2014 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@maya30 Majka tiež nikdy nesklame,super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
15. nov 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@loxa diky za info... uz sme to tu zaxytili, ale to vyjadrenie o pozliepancox ma celkom pobavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@maya30 z tej fialovej mi padla sanka dole :sunglasses: vsetky su dokonale. ten airbrush ti uz ide genialne, normalne ma tak motivujes :grinning: :grinning: ale zatial mu stale odolavam, ja to nemam v oku, neviem kade by som to mala striekat :slight_smile:
@mia114 uuuuuzasne postavicky! palec hore!
15. nov 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 teda ta fialková s motýlky je dokonaláááááááááááááá :wink: :dizzy_face:
15. nov 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky pomoooc, já mám asi syndrom vyhoření, nic mě nebaví, mám všeho plný zuby :frowning2: přemýšlím, že s dortama seknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 @pipka baby ta fidorka je z kategorie ze myslim si ako rychlo to spravim, nakoniec som tie pismenka a kokosy robila vyse 3 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dakujeem :slight_smile:
15. nov 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sikag neboj nic, vsak ja tiez striekam hockde ma napadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby dakujeem :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 no to verim....uz len ked pozeram na to tienovanie kokosu...mam dost :sweat_smile:
boli ma z toho kokos :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
15. nov 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ták po tortových jednotkach majke a pristele,pridám svojou troškou aj ja :slight_smile: pekný víkend ženy :slight_smile:
15. nov 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
Až sa hanbím medzi tie krásy pridať svoju :sweat_smile: Bola presne podľa obrázka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to nemám rada. Na môj vkus nevyvážené farby a ten obrus bielo červený je úplný des k tomu celému. No ale ak bude oslávenec spokojný tak nech.
Navyše som z toho obrázku nevytušila čo je to to červené vedľa vlaku :confused: :confused: tak som spravila len balíčky.

@loxa tak sa začneme zákazníkov pýtať ešte pri dohodovaní, či si prosia doklad a podľa reakcie uvidíme :grinning: :grinning: No a tie pozliepance to je fakt urážka :rolling_eyes:

Ja už mám tohto roku len 3 torty a situácia sa tam mení zo dňa na deň, že vôbec neviem či ešte budem od nového roku piecť :unamused:
15. nov 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Ahojte baby, aj keď vás už nestíham čítať popri starostlivosti o moje predcasniatko, a pridávať fotky, snáď vás dočítam keď drobec vyrastie :wink: ale ďakujem za všetky recepty a inšpirácie, lebo všetko čo viem ohľadom tort mám od vás, ďakujem.
Ešte sa pochvalim aspoň mojím novým Kitchenaidom, bolo to ako porodne od manžela. Stále peciem pre rodinu a znamych, tých príležitosti na tortickovanie je veľa.
Ak by ste niektorá sladká zienka potrebovali lidlacke cukríky z amerického týždňa, mám niekoľko balíčkov, ale spotreba je 12/2014.
15. nov 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@adrika202 krasne su tie kvietkove!
15. nov 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ja jsem fidorku taky delala a ono to fakt chvili zabere :wink:
15. nov 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 jaaj nedycham tie motyleeee nadhera, prosim ta aka bola velka ta torta ak vies
15. nov 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievcata ktore robite GANACHE zmenili ste cenu pri tortach? Robila som posledne ganache a vobec som sa do vahy netrafila, torta je lahsia a na jedenie rovnaka, takze zakaznik ma vlastne vyhodu :slight_smile:
15. nov 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 super Kveti.
15. nov 2014 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A teraz ja pridám po tých vašich krásnych dielkach.Ježkova torta mi dala neskutočne zabrať,veľmi pozde zopakujem .Mala 8 kg pri 28 cm a to pani najskôr chcela veľkú ,velikánsku priemer aspoň 40 cm za tak najviac 60€ .Dobre som sa pobavila a vysvetlila o čo ide :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Gumi macko podľa zaslaného obrázku a nie ostré hrany ale zaoblené ,len som menila farby ,lebo boli v ružovej kombinácii a macko ležal,tak som si dovolila macka posadiť.Ešte nemám jednu dokončenú ,ale to len taká rýchlovka môjmu synovcovi na zajtra.Na budúci týždeň zasa 5, asi ma trafí.
15. nov 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@muffinka8 to mal byt asi kosicek piknikovy trosku nepodareny, ale tvoja torticka krasna ako vzdy :slight_smile:

fakt krasne kusky pridavate, ja sem tak rada chodim takto cez vikend ochkat nad tymi vasimi tortuchami :dizzy_face:

@maya30 no ja len dufam, ze henta hra sa k mojim detom nedostane :sweat_smile: praca uzas samoska, ale teda... ti zombici pre 5 rocneho, to cooo uz je :grinning:
15. nov 2014 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok