• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@anibas aj som cakala ze bude problem s potiahnutim, teraz mam hrozu z toho ze to zas bude dakto chciet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin aj bola super, len troška som ju presladila, ale niektorý si to vôbec nevšimli :grinning: , keď som povedala že mi je moc sladká, a tvrdili že im vôbec :grinning:
16. nov 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Zienky sikovne idem si k Vám po radu takto narýchlo a popacitkujem Vás večer: )
Pripajam jednu tortu ktoru by som mala robit a chcem sa Vás spýtať ako by ste robili tie pismenka na tých knihách. Je blbosť si to dať vytlacit na fondan? Lebo asi je dolezite zachovať typ pisma a jedine čo si viem predstavit vyrezavat su tie velke.
A druha otazka toho sa týkajúca,ako si prenasate torty keď sú veľmi tazke? Táto by mala byť pre 120ľudí,si neviem predstavit ako na to a s tým manipulovat.
Kujem dobre vily a peknu nedelu! !!
16. nov 2014 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A foto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2014 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@anibas dakujem veeeeeelmi pekne :slight_smile: :wink:
16. nov 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby chcela by som sa opytat potahovka na tortu a modelovacia hmota je to to iste? mozem dat modelovaciu ako potahovku no na miesto tej potahovky? dakujem
16. nov 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alena2795 modelovacia je vacsinou drahsia a tvrdsia, tak jej je skoda na potiahnutie. aku mas modelovaciu?
16. nov 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinecka Profesionálna práca !!! Vyzerajú mňamkovo - normálne mám absťák na sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. nov 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alena2795 stačí aj Smartflex Velvet - univerzálna hmota :wink:
16. nov 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásnu povolebnú sobotu - spokojnosť s výsledkami 50:50 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ešte pridávam narodeninový zub - zub času :grinning:
16. nov 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@janka_k vola sa ze pasta dama 200g stoji 1,90
16. nov 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dakujem pozerala som ju a vyzera lepsie krajsie farby su :P vyzera to tak ze asi zoberiem tu :slight_smile:
16. nov 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas perfiš :wink:
16. nov 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas uzasne sa ti zubok podaril :wink: najma ta pasta je jak oroginal :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. nov 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jedna jesenná ,a obraz v mojej kuchyni :slight_smile: som neodolala :slight_smile: diagnoza :grinning: :grinning:
16. nov 2014 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@lokalistin nejak je toho na me moc :frowning2: nesmim si toho brat tolik, ono ozdobit 1000 perniku :-P do toho dorty, kazdy vikend 7-12,
do toho prvnacka :-P
16. nov 2014 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, dalsie krasne torticky, ste sikovnice babulky :slight_smile:

@mamcas jaaa bych uvazovala nad dvoma moznostami - vytlacit si pismena na papier a podla toho vyrezavat, alebo ako ty pises, dat si to vytlacit na fondan, co je jednoduchsie urcite, tak asi by som volila tu moznost :slight_smile:))
a prenasanie? no zaposilujes si :grinning: a pre 120 ludi?? fuha, sak to by mala mat aj 20kg, cize macek :slight_smile: ja bych to poskladala az tesne pred odnaskou a potom asi nejaky silny chlapisko bude treba :slight_smile:
16. nov 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas Perfektná torta :slight_smile: Tá kefka aj pasta vyzerajú úplne reálne :sunglasses:
16. nov 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas od profesionálky to má ďaleko, ešte mám chyby :D, ale chuťovo bola mňamka, ostal len malý kúsok :D
16. nov 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci to sranduješ že 7-12 torty ??????????????????? sa zničíš :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
@mirinecka @sticker @jakelina @pipka ďakujem - požiadavka bola, aby pasta a kefka vyzerali ako origoš
16. nov 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
:slight_smile: Všetky 3 na narodeniny ( po 5 kg) :confounded: bola aj jedna menšia čokoládová pre nás, len som ju nestihla odfotiť, :confounded: kým som sa spamätala, stihli ju zjesť.... a ešte ma zajtra čakajú mafinky :slight_smile: :slight_smile:
16. nov 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@sasettka No tie velke pismenka si viem predstavit vyrezat,nech je to autenticke, ale tie pidi? No a dala by si 20 ci viac? Lebo ono tam bude do 200až,len povedali že sak všetci nemusia chcieť. No ja jej musím odpísať ale kokso furt neviem presne čo :sweat_smile:
16. nov 2014 o 20:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jsem na dobré cestě k sebezničení :wink: už mám pro tenhle týden hotovo, tak už mi je fajn :grinning: já jsem hrozný stresmen, moc to prožívám
16. nov 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daja55 ta krajka je boží, vypadá krásně na dortíku :wink:
16. nov 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jinak holky, prosím nemáte recept na korpus bez vajec? Dneska si tady byla paní pro dortík pro dceru a říkala, že sedmiletý syn by si strašně přál dort tank, ale že jim ho nikdo nechtěl udělat, že vždycky upekla bábovku a na ní svíčky, tak jsem jí slíbila, že klukovi udělám radost a ten dort prostě udělám :wink:
16. nov 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky torty čo ste napiekli,ohromnééé.moja 5kg tortucha ,ale na kvietky nie som,už som si istá :slight_smile: ste šikovné,ja na to nemám nervy ani vlohy :wink: :grinning:
16. nov 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@mamcas fiiiha, 200 ludi? to co je za akciu? ale asi to ma nieco s tymi hobitmi, co? :slight_smile:)) hmm, no tych 120porcii by mohlo vyjst z 20kg, ked si vezmeme, ze sa pise 150-200g/osobu, tak to aj vychadza, len teda ja som taketo hranate ani nerobila, tak si to ani neviem poriadne rozratat, ze ako by to malo byt velke/tazke... :sweat_smile:
inak co pozeram, na tej hnedej knihe by som to pisala rucne, a tie mensie by som vykrojila co mam tu male pisane pismenka, tak z toho a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vecernicci ja robim bezvajecny len tento http://varecha.pravda.sk/recepty/americka-cokotorta-bez-vajec/27743-recept.html je naozaj mnam, stavnaty, ze ani vela plnky nepotrebuje, len sa teda viac drobi, tazsie sa s nim pracuje, neviem, ci by sa dala 3D torta z neho, ale bala by som sa.... :unamused:
16. nov 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka děkuji, zkusím si ho dopředu, ať se mi pak povede :wink:
16. nov 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja prva s drotikovanymi kvetmi :slight_smile:
16. nov 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
jednu moju Vám sem šupnem :wink: Škoda ale fotky....pri tych dvoch certiskach to nestiham jak striehnu pri mne :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Normalne vidia co sa chysta, tak si sadnu do tureckeho sedu asi meter a cakaju ako budem fotit, no a potom hrajte sa s tym fotenim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2014 o 21:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok