• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@vecernicci no tak to si ani predstavit neviem a myslim, ze to prehanas a fakt by si mala pribrzdit :cry:
16. nov 2014 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jedna dnešná jednoduchá len nám na oslavu. 2,5kg karamelova plnka s lieskovcami :slight_smile:
16. nov 2014 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@maya30 kráááásne a s tým airbruchom si sa už zžila, je to perfektné :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. nov 2014 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som mala tento týždeň frmol, lebo do tortičkovania sa priplietla naša piata stužková bolo výborne a tancovali sme do 2,30 hod. Ja som zas pri rodičovskom tanci sedela :unamused: :unamused: :unamused: (piata dcéra) Ale budúcu stužkovú už budem tancovať ja. Len škoda, že až o osem rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale spať k tortičkám v piatok doobeda krstnú tortu potom ku kaderníčke a vybaviť ešte nejaké veci pre našu maturantku a behom na stužkovú, ráno budík na 7,30 a dorobila som tú svadobnú. Konečne dnes som to dospala.Na svadobnej je použitý námet z oznámenia.
17. nov 2014 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Ahojte babulky, tak aj ja šikovno pridávam moje, a zdá sa mi, že som minulotýždňové nepridala, tak to tu trochu otapetujem :sweat_smile: :grinning:
17. nov 2014 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
Ahojte!potrebujem poradit z akeho marcipanu alebo hmoty modelujete postavicky na tortu...dakujem velmi pekne za odpovede :slight_smile:
17. nov 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia zo smartflexu velvet :wink:
17. nov 2014 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci Ja robím bezvaječný normálne mramorák, ale vajcia nahradím banánmi :slight_smile: Polovica banánu = 1 vajíčko. Robila som ho už asi 4-5x, vždy do jednej rodiny. Teraz dokonca na svadbu a nevesta bola taká šťastná, lebo nič iné tam nemohla. Je veľmi chutný, len teda menej narastie, ale prekrojila som v pohode na 2x :slight_smile:
17. nov 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@halienka úplně úžasné všechny :wink:
17. nov 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sikovnice a poradite mi prosim že či tu knihovu tortu na pred.strane vystuzovat cez všetky poschodia alebo bude stacit pod kazde vystuze a podlozka? Bude mať cca 20kg. Kujeeem
17. nov 2014 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker jé, díky moc, já jsem zase našla recept, kde jsou vejce nahrazený kysanou smetanou, tak ho taky chci zkusit, ale navrhnu jim i ty banány, toby chutnalo i mně :wink:
17. nov 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Keď skúsiš s tou smotanou, napíš potom ako to chutilo :wink:
17. nov 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas to je paradna tema :slight_smile: som zvedava ako sa ti podari. ake velke ides robit tie knihy? podla mna to bude okolo 20kg, mormalne zloz ako tu 3posch predtymto, spodok riadne vystuz a budes v poho. manipulacia s niekym sa da, neboj :slight_smile: pismenka daj podla mna kludne obycajne a tie prve vacsie si vyrez.
das mi este svoj FB? som si minule zabudla pytat :slight_smile:
17. nov 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag kujeeem: ) hned som kludnejsia že nemusim stredovu tyč davat :sweat_smile:
Ja som martina luspaiova stefancinova na FB :slight_smile: aj ja som si ta chcela pridat :wink:
Mozem sa s tebou cez ip poradit o cene? Cez fb myslim.
17. nov 2014 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tortička pre deti len tak :slight_smile: Piekla som korpus na objednávku a dopadol zle, tak som upiekla druhý. A z prvého som spravila tortičku pre deti :slight_smile: To bolo radosti :dizzy_face:
17. nov 2014 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@mamcas ani ja som 4-poschodku nevystuzovala, ale viac polepila poschodia medzi sebou :slight_smile:) a prezila polhodinovu cestu po dedinskych cestach...
17. nov 2014 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mafinky pre detičky do škôlky :slight_smile:
17. nov 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@pristela brutaaaaalne jedle to je ... nemam to sice take pekne, ale xut to tomu neubralo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2014 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
tak i já přidám pár foteček, ostatních 8 jsem neměla chuť ani fotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak fakt super téma bylo zkombinovat klavír s fotbalovým míčem :grinning:
17. nov 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
a ještě jeden, toho jsem si užila :wink:
17. nov 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
dnešná 2kg
17. nov 2014 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@zuzu188 prosím Ťa ako robíš ten čoko mantinel na okrúhlu tortu ? ďakujem vopred :slight_smile:
18. nov 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucka9 robila som ho podla postupu,co ma halienka vo svojom fotoblogu :slight_smile:
18. nov 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň, dievčence, všetky vaše torty su užasne... ja som začiatočnik a na vaše umelecke diela sa NECHYTAM? A PRETO SI IDEM K VAM PO RARU.... prosim vas ako urobiť dvojposchodovú tortu, tak že vrch bude cupcake tortička? :( nechcem odmietnuť tuto objednavku, je to pre znamych a taku požiadavku maju.... prosim poradťe... dakujem vam :slight_smile:
18. nov 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mich222 Ja som teda robila iba jednu 2posch. tortu, tak neviem či poradím. Ale spodok bol okrúhly korpus 26 priemer a nato som dala korpus upečený v hrnci, ktorý mám iba na pečenie :slight_smile: A celkom dobre bolo. Do spodného som dala slamky so špajdlami a držalo. A to bolo vonku neskutočné teplo, keďže to bolo v lete :slight_smile:
18. nov 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja sa chcem tiež dačo opýtať... ostalo mi cesto surové. Môžem ho nechať v kuchyni na linke do takej pol siedmej večer? :unamused: Alebo v chladničke... niekde na chladnom mieste.... Skôr tipujem, že nie, ale tak opýtam sa...
18. nov 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iba jedna na vikend a to pre mojho drobca.Pekny tyzden! :grinning:
18. nov 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
18. nov 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte
Baby skusam stastie v sutazi na fb a ide samozrejme o lajky, Zatial je najviac 36 lajkov pozrite si tie torticky a posudte samy, ci by som mohla vyhrat, ci nie. Podmienka je, aby tam bola 10 a meno linda

Budem vdacna za kazdy jeden hlas, ale je to trosku komplikovane, musite ist na Linda Apotheken dat paci sa mi, az potom vam ukaze Backwettbewerb a tam potom dat paci sa mi na moju tortulu

<prosim nevymazte mi to ide o Kitchen Aid
18. nov 2014 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@pipka dakujem velmi pekne
18. nov 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok